Jump to content

AAAAAAAA EXTRA BITNO!!!!


Kole

Recommended Posts

znachi sta...

U WOW-u TREBAJU torbice ko lebac!!!!

=o))))

sa svojim orc warriorom imao sam toliko sretje da nadjem jednu 6slot bag kod jednog od prvih scorpid workera koje sam kokn'o ali brate sa hunterom ocu da crnekm...nema mesta ni za lebac, 5 srebra trazhe za najmanju torbicu, a ja i dalje nosim loshu opremu...da ne prichamo kako me treneri pljachkaju non stop...

u to ime

ko ce da shije?!?! =o))

mislim ne znam, pogledatju, koji level treba za neku ok 8 ili 12-slot bag da se malo bacim na shivenje pa cu posle da oduchim taj proff...=o)

Link to comment
Share on other sites

Hohohoho angela ljubim je u idola tailor 75 atm =)))

ja sijem ali i prodajem za 3s po komadu ne derem i sav sam fini tj. fina... inace rekao sam maud ima torbicu dzaba a dacu i tebi.. samo molim da mi skupljate linen cloth... vise linena vise torbica i to je to... ruke pljuc' ne naplacujem

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

uzas...

nista drugari... samo mi javite koliko vam treba i kome ... sutra u 12h saljem...

vi probajte da mi sunete linen cloth za to... posto sam rasprodao sve torbice...

znami da maudu treba par komda...

znaci fenki , maud ,kole, bolke( po 2 za sada svima)

a vi vidite da mi posaljete sto pre linen cloth na Angela char...

poz

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

uzas...

nista drugari... samo mi javite koliko vam treba i kome ... sutra u 12h saljem...

vi probajte da mi sunete linen cloth za to... posto sam rasprodao sve torbice...

znami da maudu treba par komda...

znaci fenki , maud ,kole, bolke( po 2 za sada svima)

a vi vidite da mi posaljete sto pre linen cloth na Angela char...

poz

jel postoji neki nacin da ti saljem predmete dok nisi on line?

i ako si ti tako poslao gde ja to pokupim?

p.s.

ok skontao sam:)

p.p.s (edit 2)

joj sto sam skontao foru, posto imam 3 druga koji trenutno ponekad igraju na mom akauntu, kad kupe igru, ne da cu da saljem kesh od njihovih likova sebi, nego ne zna se.... :)

Link to comment
Share on other sites

stata sto ne mozhe izmedju servera da se shalje =o))

nema veze shaljem linen cloth angeli kad budem kod burazera ;o)

a za orka cu se vetj nekakko snatji...ionako mi je bitnije za elfa torbice da nabavim...

btw blizzard kazhe da su 6 slot brown bags RELATIVNO usual frop od humanoida lvl 1-5 (mada ja sam svoju jedinu torbicu nashao kod non humanoida...) ladno se bavim mishlju da se vratim i deljam malo impove dok mi ne bace josh 2-3 =o)) (ionako moram nazad u valley of trials po bare fists fighting skill...)

edit

fenki - kad oni kupe svoje kopije netje moci da igraju likove koje su otvorili na tvom accountu ...

Link to comment
Share on other sites

haha

ciri jedna torbetina otisla ali je prso server pa nisam stigao da odradim ostale...

elem sutra ujutru ce biti i 8 slot...ali sto je brzo to je i kuso...

ne dobija se exp za trade ali se dobija tailoring skill kada pravim torbice...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Heh .. ja sam nasao jednu 6 slot torbicu a 3 sam kupijo od lika koji se oglasava po darnasusu i to sam kupijo za 9 silvera ... 3 po torbi i to na tipa 8mom nivou ..

Nego za 8 slot begze treba onaj drugi k ... i meni taj isti lik silje i te pa mi salje postom i polako menjam sve 6slot za 8slot nego Azdo nisam znao da si krojac ... ajde slacu tebi materijal a ti dizi skill ...

PPS: ko je human/dwarf ima brdo torbica na aukcijama u auctionhouse-u .. i jeftinije su nego kod bag sellera ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ma de se bre nalaze ja se patim ko patika =o(

ladno ima da zapichim sa elfom u darnasus i da kupim u auction houseu 3 komada (ne znam dal je azdi stiglo pismo ;o)), sa orkom sam pazatio 3 komada po 5 silvera u razor hillu koliko me je smorilo nemanje mesta za rudu & shit...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...