Jump to content

zasto vanzemaljci otimaju samo amerikance


Recommended Posts

kako glupa tema :P

mada u americi su uvek vanzemaljci

a na balkanu su vukodlaci , vampiri i mutanti ,

u aziji su uvek mutanti nastali iz experimenata i razna stvorenja nastala eksperimentisanjem

u evropi su uvek neki super likovi i dobri i zli ali su uvek kulturni i pristojni

bah al sam se izlupetao

Link to comment
Share on other sites

kada pogledam ko postuje na ovom topiku, pitam se da li je vredno dva minuta kucanja, no eto.. lakom sam na +1 post, mora da je to!

elem, nisu ameri glupi. ameri imaju specifičan sistem obrazovanja koji praktično od petog (našeg) razreda počinje sa uskom specijalizacijom, tako da prosečni amer nema uopšte neko opšte obrazovanje..

možemo pričati da su u proseku mnogo manje obrazovani i obavešteni, ali o manjoj prosečnoj inteligenciji nema govora..

strašno bih voleo da ljudi ovde izađu iz tripa da su nešto mnogo posebni.. nit smo pametniji, nit duhovitiji, nit bolji vozači, nit <upisati proizvoljni stereotip> od ostatka sveta..

jedino što jesmo je lenji, uljuljkani i u velikim, velikim govnima. kao i svako ko pati od kompleksa više vrednosti.

Link to comment
Share on other sites

kada pogledam ko postuje na ovom topiku, pitam se da li je vredno dva minuta kucanja, no eto.. lakom sam na +1 post, mora da je to!

elem, nisu ameri glupi. ameri imaju specifičan sistem obrazovanja koji praktično od petog (na

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, svaki zapadni narod misli da je bolji od ostalih, ali takođe shvataju da im to nije palo s neba nego vrlo dobro znaju da moraju i dalje da rade da bi ostali "bolji".

ovde je izgleda opšti stav da možemo da sedimo na bulji i da pričamo da smo najbolji vozači i da imamo najlepše devojke i da će nam sve pasti s neba..

kad sam već kod devojaka, oduševio me je komentar u novom ckm-u: naš jedini izvozni proizvod su lepe devojke. koji smo mi kreteni...

@xomi: ameri su pod uticajem medija isto koliko i mi, ne zavaravaj se.. naši mediji doduše nisu toliko napredni u tom manipulisanju ali ipak su uspeli u svojoj misiji.. "da je gebels imao ovakvu televiziju, ja bih se sada zvao fric!"

Link to comment
Share on other sites

ma znam da bi...i da bilo ko od nas zivi u USA ceo zivot...isot bi tako bilo...mislio bi da smo mi srbi[ako bi uopste cuo za nas] autenticni indijanci na tlu balkanskog poluostrva...i naravno da i kod nas mediji imaju znacajnu ulogu...i to u fazonu..."hleba i igara"...:)))

ali kao sto kazes nisu tako napredni...ali najbolji primer za to je vreme josipa broza...sve je bilo u sluzbi istog...kao neka masovna hipnoza...i svi su tada[dobro ne bas svi...ali ni svi ameri ne veruju u ono sto cuju/vide na TV-u] verovali onome sto vide na TV-u ili cuju na radiju...tako da ni mi bas nemamo prava da seremo sto se toga tice...

a i mi imamo pojachan hejt prema amerima[evo imam i ja priznajem:)))] pa volimo da im udeljujemo kojekakve epitete...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ja ga kupim kad mi se svidi pička na naslovnoj.. onda čituckam tekst sa 0,5 (%) mozga i bude mi kul..

a na pretposlednjem plejboju je bila milica milša koja je izgledala ko podgrejan leš, a nekoliko brojeva pre toga suzana mančić.. mislim, bljak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...