Jump to content

Guild PaK


Guest Jelena

Recommended Posts

Zla Jelena feat. Bane Shaded sabijaju whoone ... potvrdjeno !

Kao shto je Jelena najavila u narednim danima ochekujemo igru nas nekoliko jebacha ukljuchujuci moju malenkost dwarf hunter neprikosnoveni Krcha !

i tako ... [^]

pozdrav svim panchevcima Pak-u cika Draletu,deda mrazu [:D] ,exileu,tjiri,

i ostalim igrachima Alliance na Dunemaul

toliko od mene , u ovoj epizodi nece biti napushavanja ali ... pozdrav fagoti [;)]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E Jelena (ili ko god) ajde se ti lepo registruj ... mislim da suvise "zloupotrebljavate" to sto smo ostavili slobodno postovanje ovde. To je za neke prve postove i slicno ... ako vec uzimas/te ucesce u diskusiji, onda se lepo registrujte, sto ce onda resiti veci broj manjih problema i nelogicnosti koje se ovako stvaraju.

Link to comment
Share on other sites

E Jelena (ili ko god) ajde se ti lepo registruj ... mislim da suvise "zloupotrebljavate" to sto smo ostavili slobodno postovanje ovde. To je za neke prve postove i slicno ... ako vec uzimas/te ucesce u diskusiji, onda se lepo registrujte, sto ce onda resiti veci broj manjih problema i nelogicnosti koje se ovako stvaraju.

To sam bash ja hteo da primetim

"Jelena" ph..

U pravu si koliko i pile koje se zagrcnulo dok je capkalo po malinama, a tvrdi da je voz brzi danju nego po shinama... Sve u svemu, nisi u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Ko god od srbenda igra na Dunemaulu neka whisperuje da ga regrutujemo (u inace stvarno prvi Srpski guild jer mi smo imali Srpski guild na US serveru dok je ova whuna iz Wow Serbian Guild jos samo mastala o igri :P

anyway cya in game...

Srecno sa vashim pancevackim guildom, samo vas molim da ne uzimate wsg vishe u bilo kakvom pogrdnom kontekstu.Uostalom kad vash nazovi guild bude imao oko 40 clanova koji aktivno igraju , sledeceg meseca verovatno 60 i organizovanost koju wsg poseduje onda mozemo da pricamo .Znam da je zelja svakog pojedinca koji igra wow da ima svoj guild shto je i moguce u nekim zemljama gde se dosta igra wow ali u srbiji stvarno nema mnogo igraca i osnovni cilj WSG-a je da okupi sve domace igrace da igraju zajedno.

Video muloc da se konji kuju pa oce i on :) [:)][:D][:)]

Link to comment
Share on other sites

Ko god od srbenda igra na Dunemaulu neka whisperuje da ga regrutujemo (u inace stvarno prvi Srpski guild jer mi smo imali Srpski guild na US serveru dok je ova whuna iz Wow Serbian Guild jos samo mastala o igri :P

anyway cya in game...

Srecno sa vashim pancevackim guildom, samo vas molim da ne uzimate wsg vishe u bilo kakvom pogrdnom kontekstu.Uostalom kad vash nazovi guild bude imao oko 40 clanova koji aktivno igraju , sledeceg meseca verovatno 60 i organizovanost koju wsg poseduje onda mozemo da pricamo .Znam da je zelja svakog pojedinca koji igra wow da ima svoj guild shto je i moguce u nekim zemljama gde se dosta igra wow ali u srbiji stvarno nema mnogo igraca i osnovni cilj WSG-a je da okupi sve domace igrace da igraju zajedno.

Video muloc da se konji kuju pa oce i on :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

"Imm" - ja na alliansi , "Proudhoof" na hordi, mi smo otprilike najvishe online pa cesh nas lako naci.

Da igramo na ta dva servera Shatterd Hand - horda i Dragonmaw -aliansa.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...