Jump to content

PADA SNEEEEEEEEG


Recommended Posts

a kakav je to fax gde ti ides?fensi fax??[:D] ....salim se pa evo u mostaru je napadao sneg visine 120 cm-a pa vi vidite tamo je proglaseno vandredno stanje [:D] [:D]... ma bre koje ribice u bundicama redovno prolazim kroz grad i nisam video tako nesto....[;)]

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

plakacu i ja sutra, nisam isao do auta dva dana, a stoji napolju na otvorenom [:0]

znaci ajde sto cu morati da metlam sneg, nego sto cu morati par godina da ga grejem dok se ne otopi trideset santimetara leda sa soferke/krova/gepeka...sve to pod uslovom da me usere brava:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja sam nasao jedan jako lak nacin... Naime za ovo je potrebno da u blizini vas stoji dvoje dece starosti oko 6 do 10 godina. Zatim obadvoje gadjati grudvom, pozeljno u isto vreme ili u jako kratkom vremenskom roku. Zatim se samo zavalite i gledajte kako sneg sa vasih (I svih ostalih) kola polako prelazi na tu decu u obliku grudve. Cela operacija traje izmedju 10-15 minuta a vi ne morate da radite nista [;)]

upozorenje: ovaj postupak nije odobren od strane AMCC . Nezeljeni dogadjaji moguci. Koristiti na svoju odgovornost

Link to comment
Share on other sites

DObro to sve ali kad se brisaci zalede u sred voznje e to je do jaja. Nisam mogao da verujem, morao sam na ukljucenju u gazelu da stanem i skidam led sa brisaca koji se uhvatio dok su radili. A na stranu sto devojka zivi u starom koustnjaku do kog se dolazi preko lisicijeg potoka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...