Jump to content

Guild PaK


Guest Jelena

Recommended Posts

Exile, ma totalno sam se istrpovao! :)

Nego shto ste pre uzeli ime guilda PAK, Panchevo Knight... pa ko tje recimo iz BG-a/NS-a u guild koji se zove PANCHEVO knights!? :)

Pa zar je bitno sto se guild zove PaK .

Primer :

FC CHELSEA NEMA NI JEDNOG ENGLEZA A KAMOLI FUDBALERA IZ LONDONA , jos im je vlasnik kluba ruja .

FC Partizan je iz BG-a pa u timu igra dva beogradjana .... i sta sad .....

To je totalno nebitno sto guild u imenu nosi naziv grada cak naprotiv mislim da je do dzadze.

Umesto da pohvalite stvaranje srpskog gulid-a vi jos kudite - strasno !!!

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema veze kole, ti i ja da se nabudzimo, pa cemo lako da ih navatamo i da im objasnimo ono u 4 oka da se na dunemaulu igra horda :P

UUUUUU pocelo je pocelo, pa ko ce na kog ako ne svoj na svog (srpska posla) .

S T R A S N O !!!

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Nisam prozivao nego se isto shalim , ako moze jelena shot ne mogu ja :)

shto se imena tiche u krajnjem sluchaju to je vasha stvar,  meni je eto gupo s obzirom da 95% igracha tamo nebi znalo da ubodu ni srbiju na karti  a kamoli ....

Sto se sekirate da li neko zna gde je Srbija a kamoli Pancevo .

Njihov je problem sto smo mi po prilicno edukovaniji za razliku od njih. [;)]

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Pa zar je bitno sto se guild zove PaK .

Primer :

FC CHELSEA NEMA NI JEDNOG ENGLEZA A KAMOLI FUDBALERA IZ LONDONA , jos im je vlasnik kluba ruja .

FC Partizan je iz BG-a pa u timu igra dva beogradjana .... i sta sad .....

To je totalno nebitno sto guild u imenu nosi naziv grada cak naprotiv mislim da je do dzadze.

Umesto da pohvalite stvaranje srpskog gulid-a vi jos kudite - strasno !!!

ja sam se zajebavao ovo, ali sigurno necu da mog lvl19 shamana odbacim zato shto par panchevaca igra alijansu na tom serveru

ja sam igru kupio zbog sebe, a ne zbog drugih i naravno imam pravo da biram na kom server da igram ko i vi?

dalje poredish babe i zhabe, chelzi placa svoje igrache, plati i ti nas, pa cu da nosim ime panchevo :P

sem toga, nemojte panchevci da se uvredite ali je meni glupo da budem u guildu koji nosi takav naziv, a rekoh na drugom topicu da mi je glupo i u guildovima koji sadrze Srbi, srpski, Serbian i sl

ok, proglasite me za stranog placenika i sl, ali mene totalno zabole, ta imena guildova, klanova i ekipa sa obelezjima drzave su bezveze, i samo kolko vidim po Evropi se mi i Hrvati lozhimo na to, drugi su to prerasli josh tamo 98, 99-e godine

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uzgred chelsea ima tri igraca rodjena u londonu a najpoznatiji je svakako dzon teri - kapiten koji tamo igra od malena...

a sto se tice teme kao i uvek hajli tacno i precizno kaze ono sto ja mislim i ustedi meni kuckanje... fala :D

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

ja sam se zajebavao ovo, ali sigurno necu da mog lvl19 shamana odbacim zato shto par panchevaca igra alijansu na tom serveru

ja sam igru kupio zbog sebe, a ne zbog drugih i naravno imam pravo da biram na kom server da igram ko i vi?

dalje poredish babe i zhabe, chelzi placa svoje igrache, plati i ti nas, pa cu da nosim ime panchevo :P

sem toga, nemojte panchevci da se uvredite ali je meni glupo da budem u guildu koji nosi takav naziv, a rekoh na drugom topicu da mi je glupo i u guildovima koji sadrze Srbi, srpski, Serbian i sl

ok, proglasite me za stranog placenika i sl, ali mene totalno zabole, ta imena guildova, klanova i ekipa sa obelezjima drzave su bezveze, i samo kolko vidim po Evropi se mi i Hrvati lozhimo na to, drugi su to prerasli josh tamo 98, 99-e godine

Prvo ste se zalili sto su pancevci u Aliance, (a ovamo pricas kako sam ti odlucujes gde ces biti....) jer ste vi navodno vec napravili guild pa po vasem gde vi tu i svi .

Zatim pricas o nekom placanju igraca (hahahaha) , bolje uzmi lopatu u ruke i radi nesto a ne da pokusavas i ti i cs-ovci i q3-ri i fifomani i generali i i i i.........

da zaradjujete pare igranjem - znas to pali u zapadnim zemljama gde ima puno puno para a ne u ovoj vukojebini .

Drugo sta bih ja dobio time sto bi ti ili kurta odnosno murta igrali za mene pa da vas platim i 10$ na sat ?

Znas batice gde ulozis pare sigurno ocekujes i da ti se vrate na neki nacin .

Ako se ne vracaju onda se to zove donatorstvo , pa stog tarzi pare za donaciju .

Mogu da ti dam i profesionalni ugovor ali hocu da osvojis ili barem da udjes u zavrsnicu svih vecih turnira u svetu - sta mislis jer mozes to da postignes ?

Mozes, ali da nista drugo ne radis u zivotu a verujem da ti to nije cilj.

Tacnije tvoja prica oko placanja ima sasvim drugu konotaciju :

Vacari magarce i pricaj im price oko kinte koja se vrti u gaming industriji

a nakon odredjenog vreme naci izgovor tipa "znas moram da zavrsim skolu ,imam devojku koja me maltretira ,moram da se uozbiljim i radim nesto sa svojim malim zivotom........ "

UZGRED OVAJ TOPIC NIJE NAPRAVLJEN DA BI SE VI SAD OVDE DR..LI NA PANCEVCE STO NISU POSLUSALI VAS VELIKE MAGOVE OVE DRVENE IGRE [:D] ,

VEC JE CISTO INFORMATIVNOG TIPA .

Kako rece u prethodnom topiku nacicemo se na mapi pa cemo videti ko je jaci [:D] LJUDI OVO JE IPAK SAMO IGRA !!!!!!!

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

ja sam se zajebavao ovo, ali sigurno necu da mog lvl19 shamana odbacim zato shto par panchevaca igra alijansu na tom serveru

ja sam igru kupio zbog sebe, a ne zbog drugih i naravno imam pravo da biram na kom server da igram ko i vi?

dalje poredish babe i zhabe, chelzi placa svoje igrache, plati i ti nas, pa cu da nosim ime panchevo :P

sem toga, nemojte panchevci da se uvredite ali je meni glupo da budem u guildu koji nosi takav naziv, a rekoh na drugom topicu da mi je glupo i u guildovima koji sadrze Srbi, srpski, Serbian i sl

ok, proglasite me za stranog placenika i sl, ali mene totalno zabole, ta imena guildova, klanova i ekipa sa obelezjima drzave su bezveze, i samo kolko vidim po Evropi se mi i Hrvati lozhimo na to, drugi su to prerasli josh tamo 98, 99-e godine

Alo pacijentu, da li si ti svestan sta si napisao ?!?!?!

Prvo i najbitnije tebe niko nije ni zvao da se prikljucis guild-u tako da ta tvoja rasprava nema veze sa zivotom...

Ti slobodno biraj na kom ces serveru da igras, ne vidim da te neko ovde tera i da li si ti stvarno mislio da ce neko da ti plati da igras !? jeee...

Samo se ti lepo igraj i budi strani placenik kao sto si sam rekao da jesi i nas isto zabole sto si ti umislio da si neki baja i da ce te neko zvati u guild...

Mislim stvarno...

A ja sam tu od ranije, rast'o sam uz ratnike...

Link to comment
Share on other sites

Slusaj bre,imam jednog malog u aliansi lud je strasno(a i ja),sad cu ga napujdam da vas sve pocepa tj. veceras u 24h west od Astranara ko sme od horde 2 na 2 da se pegla neka dodje u suprotnom cu shvatiti da ste se usrale whoone

aj zdravo

Link to comment
Share on other sites

Ccc... toliko svadje i drskosti... ql

He he lepo je rekao Highli da mali broj ljudi jos uvek juri da bude u svom Guildu , mislim lepo je to kada svi znaju srpski da se ne bi ganjali sa gramatickim greskama u eng-u (kako ko) , ali jednostavno mnogo je bolje kada ste u Guildu u kom se nalaze veca kolicina igraca koji nisu tvoje nacionalnosti , jer jednostavno imas neki kul osecaj , ne treba niko da se svadja oko toga koje igrace ima Chelsea (zato ima drugi forum) a i oko tog silnog lozenja u fazonu :"Ko hoce 1vs1 ili kako vec..." jer ovo je jednostavno igra i svaka zelja za nekim vecim realizmom nije potrebna!

@Jelena:

Rado bih te posetio sa mojim Tauren/Shamanom i mojim ortakom iz Italije koji je inace vodja guilda (57 LVL inace je on), ali guild u kome sam trenutno planira poseban Raid i najverovatnije imacu cast da vodim besnu hordu!

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ccc... toliko svadje i drskosti... ql

He he lepo je rekao Highli da mali broj ljudi jos uvek juri da bude u svom Guildu , mislim lepo je to kada svi znaju srpski da se ne bi ganjali sa gramatickim greskama u eng-u (kako ko) , ali jednostavno mnogo je bolje kada ste u Guildu u kom se nalaze veca kolicina igraca koji nisu tvoje nacionalnosti , jer jednostavno imas neki kul osecaj , ne treba niko da se svadja oko toga koje igrace ima Chelsea (zato ima drugi forum) a i oko tog silnog lozenja u fazonu :"Ko hoce 1vs1 ili kako vec..." jer ovo je jednostavno igra i svaka zelja za nekim vecim realizmom nije potrebna!

@Jelena:

Rado bih te posetio sa mojim Tauren/Shamanom i mojim ortakom iz Italije koji je inace vodja guilda (57 LVL inace je on), ali guild u kome sam trenutno planira poseban Raid i najverovatnije imacu cast da vodim besnu hordu!

...cccccc... Kakav Baron 57 level.......

Evo ovog trenutka otidji na Dunemau i gledaj malo kako likovi guze hordice .....

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

mislim drasko, znamo se, jel ti chitash postove bez naochara ili ?

jel vidish smajli iza onoga mog za placanje i poredjenje sa chelzijem?

a shto se tiche progaminga nije to tema ovog topika, niti sam ja trazio neshto od tebe kolko se secam, ali kad smo vec tu kod progaminga, mali osvrt, pogledaj lepo ime ekipe iz mog potpisa i seti se shta smo vam uradili u nedelju :D

a ovi shto vredjaju, slobodno to radite, niti cu se uvrediti, niti naljutiti zbog likova koje ne znam

a shto se tiche gilde, vec imam jednu na dunemaulu, sa nekim englezima i svedjanima koje poznajem, i extra mi je, ljudi shalju stvari, ja pravim potione, radimo questove i sl, a Srba koji vredjaju i glupi su mi je preko glave. Naravno to ne znachi da sa Rur drugarima necu igrati na Shadow moonu, samo da me malo smori tauren

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam se zajebavao ovo, ali sigurno necu da mog lvl19 shamana odbacim zato shto par panchevaca igra alijansu na tom serveru

ja sam igru kupio zbog sebe, a ne zbog drugih i naravno imam pravo da biram na kom server da igram ko i vi?

dalje poredish babe i zhabe, chelzi placa svoje igrache, plati i ti nas, pa cu da nosim ime panchevo :P

sem toga, nemojte panchevci da se uvredite ali je meni glupo da budem u guildu koji nosi takav naziv, a rekoh na drugom topicu da mi je glupo i u guildovima koji sadrze Srbi, srpski, Serbian i sl

ok, proglasite me za stranog placenika i sl, ali mene totalno zabole, ta imena guildova, klanova i ekipa sa obelezjima drzave su bezveze, i samo kolko vidim po Evropi se mi i Hrvati lozhimo na to, drugi su to prerasli josh tamo 98, 99-e godine

E, brate ja taman da quoteujem kakav je car ovaj shto je napisao kad vidim tek ko si :) Nego uskoro ja da se isprsim za evre pa da pikamo ;) e i sha ima inache?

U pravu si koliko i pile koje se zagrcnulo dok je capkalo po malinama, a tvrdi da je voz brzi danju nego po shinama... Sve u svemu, nisi u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Ok ,do sada sam se zezao ali sada cu da batalim igru posto Zyxan ladno zna lika koji je za 5 dana lvl 57...muahahahahahahahhahaahhahahahaahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

nema smisla igrati ceo dan i lvlovati dvadesetak i neki lvl za 5 dana kada ZYXAN LADNO ZNA TIPA KOJI JE LVL 57 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahhahahahahahahahahah

Link to comment
Share on other sites

Highl1 sorry ako sam te necim uvredio stvarno mi nije bila namera ali jako me smorilo to sto je topic pokrenut zbog sasvim druge spike,dok smo za uzvrat dobili blago je reci ponizavajuce odgovore .

...Mislim .... samo smo pitali da li ima zainteresovanih likova za guild.....i obavestili ljude koji igraju ovo igru da postojimo i mi,nista vise.

Mozda sam preterao svojim postovima sto mogu reci da mi ne prilici, ali svakom od nas se po nekad otkaci koja viuga [;)]

Jos jednom pozivamo sve koje su zainteresovani da nam se jave .....

Toliko od mene .

P.S.

ALI 57 Level hahhhahahahahahahahahaha (ovo je jace od mene) [:D]

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Samo ti meni Zyxan objasni kako je lik lvl57 posle 5 dana igranja?

Pa evo razloga:

Komp od 3500 evra , specijalna Tastatura samo za WOW , na faksu je i ide kada hoce , T3+ , racun na kreditnoj oj 6000 evra...

Dovloljno da provede 5 dana na retailu i pregazi sve!

Zivot o kakvom sanjaju skoro svi [:D]

Inace provodi dnevno oko 15 sati i moram da priznam da mu ide odlicno!

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa evo razloga:

Komp od 3500 evra , specijalna Tastatura samo za WOW , na faksu je i ide kada hoce , T3+ , racun na kreditnoj oj 6000 evra...

Dovloljno da provede 5 dana na retailu i pregazi sve!

Zivot o kakvom sanjaju skoro svi [:D]

Inace provodi dnevno oko 15 sati i moram da priznam da mu ide odlicno!

ok, aj sad onu o crvenkapici ...

ajde bre pajseru, nemoj da lazes i smiri se :)

officialno lik iznad lvl 50 nepostoji ;b

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

kako se niko sinoc od 24-01h nije pojavio na obracunu,tesko mi je da zakljucim i kaze da horda vise nije sto je nekada bila...blabla USRALA SE WHOONA

dok smo cekali nekih 20-30 horde je pokusalo raid na Astranaar..medjutim..

5 najhrabrijih ljudi aliance(ukljucujuci i mene :P),predvodjeni ludakom Banetom(Shaded) pocepala je hordu za 5 minuta.....hahahahahahaha

ko nije videm zalice(ili neka pita Krchu ili Draleta koji su se definitivno sada nalozili)

poz

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice lika lvl 57 morao bih da se izvinem Zyxanu

Stvarno nisam znao da lik ima comp od 3500 eura sto mu daje 30% vise expa,specijalna tastatura za WOW koja mu daje specijalni skill - fast lvling,T3+ sto samo ime govori Turbo 3+ ili ti ukljuci turbo pa lvluje umesto jedan 3 ili vise lvla ,a sto se tice 6000eura na kreditnoj verujem da za te pare narucuje najbolje ku*** da se zanimaju ispod stola dok on provodi 15 sati u stolici cisto da se ne bi smorio...

brate stvarno IZVINI

Link to comment
Share on other sites

zar ti ne reche da necesh vishe ovde da dolazish?

@ pile: evo brate, bleja, uspavao sam se za fax, tako da sad blejim gajbi :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...