Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

Hot Seat:

Skinite OVO.

Kopirajte mainmenu2 iz arhive u <Your Heroes Folder>/data/ui/

(ui sami napravite)...

I multiplayer->hotseat radi...

Sad vetj mozhe da se igra, mada i dalje stoji da je nepregledno, da je interfejs losh, i da je betlfild od 8x10 kvadrata skuchen i generalno losh.

Edited by Lex

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

instalirao, ali starforce nece autmacki da se sredi...msilim trebali bi da je ovo sve legit i tako to...sta treba da se radi manual kad nece automatic? lexshe gledam u tvom pravcu? =o)

ne zaboravi za takpe da mi donesesh kako znash i umesh =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

step by step shta sam radio za one koji zhele da se upuste u avanturu:

otvorish user na fileplanetu (imam godinama)

skidao sam sa 3dgamersa dodushe, poshto je manji quee, a isti user se koristi

prvo dobijesh key

zatim skinesh betu

instalirash betu

unesesh key kad ga starfors trazhi i stisnesh na automatic

napravish mrtvi user na ubiju ako hotjesh da igrash sa slepcima tamo

ako netjesh skinesh ono za hotseat i stavish tamo gde treba da stoji

igrash sam sa sobom poshto nema aia

ili pozovesh sendviche i sokove... hotju retji prijatelje... kod sebe. :)

dajrekt tu kole:

video sam da ima ljudi koji se zhale da imaju key, a da ih starfors ne pushta u igru... ali nikad nisam ulazio u te tredove, poshto nisam imao problema. ali proveri po forumu na ofishl sajtu. :)

imam i alcohold 120% i daemon tools 4 instalirane, tako da ne bi smelo da je zbog nekog sf bleklistovanja dotichnih.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

upravo sam pojurio offical forum i nashao u chemu je problem

lex je jedan od srecnih individua koja je dobila auth key jer je stari gamespy/fileplanet subscriber i na vreme je sve to obavio...ja koji sam chekao opusteno (i hiljade drugih) mogu da samo pushe jer beta nije open, broj keyeva je ogranicen, prvo bio na 30.000 sada na 40.000 ali opet...mnogo vishe ljudi od 40k worldwide zheli da se sigra...ono sto me jedino buni je kad okinem automatic dobijem uvek neki drugi auth key u starforce prozorchetu ali uvek mi kazhe da on ne valja...ne znam kako i gde se on generishe i u chemu je bug oko toga...

Link to comment
Share on other sites

starfors trazhi key kad se zavrsih instalacija

a onda taj key aktivira preko neta

i tek tada se beta mozhe startovati

jedan key je mogutje aktivirati 3 puta

tako da pretpostavljam da je mogutje na 3 mashine instalirati sa istim keyem, samo ne znam da li onda te tri mashine rade u lanu u isto vreme.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

: Ubisoft is making sure that the game meets the high standards that Might and Magic fans expect while

: thoroughly analysing the results of the beta testing. In order to guarantee a consistent level of quality for

: Heroes of Might and Magic V and lay the groundwork for future titles under the Might and Magic brand,

: Ubisoft has decided to release the game during Q2 of 2006 calendar year (Q1 2006/2007 fiscal year).

Lepo... :)

: Remember that the beta is still going and we love your feedback, so get downloading!

Mada na fajlplanetu josh ne daju nove keyeve, Fabrice je rekao da se planira nova serija istih, tako da slobodno delite betu, bitje kljucheva uskoro.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

dacu im ja fidbek toljagom po glavi...

1) proradilo

2) ok, znam ja da ovo nije final ali ako su oni planirali da nesto ovako izbacuju krajem februara bilo bi mrtvih...

3) Things i like: Grafika jeste predivna, dizajn POJEDINIH jedinica zaista je impresivan, specijalne sposobnosti jedinica su interesantne. muzika superishka as always ali seckala mi je s vremena na vreme. funkcionisanje inicijative (sa sve slikicama ko je seldeci na redu za napad ko karte u etherlordsima)

4) Dislikes: ijaooooo....

-preglednost o kojoj je lex prichao onako negativno je zaista katastrofalna...ili mora previse da se zumira i rotira ili izgleda sitno i ne-toliko lepo. takodje rotiranje je nezgrapno i ruzno, mech commander 2 je to lepse odeadio pre toliko vremena, xyz igara od ondatakodje , a oni to rade ovako traljavo...

-neverovatnta atmosfera nedovrsenosti, da adventure mapa je prelepa ali popup info prozorcici su uramljeni lepse u dos commanderu nego ovde...text imena jedinica preko portreta u recruiting screenu koji nema nikakvu uramljenost pa se slova utapaju u podlogu...NEMOGUCNOST RAZDVAJANJA STEKA NA 2 KOMADA (ili ako moze to je extremno dobro zamaskirano)...ruzni i polupregledni meniji, ko da je u pitanju neki freeware usluzni program za industrijski dizajn a ne igra..

- velika usporenost svega..ok kad se savladaju komande onda ide brze ali i onda nije dovoljno brzo i pregledno...slika grada (koja bi trebalo da postoji kao opcija kao "pokazi mi 3D panoramski izgled tog grada" je main screen iz kog se ulazi u funkcionalne delove...to ne valja, igra koja treba da se igra godinama mora da bude fukcionalna...

-TACTIC MAP! alooooooooooooooooooooo!!! kamo hexovi braco rusi????? izgleda mnooogo nedovrseno...moracu da napravim 2 megaarmije u hotseatu pa da ih suchelim da vidim taj slavni battlefield scaling

bolje da ne trutjam vishe, smoricu i sebe i druge....

ajd uzdravlje

ps

unnecesary personal info: drogiram se WoWom skoro godinu dana i nikad nisam sanjao nista wow-related...ovu betu sam video jednom i oma sam tokom noci imao nocne more sa HoMMV problems in it =oD

Link to comment
Share on other sites

Stackovi se razdvajaju isto kao shto su neki radili u trojci. Shift + prevlachenje... :)

Inache, neki likovi su otkrili da chachkanjem po nekim .ini fajlovima mozhe da se stavi da se betlfild povetjava u skladu sa velichinom sukobljenih armija. Ali i dalje su kvadratitji djubre, a i mnogo bi bolje bilo da ima 3 velichine jedinica (ili chak 4) 1 kvadrat, 2x2 kvadrata, 2 u shirinu, 2 u duzhinu...

Chisto da razjasnim moje ultranegativne komentare: Daleko od toga da igra nema potencijal. Postoje tu razni chainovi elemenata kojima se prave ubistveni magijski komboi, mogutjnost da se prave artifakti za jedinice, daleko vishe izbora specijalizacije kod heroja...

Ali!

Interfejs kompletno treba da bace u djubre i naprave novi, poshto ovo sada nishta ne valja. Jednostavno odbija od igre, chini igranje naporom, a ne zabavom.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Hot Seat:

Skinite OVO.

Kopirajte mainmenu2 iz arhive u <Your Heroes Folder>/data/ui/

(ui sami napravite)...

I multiplayer->hotseat radi...

Sad vetj mozhe da se igra, mada i dalje stoji da je nepregledno, da je interfejs losh, i da je betlfild od 8x10 kvadrata skuchen i generalno losh.

sad bih isprobao al sam na poslu :(

moze hotseat?

samo ja i moj drugar? ili sam protiv monstera ? (bez rusa i poljaka? :) )

jel mora da bude konekcija ka netu?

ubi` me disconnect juce u pojam....

edit : ubi me Ubi [:(!]

Edited by debeli lala
Link to comment
Share on other sites

Interfejs kompletno treba da bace u djubre i naprave novi, poshto ovo sada nishta ne valja. Jednostavno odbija od igre, chini igranje naporom, a ne zabavom.

WORD!

hvala za stackove, ali to je jedan od manjih problema =o))

mislim, bojim se...zar je moguce da se nekom izgled i funkcionalnonst onog interfejsa dopada ili su sve placeholderi?

pa bre od cetvorke (ma i trojke ;o)) da su uzeli interfejs bilo bi keva (jer cetvorku je klala mehanika a ne implementacija...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...