Jump to content

Heroes of Might & Magic V


xomi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dajte ljudi KEY ako Boga znate !

Evo stvarno,upravo sam stavio da se skida demo i bice gotov za par sati,ali nista mi ne vredi baz KEY-ja. Molim bilo koga od vas ko poseduje isti da mi ga posalje na PM ili na mail uznemiren@yahoo.com i ako mu treba nesto neka kaze,pa ako mogu.ja cu izaci u susret.

Unapred puno hvala :)

P.S. Posto sam ja nenormalni HoMM fan, niste ni svesni koliko zeljno iscekujem da najzad izadju HoMM V :)

Link to comment
Share on other sites

edeste ljudi...evo mene posle visemesecne hibernacije...pa reko da se prvo javim na moj omiljeni deo 4uma...tokom ove pauze nisam uopste pratio sta se desava novo u igrackoj industriji i tako...ali koliko sam uspeo da pohvatam konce heroji izlaze u martu...jel zna neko tacan datum...zahtevnost...itd...i jos nesto...prvi ko nabavi h5 i zivi u bg-u[i ko moze naravno] nek mi se javi na urban@sbb.co.yu da se dogovorimo oko primopredaje...

ps:i jel izlazilo nesto vredno pomena posle aoe 3...?...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

uvek ih je samo 3...:)

e ljudi,jel ima neko one dodatke(ekspanzije ) za heroje IV? a najbolje jel ima neko sve(ili skoro sve heroje) 2,3,4 i dodatke...i naravno da je iz bg:) ja sam vecinu toga igrao,ali nemam CD-e:)a hteo bih da malo "obnovim gradivo":)

ako mi Oblivion bude dozvolio to:))

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

videh da je izashao demo pa se nakanjujem da pustim preko notji da se lichuje =o)

a moracu da skinem jer me zhivo interesuje kako su unapredili izlged...ono po skrinovima njihovo "streamlineovanje" mi se nikako ne dopada...kako kasnim u DLu za lexom utisci sigurno nekih 18h kasnije =o)

Link to comment
Share on other sites

E serem ti se na Nival... Znachi instalirao sam juche, pikao nekih 45 minuta, snimio poziciju. I od jutros nishta. Daje neki error posle splash screena. Pobrisao repove po redzhistriju i direktorijumima, reinstalirao, opet nishta. Opet ponovio prethodna tri koraka i opet nishta. Mogutje da sam neshto propustio da zbrishem, ali svejedno... Kakvi su to slepci.

edit: Pogledah malo po forumu na m&m sajtu, i vidim da nisam jedini, kazhu da demo jede memoriju za doruchak i da je preporuchljivo nemati nishta startovano u pozadini. E moj gigabajte rama, nesh ti multitaskinga videti koliko bi zheleo...

edit2: Evo sad sam opet restartovao mashinu i proradilo je, al svejedno...

Shto se tiche utisaka oko igre... Na prvi pogled, isto sranje kao i tzv. public beta, malo ispeglanije, sa par promenjenih menija, neznatno ubrzano i optimizovano i za zericu preglednije...

edit2+: Posle josh pola sata igre, rekao bih da tje biti zabavnije od 4. ali to mnogima ne znachi nishta, tako da ono...

Jun je (i dalje) isuvishe blizu.

Edited by Lex

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ok....naravno da je bolje od "open bete" ali opet...moje najvetje zamerke iz bete su ostale...prokleta bela slova na svetlim podlogama...mape koje moram da rotiram 30 sekundi da bih video lepo sve oko heroja (i naravno rotacija spora i loshe uradjena)...borbe koje imaju potencijala ali nemaju heksove = cao zdravo...u principu ko je mrzeo cetvorku zato sto je bila spora igra nek se ne nada povecanju brzine igre u petici...ali iz nekog razloga dok sam uy muchenje sa betom mislio da necu hteti da se cima da se navikavam na ruzhan interfejs sad polako razmishljam o tome...mislim da cu igrati peticu =o))

ps, na onom poslednjem sajtu za dl...shvajcarski na nemachkom mislim da je, pishe 15 maj da ej release...

Link to comment
Share on other sites

Nisam igrao open betu, samo sam citao komentare...probao sam demo verziju i nema apsolutno nista sto bi drzalo 5,6,12...sati ispred compa da groznicavo prelazim kampanju ili se lesim na singl mapama...fancy nepregledno i neam pojma...fali nesto...verovatno cu da se solidarisem sa koletom i igracu, ali ostaje utisak nedorecenosti i nedoslednosti :'(

fml

Link to comment
Share on other sites

nakon malo vishe vremena provedenog uz igru valjda se chovek pomiri sa nekim stvarima i onda ide malo bolje/lakse....mislim i dalje mi neverovatno smeta picikato rotiranje...nemogucnost do u strelicu tachno pomeranje koje sam praktikovao u poslednje 2 igre...takodje battlefieldi mi i dalje ne lezhe...fajt je super kad znash ko je sledeci na potezu ali kvadrati umesto hexova me bash lepo nerviraju... kada se prevazidje moronski interfejs dolazimo do dobrih ideja...fazon sa city levelom i da nema speed builda kao pre mi se svidja....takodje svidjaju skilovi i specijalizacije kod heroja....svidja mi se sto do sada nisam naisao ni na jednan skil za koji mislim da je shitina kao dobri stari misticizam i eagle...

uglavnom sve mi se vishe chind da ce mi finalni verdict biti kao za 4ku - ovo nisu heroji u starim smislu, liche ali nisu....i to koliko kvaliteta cete izvuci iz H5 zavisice od vrema koji se u njega ulozhi...tj...treba da se sedne i da se odigra kampanja i par scenarija chisto onako....treba vremwena da se ponovo nauche napamet svi: heroji, skilovi, gradovi, maogije, jedinice i realtivni odnosi izmedju istih...ono sto ovde predstavlja po mom mishlejnu problemchinu koju su rusi trebali iz aviona da vide je da ljudi koji ce da drzhe heroje u malom prstu i da gruvaju sine partije ne zhele da se cimaju sa dechijom fensi grafikom nego treba preglednost i funkcionalnost....bice ovo ok igrivo samo opet nece biti homm =o(

Link to comment
Share on other sites

Samo me zanima da li je moguce da svakoj igri uvek nadjemo prvo mane pa onda trazimo po neku vrlinu,evo sada sam odigrao demo i stvarno mi se svidela igra,cak i grafika nije losa,jeste malo nepregledna i treba vremena da se naviknes,ali bice to odlicna igra sigurno.Na primer gledam forume za Oblivion,uglavnom je ocrnjen kao najgora igra ikada.Ni jedni heroji vise nikada nece biti kao 2 i 3 i pomirite se sa tim,

Heroes 5 ce opravdati,cak i premasiti ocekivanja onih koji uzimaju u obzir da ih vise ne prave legendarni 3DO i NEW WORLD COMPUTING nego neki Nival.Ali uz malo tolerancije bice ovo odlicna igra.Samo neka ubace Tower i Nage i meni je dovoljno.Ona scena kada u demou osvojis grad ljudi i udjes u njega i vidis onaj prizor,sa sve onim prelepim glasom u pozadini to je nesto najlepse sto sam video u igri u zadnje vreme,to spada u top 5 najlepsih prizora iz igara svih vremena.

Link to comment
Share on other sites

poenta je u tome da je world map u etherlordsu bio mnogo pregledniji kao i da "tactical combat screen" je bio 2 armije na 2 strane napadaju redom tj samo su statsi bili vazhni, ne i pozicioniranje...e sad to sto su oni da bi im bilo lakse napravili loshyu shahovsku tablu i maknuli hexove to im nikako nije trebalo...

takodje etherlotrds je bio njihov original...ovo je tudja franshiza, trebali su da iscimaju JVCa koji je hteo chovek da pomogne...

Link to comment
Share on other sites

kako god da bude ja znam da cu igrati:)

shto je najtuzhnije, moram se slozhiti s tobom. chetvorka mi uopshte nije bila djubre, mada je nekako neigriva bila u multiju. ali opet se igrala.

postali smo robovi brenda.

Link to comment
Share on other sites

"Thursday 20.04.06 It's all gone a bit goldie

Ubisoft, one of the world's largest video game publishers, today announces that Heroes of Might and Magic V is now Gold and will be on store shelves across the UK from 19th May 2006."

mislim znalo se da chim je demo out da je to gold...meni se i dalje ne svidja interfejs i neke stvari su i dalje nepregledne...nikad necesh moci da udjesh u grad i odmah vidish sta ima u njemu (jedinica nema pobrojano dok ne kliknesh na recruit, weekly growth se isto ne vidi, a gradjevine su nepregledne u 3d prikazu tako da mora da se otvara build screen da se utvrdi stanje stvari)...to je ruzhno na kub...da ne pominjem da igra nikako nije borderline colorblind friendly kao pre...ono, i u 3 i u 4ci lepo se videlo sta je izgradjeno, sta nije a sta neamozhe...ovde je sve u nijansama te njihove ljigave oker/bela kafa/kaki boje....mislim ok, sa primesama crvene, zelene i sive ali opet ruzhno je i tacka...

uglavnom gone gold 20. aprila, za 10 dana ocvhekujem "friendly net verziju" =o)

Link to comment
Share on other sites

"Thursday 20.04.06  It's all gone a bit goldie 

Ubisoft, one of the world's largest video game publishers, today announces that Heroes of Might and Magic V is now Gold and will be on store shelves across the UK from 19th May 2006."

mislim znalo se da chim je  demo out da je to gold...meni se i dalje ne svidja interfejs i neke stvari su i dalje nepregledne...nikad necesh moci da udjesh u grad i odmah vidish sta ima u njemu (jedinica nema pobrojano dok ne kliknesh na recruit, weekly growth se isto ne vidi, a gradjevine su nepregledne u 3d prikazu tako da mora da se otvara build screen da se utvrdi stanje stvari)...to je ruzhno na kub...da ne pominjem da igra nikako nije borderline colorblind friendly kao pre...ono, i u 3 i u 4ci lepo se videlo sta je izgradjeno, sta nije a sta neamozhe...ovde je sve u nijansama te njihove ljigave oker/bela kafa/kaki boje....mislim ok, sa primesama crvene, zelene i sive ali opet ruzhno je i tacka...

uglavnom gone gold 20. aprila, za 10 dana ocvhekujem "friendly net verziju" =o)

Za ovo svaka cast...sve vreme sam se gubio sta mi je sazidano, sta nije, sta je upgradeovano...uaaaa i nisam video da u borbi ima wait, ako nema nek se nose, grrrrrr...

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...