Jump to content

PADA SNEEEEEEEEG


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

,Jan 26 2005, 17:03:54] ja sam vec stigao da izvozam svoj snow skate

izgrudvam autobuse/automobile/ljude

i kolektivno assujem dva autobusa (ne znam zashto ovo radimo samo kad ima snega, mnogo dobra stvar =)))

komsija , a nisi ga zgazio ?:)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ja nisam imao struju od utorka, oko pola dvanaest, do pre pola sata. znachi celu sredu sam proveo napolje ponasajuci se kao da imam 12 godina. sto znachi da mi je bilo dobroooo kao retko u poslednje vreme. Grudvao sam se sa ortakom i ortakinjom koji su inache moje godiste, pravio sneska belica - dva u stvari, potpisivao se po snegu i sankao se na dzaku...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

evo sada sam se vratio kuci nocnim.

u dz. kenedija nije bilo zive duse, sneg i na trotoaru i na ulici netaknut!

kada sam dosao do kraja (pocetka) ulice okrenuo sam se i ugledao moje otiske na netaknutnom snegu :))

a sve vreme sam blenuo u bandere i gledao kako pahuljice padaju :)

mnoooogo lep prizor :)

Link to comment
Share on other sites

evo...vec 4-5 dana za redom trosim memoriju na fotoaparatu...slikajuci zimu u mom kraju...i to u etapama...prvo onako...cisto se oseca zima u vazduhu...onda kad je sneg napadao par santimetara...pa sad kad je skoro 20[bar u ovom delu grada...itd]...bas se zaludjujem...ali ko zna kad cu ga videti sledeci put...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

hahaha, znaci pre neki dan, prvi dan kad je sneg napadao, ja ustajem u 6 ujtru da pijem vode i vidim kako je napadao sneg, odma uzimam fon i zovem najbolju drugaricu, ona se javlja onako pospana, probudio sam je i pita me "da li si ti normalan koliko je sati" a ja se derem "ali pogledaj kroz prozor PADA SHNEEEEEEEG" :))))))

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

hahaha, znaci pre neki dan, prvi dan kad je sneg napadao, ja ustajem u 6 ujtru da pijem vode i vidim kako je napadao sneg, odma uzimam fon i zovem najbolju drugaricu, ona se javlja onako pospana, probudio sam je i pita me "da li si ti normalan koliko je sati" a ja se derem "ali pogledaj kroz prozor PADA SHNEEEEEEEG" :))))))

me2 :D stim shto ja nisam spavao nego sam se igrao online i kontam aj da idem da umrem, ugasim komp krenem u krevet i kroz prozor vidim bele krovove. odushevio sam se...

Link to comment
Share on other sites

Elem pre neki dan sam psovao i zimu i sneg i vas ljubitelje istih:).Prvo sam 10 minuta kao debil duvao u bravu stojadina, palio upaljac  i sta sve ne, ali sam na kraju kao retard ulazio kroz gepek u auto.A da ne pricam kako sam ga posle pola sata grejao i cistio od leda...jebes zimu:).

uf hvala bogu pa sam se reshio svih tih cimova

(kuc, kuc u drvo) mali pali iz prve [:D]

al isto jebem majku svim ljubiteljima snega sa ovog topika dok ochistim soferku od 5m snega posle 1h ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nema potrebe, mozesh ti to sam. nisi ti zaradio artritis u zglobovima zbog mirisanja maslacaka...

btw shalu na stranu... kako mozesh, kao najgori penzos, da kukash na zimu. zar te ne rade prizori riba u bundicama sa onim velikim krznenim okovratnicima iz kojih im izviruju lica, bela kao kod porcelanskih lutkica. Lepo obuchena, lepa riba zimi je kao najlepshi poklon. Znash da je ono unutra dobro ali mu to sto je super upakovano daje posebnu drazh, neku mistiku, element iznenadjenja. kao u ruskim bajkama.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

btw shalu na stranu... kako mozesh, kao najgori penzos, da kukash na zimu. zar te ne rade prizori riba u bundicama sa onim velikim krznenim okovratnicima iz kojih im izviruju lica, bela kao kod porcelanskih lutkica. Lepo obuchena, lepa riba zimi je kao najlepshi poklon. Znash da je ono unutra dobro ali mu to sto je super upakovano daje posebnu drazh, neku mistiku, element iznenadjenja. kao u ruskim bajkama.

o chemu ti prichash bre ? to mozda u holivudu .. evo vec 2 dana se jebem napolje po snegu 24h i ljudi napolje uopshte nema, a ako ih ima ne vidish da su to ljudi nego neki pokretni ormani odece .. uzas .. kako to moze da bude kul ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...