Jump to content

WSG


Sajro

Recommended Posts

Bilo bi lepo da se neko (najbolje leader) iz WSG guilda pojavi ovde i razjasni nam da li tje oni igrati PvE ili PvP server i kako stoji ona tvrdnja da netjete primati uopshte strance.

Lepo da se dogovorimo. Mislim nije problem ni mi sa RuR-a da pravimo RUR guild ali makar da igramo na istom serveru i da se druzhimo... ipak smo svi odavde.

Bar nekakva organizacija da padne...

Link to comment
Share on other sites

Igracemo mi na PvP serverima [:)] Dogovorili smo se konachno. Guild ce nam biti na dva servera i to WSG Alliance (za alliance igrace) i WSG Horde (za horde igrace). Ako cete praviti guild daj da napravimo jedan zajednicki guild, jer bilo bi glupo da imamo 2 guilda, jer nas je i ovako malo. A posto cemo igrati na PvP ima da nas gaze ovi guild-ovi sa po 50+ clanova. Ajde da napravio mo jedan guild, bitje nam lakse [;)] i nama i vama.

Link to comment
Share on other sites

sve to ima svoje... ja sam za sparivanje pod jedan krov kad dodje za to vreme i pokaze se kome smrde noge vishe :P :P

sala... ali ozbiljan sam da mass udruzivanje ima svoju korist ali ne odmah dok se ne vidi koliko nas ima ko se igra i jos mnostvo detalja!

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Do toga u sustini ima jos dosta vremena, jer prvo SVI pocinjemo od nule, a za guild nam treba 10 zlata :(

Za pocetak svi svakoga adduju na friends listu i igramo svi zajedno, lvl-ujemo (mi elfovi cemo svi zajedno kvestove da radimo,gomila) i onda polako posle idemo na guild making :)

Link to comment
Share on other sites

Obe opcije imaju svoje prednosti i mane.

Igranje u vecem broju ljudi obezbedjuje bolja "ledja" kada dodje do neke vece borbe, mozete pozvati ortake da vam se pridruze u questovima znatno cesce nego u manjim ekipama (veca je verovatnoca da ce neko biti online) i tome slicno. Sa druge strane, u vecoj ekipi se vishe ljudi ne poznaje, i sve ima tendenciju laganog raspada nakon nekog vremena, a pojavljuju se i kojekakve tenzije.

Meni su licno najbolje runde planetariona (da to uzmemo kao primer) bile prva kada je PA igrao dobar deo ljudi sa foruma i kada je bilo prilicno dobro zezanje, i eventualno sledeca u slicnom maniru. Kada su se vec umeshale kojekakve alijanse, sporazumi o nenapadanju i cetiristo hiljada clanova 4S, bilo je vec malo bezveze. U manjoj ekipi su ljudi koji se poznaju, i sve ono sto je Hajli vec naveo u nekom od prethodnih postova.

Tako da je mozda najbolje da se sastave dve ekipe koje ce na nekom mestu odrediti sporazum o nenapadanju i saradnji, organizovati neke zajednicke akcije i slicno.

No dobro. To je samo moje misljenje :)

Link to comment
Share on other sites

sve to ima svoje... ja sam za sparivanje pod jedan krov kad dodje za to vreme i pokaze se kome smrde noge vishe :P :P

sala... ali ozbiljan sam da mass udruzivanje ima svoju korist ali ne odmah dok se ne vidi koliko nas ima ko se igra i jos mnostvo detalja!

slazhem se, bolje prvo da mi se sami lepo organizujemo, pa tek onda nekome da se prikjuchujemo, ili neko nama shto da ne, ako budemo mega baje :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

OK... Kako hotjete. Ja bih zeleo da u Srbiji postoji jedan guild. Glupo je da se delimo kad svaki jachi guild ima najmanje 100+ clanova. Pa, ako se ne udruzimo ima da nas deru ko zecove :D, pogotovu na PvP-u. A sto se tiche br-a clanova, ta pricha kao guild netje motji da radi ako ima previse clanova... Ja stojim iz toga da ce guild raditi kako treba! Nekad malo popustish, ne budes tvrdoglav nesto podelish sa guild m8-om... Pa, mozda doprinesesh dobroj atmosferi u guild-u ;) Imate moj mail, pa mi se javite.

Link to comment
Share on other sites

OK... Kako hotjete. Ja bih zeleo da u Srbiji postoji jedan guild. Glupo je da se delimo kad svaki jachi guild ima najmanje 100+ clanova. Pa, ako se ne udruzimo ima da nas deru ko zecove :D, pogotovu na PvP-u. A sto se tiche br-a clanova, ta pricha kao guild netje motji da radi ako ima previse clanova... Ja stojim iz toga da ce guild raditi kako treba! Nekad malo popustish, ne budes tvrdoglav nesto podelish sa guild m8-om... Pa, mozda doprinesesh dobroj atmosferi u guild-u ;) Imate moj mail, pa mi se javite.

Izvini, nemoj da moj post skapirash kao hejt, ali shta fali ako srbija ima vishe guildova?

Uvek je bolje imati neku zdravu konkurenciju :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate a da mi o tome pricamo kada budemo makar 30+ lvl

Mislim generalno nema svrhe da nas 20 na primer ide zajedno i resava questove posto ja realno imam neku ekipicu koju znam licno i sa njima cu da furam pa onda kada se nabudzimo u mega baje onda se svi udruzimo izgazimo hordu :) slayujemo onog baju zmaja i posaljemo blizzardu mail sa naslovom OTJEMO JOSH :)

PS: ja moje bilje ne sherujem ni sa kakvim guild m8-om nego ako otjete nesh mora imate nesh sho meni treba :))))

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

brate a da mi o tome pricamo kada budemo makar 30+ lvl

Mislim generalno nema svrhe da nas 20 na primer ide zajedno i resava questove posto ja realno imam neku ekipicu koju znam licno i sa njima cu da furam pa onda kada se nabudzimo u mega baje onda se svi udruzimo izgazimo hordu :) slayujemo onog baju zmaja i posaljemo blizzardu mail sa naslovom OTJEMO JOSH :)

PS: ja moje bilje ne sherujem ni sa kakvim guild m8-om nego ako otjete nesh mora imate nesh sho meni treba :))))

Sa takvim stavom neces dogurati nigde :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

OK... Kako hotjete. Ja bih zeleo da u Srbiji postoji jedan guild. Glupo je da se delimo kad svaki jachi guild ima najmanje 100+ clanova. Pa, ako se ne udruzimo ima da nas deru ko zecove :D, pogotovu na PvP-u. A sto se tiche br-a clanova, ta pricha kao guild netje motji da radi ako ima previse clanova... Ja stojim iz toga da ce guild raditi kako treba! Nekad malo popustish, ne budes tvrdoglav nesto podelish sa guild m8-om... Pa, mozda doprinesesh dobroj atmosferi u guild-u ;) Imate moj mail, pa mi se javite.

Bice alijansa izmedju nasha dva guild-a , i saradjivacemo.... toliko za sada.

Link to comment
Share on other sites

Ah Hajli svaki tvoj post ima mnogo hejta i "netju da hejtujem ali..."

;}}

jebiga,ali ja barem upozorim da nije hejt :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...