Jump to content

Extreme Plato & priche!


Sajro

Recommended Posts

Video sam na dosta topika prichu kako tje imati samo par WoW primeraka i da je to odavno podaljeno njihovim ortacima i slichno. Zato sam sada zvao i trazhio nekog ko je totalno upoznat sa time kada/koliko i gde stizhe WoW & stuff.

Extreme Plato u Knez Mihajlovoj tje imati WoW u PETAK UVECHE ali ne smeju da ga prodaju (neki ugovor po kome su obavezni da prodaju WoW tek od subote) pre subote. Takodje, SVAKO ko je rezervisao i ostavio svoj broj telefona bitje sutra, znachi u Petak, pozvan na isti taj broj da mu se rezervacija potvrdi, da ostavi ime/prezime i da mu bude recheno kada da dodje po svoj primerak. Takodje zna se i cena, koshtatje 4200 dinara.

Pricha da tje biti samo 10 komada nije tachna. Tih 10 komada tje biti pushteno u MALO-PRODAJU, to jest samo 10 komada u subotu tje biti stavljeno u IZLOG a ostale kopije koje dobiju su namenjene onima koji su rezervisali!

Toliko o tome.

E sada, shto se tiche COLLECTOR'S EDITION-a, njega NETJE biti u ovom prvom "talasu" ali su sigurni da tje ga imati za par nedelja do mesec dana, kako kazhu: "Sve zavisi od uvoznika i prodaje regularne kopije WoW-a".

Link to comment
Share on other sites

Video sam na dosta topika prichu kako tje imati samo par WoW primeraka i da je to odavno podaljeno njihovim ortacima i slichno. Zato sam sada zvao i trazhio nekog ko je totalno upoznat sa time kada/koliko i gde stizhe WoW & stuff.

Extreme Plato u Knez Mihajlovoj tje imati WoW u PETAK UVECHE ali ne smeju da ga prodaju (neki ugovor po kome su obavezni da prodaju WoW tek od subote) pre subote. Takodje, SVAKO ko je rezervisao i ostavio svoj broj telefona bitje sutra, znachi u Petak, pozvan na isti taj broj da mu se rezervacija potvrdi, da ostavi ime/prezime i da mu bude recheno kada da dodje po svoj primerak. Takodje zna se i cena, koshtatje 4200 dinara.

Pricha da tje biti samo 10 komada nije tachna. Tih 10 komada tje biti pushteno u MALO-PRODAJU, to jest samo 10 komada u subotu tje biti stavljeno u IZLOG a ostale kopije koje dobiju su namenjene onima koji su rezervisali!

Toliko o tome.

E sada, shto se tiche COLLECTOR'S EDITION-a, njega NETJE biti u ovom prvom "talasu" ali su sigurni da tje ga imati za par nedelja do mesec dana, kako kazhu: "Sve zavisi od uvoznika i prodaje regularne kopije WoW-a".

To sam vam ja 15 puta rekao,uzece WoW-ova koliko ima rezervacija + 10ak komada.

Prodaja od subote jer od tada imaju dozvolu da prodaju(kupuju od slovenaca)...

I da Mornee moze u petak preko veze,taj sam :) (samo da covek stigne da mi javi,u haosu je)...

Takodje sam vam rekao da nece biti 3500,jer su sve cene skocile kada se pojavio PDV...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Nikad necu zaboraviti scenu iz SC-a i premijere Gospodara prstenova FOTR, kada je 4-5 likova doslo obuceno u neke elven/hobbit/pitajbogako kostime. Cak su imali i neke kozne cizmice s trakama. Cini mi se da sam ih video kako placu od srece kad sam izlazio iz SC-a. Ne znam samo kako se nisu smrzli posto je napolju bilo pola metra snega [:D]

Oh the humanity [:p]

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi bilo lepo da dobijemo igru u petak uvece [:D] a posto je mornee trazio protekcije a i ja sam zainteresovan za iste [:D]

inace Glandro - Deki 4s

to je cisto za mornee da zna ko sam, naravno i za ostale koji me znaju iz eve

mornee okreni me pa da zajedno idemo po igru naravno ako budemo dobili veceras [:D] tel 064/128-04-06

Link to comment
Share on other sites

de nije, pika se uveliko :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Juce oko pola 2 kada sam s dvojicom prijatelja bio u platou, rekli su da ce biti problema jer su dobili samo 18 komada, pa da ce samo prvih 18 koji su rezervisali dobiti svoje primerke. Kada sam zvao da rezervisem, lik s druge strane zice mi rece da sam 7. a ispade da sam zapravo 16. Dva pomenuta ortaka umalo nisu ostala bez primeraka jer su navodno bili ispod 20. mesta. Da ne podigosmo frku oni bi ostali bez primeraka.

Tako da od svih silnih prica i "potvrdjivanja" najveci skeptici ispadose u pravu. Ne zelim da ispada da kukam, jer sam ipak dobio svoj primerak WoWa ([^]) ali samo mislim da je cela prica oko Platoa i WoWa bila krajnje neprofesionalna...

Anyways, enjoy your gaming [:D]

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

ae morni ne kenjaj vise...

misim svaki ti je post ne valja ovo ne valja ono... misim znamo se =) niko te ne tera da igras... samo mi reci kada bi nabavio igru da nije bilo platoa ? i da su neki smradovi da li bi dali tvojim ortacima iste ?

mislim ono budi zadovoljan...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

ae morni ne kenjaj vise...

misim svaki ti je post ne valja ovo ne valja ono... misim znamo se =) niko te ne tera da igras... samo mi reci kada bi nabavio igru da nije bilo platoa ? i da su neki smradovi da li bi dali tvojim ortacima iste ?

mislim ono budi zadovoljan...

u pravu si...sta i ja serem

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...