Jump to content

Roboti za borbu u Iraku


Recommended Posts

koje su pichke postale. nije im dovoljno sto seju ratove po svetu nego ne smeju vishe da budu ni na licu mesta kada nesto zaseru pod izgovorom da sire slobodu i demokratiju po svetu.

taj fazon .. josh ovako mogu da se vade na "greshka u softweru" [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa naravno - jedino shto ih jebe sad su vojnici koji se vracaju u sanducima i opasnost od teroristichkih napada na teritoriji SAD

Ovim ce da smanje smrtnu stopu vojnika za barem 75%

Inace cali neslazem se da ove ROSULE od robota mogu da smanje smrtnu stopu vojnika za barem 75%.

Ako ne zele govna, koja sam im velikodusno nudio,

zadrzacu blago i zlato za sebe...

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, 2km dalje može biti robot komander koji služi kao hub i prenosi signal do robot dronova.. :))

a možda ih preprave da rade preko gsm-a, svaki diktator u jednom trenutku poželi da ima mobilni telefon, pa infrastruktura postoji u svim zemljama koje ameri osvajaju ili planiraju da osvoje :>

Link to comment
Share on other sites

verovatno je mislio na likove tipa klintona koji nas je bombardovao pa je sisao sa vlasti jer je iskazivao negativan diplomatski stav prema nasoj drzavi i tako to....

a i sem toga ceo svet su zaposeli i mnogo miliona (i ja medju njima) ih mrzi zbog toga....sem toga "We're all living in America, Coca-cola, Wunderbra..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...