Jump to content

Napajanje


vezmar

Recommended Posts

Posto nisam dao obrazlozenje zasto mi treba bolje napajanje od postojeceg sad cu to da uradim;moja masina sadrzi sledece komponente:3,2 intel 478 procesor,P4p800E-deluxe ploca,dva harda po 80gb,dve memorije po 256mb veritek,dvd citac,cd rezac,dvd rezac,coolermaster musketeer,coolermaster dualstorm ventilator za hladjenje koponenti I jedan za hladjenje procesora tako da mojim drugarima nije ni bili jasno kako je moglo sve to da radi sa 300W napajanjem.Jutrosam uzeo chieftec napajanje 420W I necete mi verovati nikako nije mogao da pobudi sve komponente(ukljucim ga ,I kada treba da se cuje onaj mali klik masina se ugasi)ja im vratim to napajanje I zamenim za ovo LC power 550W napajanje I radi savrseno(do sada nisam primetio nikakve anomalije)Morao sam da se pohvalim nadam se da mi ne zamerate.Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Posto nisam dao obrazlozenje zasto mi treba bolje napajanje od postojeceg sad cu to da uradim;moja masina sadrzi sledece komponente:3,2 intel 478 procesor,P4p800E-deluxe ploca,dva harda po 80gb,dve memorije po 256mb veritek,dvd citac,cd rezac,dvd rezac,coolermaster musketeer,coolermaster dualstorm ventilator za hladjenje koponenti I jedan za hladjenje procesora tako da mojim drugarima nije ni bili jasno kako je moglo sve to da radi sa 300W napajanjem.Jutrosam uzeo chieftec napajanje 420W I necete mi verovati nikako nije mogao da pobudi sve komponente(ukljucim ga ,I kada treba da se cuje onaj mali klik masina se ugasi)ja im vratim to napajanje I zamenim za ovo LC power 550W napajanje I radi savrseno(do sada nisam primetio nikakve anomalije)Morao sam da se pohvalim nadam se da mi ne zamerate.Pozdrav

Chieftec napajanja u poslednje vreme su sve vishe falichna. Meni je 360w Chief napajanje unishtilo surge arest, plochu [proverio sam u servisu doshlo je do nekog kurshlusa u napajanju]. Glupi 300w jnc napajanje koga sam se otarasio i dan danas radi

[mada mi vishe skuplja prashinu :)].

Link to comment
Share on other sites

Radnja se zove Profi compjuters,a napajanje je LC Power 6550(550W) super tiho,znaci prezadovoljan sam em sto mi je temperatura ploce drasticno manja sto se dalo primetiti,em sto je racunar taliko tisi ,neznam sta da vam kazem pogledajte njihov sajt(za ovo napajanje dobili su nagradu za najbolje napajanje odnos kvalitet cena).A plati sam za da divno cudo 15evra manje nego chiefec420W,tj, 45evra .Pakovanje je full,i mnogo je orginalnije nego ovo chieftekovo.Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...