Jump to content

WoW sutra u platou oko 2 sata...


LoRD oF TeRRoR

Recommended Posts

Cuo sam se sa ortakom iz plato-a,kaze da su diskovi trebali danas da stignu,ali su se zadrzali na granici,sutra ujutru ce biti u plato-u i cim ih zavedu u knjige i ostalo salju ih u plato,oko 2 sata najverovatnije ako ne bude nekih nepogodnosti...

Uzeli su 50 kopija WoW-a,od toga 30 ide sutra za plato...

Cu there...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Ma sisajte ga svi... mislim ja sam danas 5 puta zvao Plato, 5 puta drugachija pricha. Onda chuo sam josh 3 verzije od raznih ljudi.

Kako stvari stoje WoW je na granici ali su ga dobili prekljuce i podelili najboljim ortacima a one kopije koje imaju a nemaju ih bitje sutra u prodaji ujutru u 12h, 13h, 14h i u 22h uveche i u ponedeljak. Takodje dobitje ih svi i oni koji su do 30. na spisku rezervacija. Zvatje te kada budu mogli da prodaju a mozda i netje jer su vetj sve prodali... itd itd - To je kada se saberu sve verzije koje sam chuo danas.

Ja sutra idem u Plato i ne izlazim dok ne dobijem WoW, a ako mi kazhu da sam zakasnio za rezervaciju... bacitju nekoga kroz izlog jer sam ja rezervisao 1 dan pre nego shto sam postovao na forumima tu vest da mozhe rezervisanje i lik kod koga sam rezervisao mi je rekao da sam jedan od prvih...

Link to comment
Share on other sites

Ma sisajte ga svi... mislim ja sam danas 5 puta zvao Plato, 5 puta drugachija pricha. Onda chuo sam josh 3 verzije od raznih ljudi.

Kako stvari stoje WoW je na granici ali su ga dobili prekljuce i podelili najboljim ortacima a one kopije koje imaju a nemaju ih bitje sutra u prodaji ujutru u 12h, 13h, 14h i u 22h uveche i u ponedeljak. Takodje dobitje ih svi i oni koji su do 30. na spisku rezervacija. Zvatje te kada budu mogli da prodaju a mozda i netje jer su vetj sve prodali... itd itd - To je kada se saberu sve verzije koje sam chuo danas.

Ja sutra idem u Plato i ne izlazim dok ne dobijem WoW, a ako mi kazhu da sam zakasnio za rezervaciju... bacitju nekoga kroz izlog jer sam ja rezervisao 1 dan pre nego shto sam postovao na forumima tu vest da mozhe rezervisanje i lik kod koga sam rezervisao mi je rekao da sam jedan od prvih...

Cyro no offense ali STFU :)

Ja cu ti reci jedinu verziju posto znam bolje od bilo koga,ako te zanima citaj,ako ne slusaj traceve i dalje...

Ljudi koji rade tamo u plato,skoro svi,osim moda dvoje su obicni radnici koji nista ne znaju.Pricao sam sa jednim likom iz platoa koga znam skoro 2 godine,on radi u office-u,preko ili pored njega ide software,i icice i WoW,mozda ne direktno preko,ali jako blizu.Ja sam danas trebao da idem u office i uzmem WoW,iako prodaja pocinje sutra,ali roba je na granici,i to nije problem za koji mozemo da krivimo bilo koga u plato-u.

Rekao je da WoW stize sutra do podneva,ako sve bude uredu,i da se hitno salje u knjizaru zbog ljudi koji su rezervisali.Porucili su koliko zna 50 komada,30 ide sutra u knjizaru,ostatak ce biti rasporedjem na 2-3 prodajne lokacije,a par komada ce ostati u magacinu.

Te price "podelili najboljim ortacima" su cista glupost.Jedina osoba koja uzima preko njij sam ja,i eventualno jos jedan lik.To su ljudi koji imaju od 25 do 40 godina,i ne igraju igrice bas toliko,ako igraju uopste,bar ne od pre par godina kada smo igrali quake...

Cena je 4200din, sto moze da se promeni malo sutra kada budu sredjivali neke osnovne papirologije,mada ne verujem.

Svi koji su rezervisali ce dobiti WoW,a i oni koji nisu ce ga dobiti 90% i to vec sutra/prekosutra...

Zovi sutra knjizaru plato oko 13:00 ili 14:00 i pitaj da li je stigao WoW.Nemoj ih ispitivati nista drugo,jer oni nemaju nikakve informacije,oni zovu kancelariju koja im kaze trebalo bi tada i tada,i oni to svima mogu da pricaju,a da se situacija 100 puta promeni,a da oni to i ne znaju...

Znaci svi lepo prekinite da panicite,nece 100 ljudi sutra da napravi red,prvo ne znam da li ima 50 ljudi koji bi kupili wow,a i da ima(mozda i ima,sto da ne),sigurno nema vise od 30 ljudi koji ce se sutra sa parama nacrtati tamo popodne...A cak i da bude tako,bice za sve.U svakom slucaju pozovite telefonom i pitajte da li je stiglo ili ne...

End of Discussion...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Zasto sam ja danas pricao sa likom koji sutra ide u Zemun u neki office or something da uzme 30 komada od uvoznika? 30 komada od tih 50 ide samo NJEMU.

A nije laz niti cimanje jer covek nabavlja i za ceo WSG guild, sutra se nalaze u BGu a onda on ide za NS da odnese NS WSGovcima igru...

Objasni mi to kada si tako vetj upoznat i pun veza & stuff.

Link to comment
Share on other sites

Zasto sam ja danas pricao sa likom koji sutra ide u Zemun u neki office or something da uzme 30 komada od uvoznika? 30 komada od tih 50 ide samo NJEMU.

A nije laz niti cimanje jer covek nabavlja i za ceo WSG guild, sutra se nalaze u BGu a onda on ide za NS da odnese NS WSGovcima igru...

Objasni mi to kada si tako vetj upoznat i pun veza & stuff.

Ofiice plato-a je negde kod pravnog fakulteta,a drugi negde tu u blizini na bulevaru...

Da su menjali lokaciju covek bi mi rekao...

A taj "lik" koji ide u zemun da uzme od uvoznika,pa ne znam sta je tu nelogicno,plato nije uvoznik,i oni uizmaju od uvoznika,mozda taj "uvoznik" donosi njemu 30,kao i 50 platou.

Pritom ne znam koliko je poverljiv taj covek,mozda jeste mozda nije,ali od ovoga poverljiviji nije...

A i sve sto si napisao nije nemoguce,kao sto rekoh,mozda on nema veze sa platoom vec sa tim ljudima koji uvoze dovde,to su neki likovi iz CC-a ili kako vec,koji dobijaju iz slovenije,koja je jedina zemlja preko koje mi dobijamo originale...

Drugo nema potreba da pocinjes raspravu,da li sam ja pun veza ili nisam,to je diskutabilno i zavisi sa kim me poredis,ali ja stojim iza svega sto sam rekao,a ti proveri.

Ako sutra ne bude WoW-a u platou to je zbog:

1) problema sa granicom

2) problema jer nisu dobili wow na vreme pa nemogu da dostave u knjizaru

3) problema oko uknjizavanja i slicnih sranja,pa da pomere za nedelju

......

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Ma ja netju bre da se svadjam - ne sa tobom niti sa bilo kim - nego mi je samo pun kufer raznih pricha koje svako ima.

Okej, ochigledno da ti znash sta prichas - to mi je sada i Hajli rekao.

Nadam se da tje sutra biti WoW-a i da tju ga imati u rukama do vecheri! ;)

Kao sto sam rekao Highliju da ti kaze,ja sam trebao danas popodne da imam WoW,znaci dan pre vas :)

Ali ono sa granicom me sjebalo,i ja WoW dobija isto kada i ostalo,sa istim kolima dolaze moj i tvoj WoW,samo je tvoj rezervisan na tvoje ime,a moj preko lika iz kancelarije,i tu imam neki mali popust...

Mada imam i ja svoju rezervaciju koja je na mestu br. 20,ali s obzirom da ovde imam neki popust otkazacu onu drugu :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio na broju 2 kada sam zvao,ali nisam hteo da rezervisem jer nisam znao jos sta ce biti preko ovog prijatelja,a zvao sam 10-15 minuta posle tebe,onda sam zvao 2-3 sata kasnije i dobio #20...

Pritom exile je rezervisao 10 komada za ljude odande,a mislim da oni nece bas doci istog dana/sutradan da pokupe to....

Nije ni bitno,WoW-a ce biti,platou se isplati da vise ljudi uzme,vise para njima ide,tako da ce obezbediti i vise nego sto treba...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Pritom exile je rezervisao 10 komada za ljude odande,a mislim da oni nece bas doci istog dana/sutradan da pokupe to....

Nije ni bitno,WoW-a ce biti,platou se isplati da vise ljudi uzme,vise para njima ide,tako da ce obezbediti i vise nego sto treba...

Samo da ti kazem da smo ga mi odavde ispushili.... Ne znam kako ni zasto, ali znam da NIKO od ljudi koji su mi dali pare da platim te sve kopije wow-a nece dobiti sutra svoje, ukljuchujuci i mene naravno.

Jedina shansa je da mi Tjira sutra uzme AKO bude jedan primerak za mene, ali to verovatno nece biti, sve ce da se razdeli.

Mada opusteno, zao mi je sto mi nismo se malo bolje organizovali odavde da lepo rezervisemo svako pojedinacno, ovako kad im kazes vise komada oni su u fazonu:"da da, NARAVNO da cemo da ti ostavimo... (sucker)". Verovatno nisu shvatili ozbiljno ili tako nesto.

Enivej, nista, ajde ko prvi nabavi neka kaze :)

Link to comment
Share on other sites

Mogu da te obradujem,pricao sam sa njima jos tog dana i spomenuli su te kao "nekog lika koji je rezervisao 10 komada",odmah sam znao da o tebi pricaju.Tvoja rezervacija je ozbiljna sve dok je potvrdis kada i ako te pozovu(ako uopste budu ikoga zvali) i ako dodjes dana kada dobija,ili eventualno sutradan da pokupis...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

ma bre imao je stack za ljude koji su rezervisali i kutiju punu ispod pulta, garant je bilo 30ak komada u toj kutiji...

elem bilo je nachina i za one koji su dalje na spisku bili...kao racimo moj brat Miodrag

takodje do 20og mesta susvi dobili, ja sam bio 19ti,...mada neki su otkazali navodno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...