Jump to content

Pink na bbc-u


Recommended Posts

Brate, verovatno se kurche kakav su stuff iskopali, jer to ko ne vidi

ne bi poverovao prichama :))

E sad, iskopati takvo sto u Srbiji je go kurac (ko je gledo "sav taj folk" na B92 shvatice)...al ko tamo zna za sve ovo sto ima ovde...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

brate, sta su nas obrukali, mislim, svakom mozes da napakujes sta god oces, ceca upucava nekog, do jaja, nigde na svetu nema takvih spotova...u sekundi mozes da smislis deset blamovitijih tripova za bilo koju drugu zemlju...sto se tice turbofolka, ko da oni znaju sta je to, njima to zvuci egzoticno, isto im je ko tarkan i pandzabi...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

al najgori su oni koji se loze na sharene laze sa b92.. sav taj folk.. tubofolkeri su krivi zbog stanja u nashoj zemlji.. miloshevic je kriv za sve... srbi su najgori i krivi za sve... bla bla... zao mi je sto kazem ali mogli bi malo na hrvate da se ugledamo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedna televizija poput BBCa ima veci budzet nego cela nasa zemlja... [}:)]

[budžet bbc-a : budžet prosečne televizije] > [budžet scg : budžet prosečne države]

[budžet scg] >> [budžet bbc-a]

nadam se da si shvatio; ako nisi, možda ti neko pojasni, mene mrzi :)

Link to comment
Share on other sites

Ako starter threada prica o onome o cemu mislim da prica, prilog je bio o tome kako Ceca planira da krene na evropsku turneju. Komentarisali su kako je ona Arkanova udovica i intervjuisali (mislim) direktora Muzeja kulture, koji je komentarisao fenomen turbofolka. Pustili su i intervjue par prolaznika koje su pitali sta misle o turbofolku. A komentarisali su i kako ta muzika i dalje puni stadione i kako je ljudi u Srbiji ili obozavaju ili mrze.

Ako nije to, onda ne znam o cemu se radi :)

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

drzava (bilo koja) sigurno zaradjuje vise od bbc-a sem mozda nekih siromasnih tipa nigerija i one koje si pogodjene tsunamijem [:(]

koliko je bese sekund na bbcju nemogu da se setim tacno valjda oko 1000$

Osim nase... Ovaj podatak je izneo jos bio Djelic, 2001. godine ako se dobro secam...

A kada sam rekao BBC, mislio sam na budzet celog konglomerata a ne samo TV sistem...

Link to comment
Share on other sites

Ako starter threada prica o onome o cemu mislim da prica, prilog je bio o tome kako Ceca planira da krene na evropsku turneju. Komentarisali su kako je ona Arkanova udovica i intervjuisali (mislim) direktora Muzeja kulture, koji je komentarisao fenomen turbofolka. Pustili su i intervjue par prolaznika koje su pitali sta misle o turbofolku. A komentarisali su i kako ta muzika i dalje puni stadione i kako je ljudi u Srbiji ili obozavaju ili mrze.

Ako nije to, onda ne znam o cemu se radi :)

to je to, s tim shto je poenta bila kako se u srbiji slusha mafijashka mjuza(mafijashi su idoli) i stanje se nije popravilo od 5.oktobra...

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Ako oni sve nas posvecuju sa cecom, to samo govori o njihovom profesionalizmu.

A na kraju krajeva, svaka TV se trudi da iskopa nesto zanimljivo sto ce privuci ljude da gledaju i hrskaju chips uz njihov program :)

Na kraju krajeva meni je super ponekad da gledam teemisije bar se lepo nasmejem. Sav taj folk...ne znam dal su smesniji narodnjaci ili "alternativni umetnici" i kriticari koji pljuju po njima...jednom recju pola sata zabave ako se subotom uvece nema raditi sta pametnije.

Offtopic...u kojoj vam je fzi ceca bila najbolja riba :) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...