Jump to content

SW KotoR 2: The Sith lords


Wulfgar

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

?uo sam da je D?ord? Lukas ubio i da LukasArts ne?e praviti 3 deo KOTORA...

Ovo neshto iz Zlajine vrece obmana? [:D] Hehe, shalim se, daj link, izvor ili tako neshto.

Kazete da je borba laka? Pa mora, to je vazan deo "n00b friendly" okruzenja koji se trazi da bi igra naishla na shto bolji prijem kod shire publike. Anyway...

Igru nisam zainteresovan da nabavljam, zahvalio sam se vec na jednoj ponudi, mozda kad budem imao malo jachu mashinu pa da mogu da pokrenem to neoptimizovano govno od engine-a i kad ne bude bilo APSOLUTNO nishta drugo da se igra.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

meni se svidelo shto je bolje odradjeno ponashanje tvojih npc-jeva, tako da na pochetku borbe sa babom queujem dva buffa, i celu bitku se shibam sa svojim guardianom. borbe jesu pretezhno lake, shto me dovodi do sledeceg pitanja:

Da li ste pobedili Handmaidene u 'duelu'? u poslednjoj borbi sam uspeo dve da ispresavijam i trecu da izbacim sa tatamija, ali nisam mogao da istankujem dmg, a nisam ni imao neku mass murder magiju (mada sumnjam da bi uopshte uspela) Shta se dobije ako se pobedi?

Da li se neshto dobija obaranjem rekorda na Talosu u trkama?

Igra je pravi predstavnik SW-a: zanimljiv i jednostavan

Link to comment
Share on other sites

kao sto ti vec rekoh...

Mejdenke sam vrlo lako prebio,bez lecenja sam doshao do svih 5,a onda sam na njih krenuo sa pola hp-a,tako da sam morao da iskoristim 3-4 med. dobije se 750 exp.

Za rekord dobijes 500 gp,a za exp se ne secam.

Sto se tice armor restrikcija,u slucaju da nosis large armor,ne mozes da bacas buffove,al ofanzivne magije mozes,bar je tako bilo do 14 lvl,posle toga sam izbrisao igru [^]

Igru nisam zainteresovan da nabavljam, zahvalio sam se vec na jednoj ponudi, mozda kad budem imao malo jachu mashinu pa da mogu da pokrenem to neoptimizovano govno od engine-a i kad ne bude bilo APSOLUTNO nishta drugo da se igra.

ha ha ha...a cak i ako se desi da nemas sta da igras,nemoj ni onda da pocinjes.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

meni apsolutno nije jasno kako nekim ljudime toliko loshe igre rade... meni ni jednom nije nishta puklo... sve radi na max podeshavanjima i sa aa i sa af na max u 1024...fx5900 2500+ 512ram...

igra je mnogo bolja od prvog dela

ali i dalje chekamo pravi frp/rpg :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo da napisem nekoliko komentara posel poduze igranja igruce

1 deo sam vrlo malo igroa tako da necu da pordeim ali mi se cini d aje ovaj dosta bolji

Meni sve radi ok ali ima nekih bugova kad udjem u keman ili propadne u zemlju

Prica mi se svidela isuvise tako da igram po ceo dan :)

E da i mnogo me nervira ona baba kad pocne da mi kenja :)

Link to comment
Share on other sites

evo mog kraceg utiska...

moram priznati...da je stvarno odlicna igra...nemam nekih vecih zamerki...primecuje se da je drugi razvojni studio radio na nastavku ali to ne umanjuje kvalitet same igre...samo je drugacija...znaci bio sam poprilicno skeptican zbog toga sto je bioware bio zauzet radjenjem nekih drugih naslova i nije imao "vremena" da se pozabavi kotorom II...ali na kraju je sve[barem po mom misljenju] ispalo kako treba...

upravljacki interfejs je malo bolje odradjen...nego u kecu...grafika je slicna...ali primetan su neka poboljsanja...nego pre...zvuk i muzika kao i uvek briljiraju...cini mi se da i sama igra malo optimizovanija i radi bolje na losijim masinama...prica je skroz ok...mada je mogla biti originalnija s' obzirom da se sa tom temom stvarno moze kombinovati...malo je linearna[barem do dela gde sam ja stigao]...i nema mnogo "skretanja"...igrivost...je u nekim momentima veoma dobra ali i dosta opada u smorenim delovima koji nisu bas retki...tako da mi se desilo par puta da sam se bas onako smorio i morao sam da izadjem u sred igranja i odmorim se sat vremena...))

okruzenja se negde bukvalno preslikavaju[ono tipa isto sranje drugo pakovanje] ali ima i novih koja su stvarno na nivou i cak me vise zadivljuju nego u prvom delu...princip upgrad-ovanja lika je isto...kao i princip odabira istog...malo je veci izbor "likova"[pri ovome mislim na njohova lica] nego u prvom ali to i nije toliko bitno za samu igru...u sustini mozda bi bolje resenje bilo da je sith lords expanzija a ne nova igra jer ima i previse slicnosti sa svojim predhodnikom...tj. malo znacajnih poboljsanja...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

koliko sam ja chitao za treci deo su spremili ultra mega dojajnu grafiku... a drugi deo nije bolje optimizovaniji po pitaju enginea vec jednsotavnu loshije su texture i cela grafika je malo loshija od prvog dela... i igra zapravo nije mega zahtevna nego wulf ima sranjkastu mashinu :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tru dat. [:(] ALI

Ona jeste mega zahtevna kad se pogleda shta zapravo nudi za tu cenu. Meni npr. Defiance radi odlichno, a igra izgleda 10 puta bolje od KotoR-a, itd. da ne nabrajam dalje josh igara. Takodje, kada poredim kako radi na medium, minimum i high primecujem veoma male razlike u mogucnostima za brze funkcionisanje izmedju tih susednih podeshavanja, a velike u kvalitetu grafike. Koja je onda poenta minimum i medium podeshavanja!? Neko tu uopshte ne radi svoj posao...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tiche kotora 2 rekao bih, po mom mishlenju, de je veoma zarazan(trebao bi da ima neku etiketu). Pricha je jako gotivna i skroz neochekivana shto malo smeta na kraju(light) u fazonu ostaje nedorechena. U obsidianu bi trebalo da pomisle malo o zaposhljavanju nekog iz nashe zemlje - da unese malo spicea na krajevima.Mada nije ni loshe izvedeno kada baba na kraju otkucava shta ce biti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma da nisi hteo da kazesh da tebe zaposle mozda a..

ono kao sedish kuci i tek ti stize poziv: izvini care da li mozda hte da nam malo doradish ovu pricu znas mi ne mozemo bez tebe

pa nemoze to tako daj nemij se uzivljavati previse

Iskreno? Mislio sam vise na okete okolo i naokolo - spice.E sad da li ja ili neko bolji fata ce decideovati.

Inache, care, pricha se ne doradjuje kao shto se zhena ne dojebava.

Link to comment
Share on other sites

Sad kad sam procitao 4 strane postova imam utisak da je 98% ljudi preslo igru kao light side. Niko nije bio dark ?

Meni su swoop trke imale bug koliko god brzo odvozao i bez obzira da li imao bolje vreme od 1. lika na listi u vek me onaj organizator potapse po ramenu i kaze "svaka cast ali treba da predjes cilj da bi pobedio...."

Verovatno verzija koju sam imao je bila fucked-up ili je neshto drugo bilo u pitanju...Nikad necu znati sem ako ne budem prelazio igru o5 sto mi nikako ne pada na pamet...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...