Jump to content

DAWN OF WAR NA !WCG!-u


Sajro

Recommended Posts

A shto nebi imali?Dobicemo po jedno mesto za svaku igru,jeli tako?Odnosno trebalo bi da dobijemo 5 mesta koja ce ovdashnji ogr. da podele,nadam se,za svaku igru po jedno...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hmm dobro jutro, to sam vec napisao tako da ne vidim poentu ove pompezne najave? Ajd sad nema veze ... [:D] vesti su jako lepe, tu se svi slazemo i lozite ljude da igraju igru i da dodju na taj prokleti turnir 6. marta [:p]

i btw naravno da ce biti qually-ja, DoW je dovoljno popularna igra kod nas ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Shto bi reko Djindjic, nemojte sebi da dozvolite luksuz da i u jednom momentu pomislite da je moguce da se qually ne dogode [:D]. Dakle verujte u to i bice...

Mislim da ce popularnost eventa da utice na sponzore ... , ako se puno prica i pise o tome, to ce pomoci. Vidite koliko se cima Blue da dobavi nagradice za ove nase turnire? Toliko treba da se potrude ljudi koji ce organizovati qually kod nas ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Ma ima bre da im #$@#^@#^@ i josh %$^%&@ ako kojim slucajem ne ubace DoW u domaci qually,jok shta treba NFS:U2???? ili mozda ono govno od fudbala,ako organizatori budu imali i malo smisla,stavice da DoW bude jedna od igri za koju ce se igrati qually kod nas...a siguran sam da ce mo dobiti jedno mesto jer je igra vec sada dovaljno popularna kod nas,a kamoli da kvalifikacija...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

eh takva je ova nasha zemlja organizacija je shit a cim bi se neko izdigo odmah bi ga oborili (Djindjic [:(] ) ako ovako nastavimo nigde necemo otici ako nesto ne preduzmemo ma koliko mi zeleli da se nesto promeni i neko ne izvrshi uticaj nad organizatorima (shto nije ni na kom od nas) pljugacemo ga !!!

Tako da all we can do is hope!

Link to comment
Share on other sites

Ma cak i da bude, tj. ja se nadam da hoce, nije sigurno da ce Dawn of War biti igra za koju ce se igrati kvalifikacije. Ove godine se nisu igrale u tri igre od 7-8 koliko ih je bilo.

tj. prosle godine [:D]

Koje bese igre nisu bile, zar chak 3? Ako su neke od tih sa konzola, to mozemo odma da otpisemo posto to kod nas nije popularno ...

Secam se da novi UT nije bio ali to je i imalo smisla jer kod nas to igra 2,5 choveka i bio je 0,2 turnira...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...