Jump to content

uzmite rachun :|


da li biste prijavili osobu ako vam ne izda fiskalni rachun?  

76 members have voted

  1. 1. da li biste prijavili osobu ako vam ne izda fiskalni rachun?

    • da
      19
    • ne
      55


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cuo sam da ne mozes da dobijes 500 kinti ako samo ti prijavis tu radnju,vec mora da ima bar 5 prijava (takvo neko sranje)..

u svakom slucaju nema leba od toga

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

nrp. kupite neshto u nekoj prodavnici i prodavac vam ne izda rachun uz kupljeni proizvod...Bash me interesuje da li biste ga prijavili i dobili nadoknadu od 500 din.

dobar ti je primer..

prijavio bih ako me prodavac iznervira pritom, recimo ako je bezobrazan ili ako su cene prenapumpane..

ovako mi je to krajnje jadno, iako sam svestan da utajom poreza on zapravo pravi budalu od mene.. em mu plaćam cenu kao da je platio porez, em država dobija manje para a ja sam, kao pojedinac, primoran da porez plaćam na svim mestima, pa kad je bar tako, u interesu mi je da i drugi to čine kako bi se što više dobilo od tih para koje dajemo državi..

Link to comment
Share on other sites

Ne! jer je glupo.. a i da trosim telefon za 500 dinara.. piff.. necu se oboagatim za tih 500 din.. a i ljudi nekako moraju da zaradjuju.. mislim ova drzava uopste ne daje mogutjnost za normalnu zaradu i normalan zivot.. Znam dosta togaa jer sam3 godine drzala parfimeriju.. i toliki porezi i gluposti.. stvarno uzas.. mislim nekome se isplati nekome ne.. a i bash mi je drago kad neko za'ebe drzavu .. jer mrzim drzavu! :)

Link to comment
Share on other sites

prijavio bih ih

iz principa,sta se sad oni preve tu mutavi pa kao nedaju racun ,nek se drze pravila,zato je ova zemlja i propala

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

prijavio bih ih

iz principa,sta se sad oni preve tu mutavi pa kao nedaju racun ,nek se drze pravila,zato je ova zemlja i propala

uze mi text iz keyboarda :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja da placam punu cenu, a on da ne placa porez. Na keca bih ga prijavio da vidimo ko je veca budala, ja ili on.

Samo nek mi neko jos jednom kaze "Jao ne radi nam kasa"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasna ta prica "prijavio bih ga ako me iznervira". treba da ga prijavis, jer on pljacka drzavu, ergo pljacka tebe, mada ovde niko drzavu ne kapira kao svoju...

da ti pojasnim onda: iako sam sve vreme svestan da pljačka mene, opet bih se osećao kao poslednje govno da prijavim lika koji je bio prema meni ok.. ili recimo da treba da prijavim jedinu trafiku u kraju, onda se ne bih osećao kao govno nego bi me mrzelo da idem negde daleko da bih kupio žvake i kiselu vodu..

Link to comment
Share on other sites

Ma brate ti sto te kradu sa osmehom na "ok smo komshija" bazi su mi josh gori, njega bih prijavio dvaput :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da bi :)

glagol biti u prvom licu jednine glasi bih a ne bi :D :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Nas glavni problem te "nagradne igre" jeste to sto su ljudi napravili "klanove" i podelili ulice i kvartove, pa redom zovu i prijavljuju sve, bez ikakve provere. Kao "mozda ih ukenja". Generalno, niko ne moze da te proveri da li si ti u toj prodavnici bio ili nisi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...