Jump to content

Oko servera...pitanjce...da razmotrimo...


Kole

Recommended Posts

Naime, kad smo danas upalili wow, videli smo svi kazhe da su svesni kako im je frka sa serverima i da mole ljude da idu na Dunemaul, Dragonmaw i Deathwing...

E SAD

mi igramo alijansu na SMoonu, to je ok

mali broj ljudi (medju kojima i ja) igra hordu na Dunemaulu

pitanje je:

dal' cemo za panchevcima na dunemaul u alijansu, a za hordu jedan od ova druga dva (zitepa kako su im dali cool imena ne bi li se noobovi navatali ;o)) ili igramo kao sto je prethodno dogovoreno, SMoon alijansa, Dmaul horda i cao...

svestan sam da ljudi imaju likove preko 20og nivoa zato i pitam, ako cemo neku seobu srbalja da radimo da to obavimo sto pre...

i molim konstruktivno, bez prozivanja...ono...

k

Link to comment
Share on other sites

ako se i na Dunemaulu bude igrala ali, gde ce da se igra horda... meni je licno smorna ali, jer nikako ne mogu da se odlucim za jednog lika, vec pocinjem 4 put i samo gubim zivce.. drugo mozda sam ja bilde ali s' vremena na vreme bi mi dobro dosla pomoc, mislim nije problem iscimati nekog, ali opet..

naravno da zavisi kad se igra, generalno oko ponoci je svuda ok, bar moje neko iskustvo

Link to comment
Share on other sites

1. Dogovorili smo se lapo da bude shadowmoon

2. Neki su 20+ lvl

3. I ti serveri koju su sad 'prazni' ce se napuniti tako da ce za dzabe da se prebacujete.

Mislim meni je svejedno zato shto nisam josh krenuo. Ali treba da se isposhtuje neshto shto smo se vec dogovorili, plus sada imate i dodatne razloge.

btw ja dolazim sutra na shadowmoon ako nadjem cc.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

da ostane po starom, SMoon za alijansu, Dunemaul za hordu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shadow Moon je meni ok i u podne i predvece i uvece i posle ponoci sto se laga tice. Moje misljenje je da nema razloga za promenu.

Moja zamisao je da cepam Paladina na Shadow Moon-u sto duze, po mogucstvu do levela 60 a onda da krenem Shamana na nekom serveru pa i njega do levela 60. Ako ekipa sa Shadow Moon / Alliance odluci da opet pravi Alliance na Dunemaul onda cu Vas ja u svom Shamanskom periodu igranja pozdraviti jer necu da igram protiv Vas. Verovatno cu Shamana onda na Dragonmaw. Tek posle ove dvojice u planu su mi neki Night Elf Priest i Human Mage ali o tom potom [:p] Iskren da budem ide mi na q.... ideja da se rokamo medjusobno u MMORPG-u pa me bilo koja strana ne privlaci na tom Dunemaulu jer kako god da okrenemo tuci cemo se protiv nasih ljudi.

S' obzirom da su svi oni koji su trenutno na Shadow Moon-u Alliance, ispostovali dogovor oko startnog servera ja se ovom prilikom prepustam njihovom daljem izboru sto se tice servera za Horde. Znaci gde god vecina odluci i ja sam sa Vama.

A sta mislite by the way da SVI, ali SVI napravimo Horde na Dragonmaw? [:p] Dakle nebitno kada, moze sutra, za nedelju, dve, mesec, nebitno. Bitno je da pored likova koje mi imamo na Shadow Moon i ostali na Dunemaul, svi kad nam padne napamet krenemo Horde na Dragonmaw? Znaci SVI! I Shadow Moon-ovci i Pancevci i WSG! Da bar na jednom serveru budemo slozni, j mu mater. Kasnije kada odmaknemo svi sa levelima tamo, lepo se ovde dogovaramo. naprimer - Ajde veceras raid na Dragonmaw i to vece svi ulogujemo likove odande i udri itd. itd. itd. Mislim da bi moglo da uspe kao ideja [;)]

Uf al' sam se raspisao a treba da se iskoristi vreme za maintenance da se spava [:D]

Arutha [Heroes]

DragonFather of Heroes

Link to comment
Share on other sites

@Laki

ne znam sta je sa D, no pre 3 dana samo je Dunemaul postojao, ova dva uopste nisu tj oni su novoootvoreni...

@ostali

nema frke momci

samo sam pitao da vidim kakvo je opste mishljenje

da vidimo dal smo za priblizhavanje panchevcima kad oni nisu u fazonu da se priblizhe nama...nije problem i nikakvo moranje =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...