Jump to content

Druid klasa.


Sajro

Recommended Posts

Poshto nisam do sada video da se uopshte sponenula Druid klasa na ovom forumu a mene lichno zanima kakvi su oni za igranje jer do sada josh ni jednom nisam uzeo sa njima da igram i bukvalno nishta ne znam o toj klasi.

Zanima me, da li je neko igrao sa Tauren Druidom (otju Hordu da igram i neshto me jako privlache Druidi a poshto je jedini Druid u Hordi Tauren to mi je i jedini izbor!), kakav je za igranje, da li je zanimljiv... slab/jak? I slichno...

I josh neshto ne kapiram... ako je Tauren jedina rasa koja moze da bude Druid zashto je pochetna inteligencija kod Taurena samo 15?

Link to comment
Share on other sites

Eh ... evo ja sa elf druidom lvl 22 iz bete

i sad sa elf druidom lvl 25

Generalno druid je kao sto svuda kazu hibrid ... sto znaci sledece:

Moras veoma dobro da biras formu u zavisnosti od situacije .... znaci ako je vise ljudi i na primer neki caster se odvoji malo ... cat form (nevidljivost aka prowl) i paf postao si rogue ...

Ako radite neku instancu ili jaci quest i nemate mesinu (warriora) ti si onda meda koji tauntuje i prima dmg

A ako imate warriora u ekipi na primer onda stojis pozadi i castis svoje saputnike sa nekim od 3 heal-a koje imas ... rejuvenation leci xx helta sveke 3 sec na 12 sec ... healing touch klasican heal casttime na lvl4 3.5sec ... i regrowth leci xx odma i xx na 24 sekunde casttime 2sec

A i druid je generalno odlicna solo klasa zbog sledetjih stvari

Nesto nalik rogueovom stealthu sa komboima i finishima ( cat )

Moze da pije dosta dmga i ima warrior abilitije zasnivane na rageu ( meda )

Ima svoje healove, dot magije i direct dmg magije

watter i travel forme isto veoma korisne kako za bezanje tako i za stizanje

And last but not least entangling roots sto si bilo kom mele heroju bog i batina ...

a da ima i fine buffere ...

Generalno meni je druid jedna od najzanimljivijih klasa bas zato sto objedinjuje 3 primarne klase ... A i jedna od opasnijih klasa po meni ako se dobro uvezbas sa formama itd itd

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nene, warrior forever. Jedina klasa koju sam ozbiljno igrao od closed us bete je warrior i pravo da ti kazem najvise cenim ljude koji doguraju do 60og nivoa sa warom, zbog cinjenice da je sto se tice gameplay-a ubedljivo na poslednjem mestu. Sve ce to da se zaboravi kada budu implementirali hero klase, mmm dk :)

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

pazi shaman je extra klasa i to sto ih ima mnogo samo znachi da ce biti vishe dobrih shaman igracha...jer treba imati iskustva...sa druge strane, bitje i mnoooogo vishe loshih igracha jer se ljudi lozhe na izvikanu klasu a nemaju skila =o)

a druida je uvek bilo malo na serverima i to nije frka, jednostavno ih igraju ljudi koji zhele a ne oni koji su chuli koja je klasa "dobra"... mnei je mnogo kul kad se pegam i proleti tauren neki i baci mi marko of the wild i thorns onako opusteno...zhao mi je sto sa wariorom ja ne mogu tako neki buff u prolazu da shibnem mnogo je cool...

Link to comment
Share on other sites

boki brate kako ti mislish da ce te hero klase da izgledaju? mislim bitje loshe...navodno samo josh jedan talent tab dobijash, one priche da ce biti skilova koje imaju ti heroji u wc3 = not gonna happen, kako warr da dobije manu odjednom?!?!? =o)

istina, ja budzhim svog warra u pravcu baldemastera ali sumnjam da c dobiti windwalk i iluzije (a i to nije bitno samo da zigledam coool =o))

Link to comment
Share on other sites

boki brate kako ti mislish da ce te hero klase da izgledaju? mislim bitje loshe...navodno samo josh jedan talent tab dobijash, one priche da ce biti skilova koje imaju ti heroji u wc3 = not gonna happen, kako warr da dobije manu odjednom?!?!? =o)

istina, ja budzhim svog warra u pravcu baldemastera ali sumnjam da c dobiti windwalk i iluzije (a i to nije bitno samo da zigledam coool =o))

Stos je sto u wow-u vec postoji dk npc = baron rivendare. Lik ima auru koja crpi health, summonuje undeadove i baca blood pact koji ubija undeada i daje mu health. Takodje jedan od itema koje dropuje je 2h sword koji ima 2 pasivna efekta, +health regeneration i +movement speed. Mach i moj omiljeni npc

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

np :) jos jedan druid je uvek dobrodosao ... iako je zla horda u pitanju

Sve u svemu druidi imaju zajednicki grad gde dobijaju questove neke itd itd i tu ces morati da dodjes po bear water itd itd form ... tako da ako budes tauren na shadow moon-u mozemo tu da se nadjemo da te ispeglam !

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...