Jump to content

R.E.M.!


Recommended Posts

Meni je bilo do jaja ... nisam bio na koncertu ;)

Zapravo, REM ima par finih pesama koje mi se dopadaju, ali svakako nedovoljno da bih isao na njihov koncert. Sa druge strane, pohvala organizatorima (ili kome vec) jer je scenografija stvarno bila kul, barem ono sto videh na TVu sinoc u nekom izvestaju. Cini mi se da nismo do sada imali tako fin izgled bine.

Link to comment
Share on other sites

bila sam skroz napred pa nisam mogla da vidim ostale delove hale ali cini mi se da je bilo bas dosta ljudi.. mnogo vise nego sto sam ocekivala kad su rekli da je prodato samo pola karata (to dodje oko 10 000)

hajlajt koncerta je bila pesma the one i love, bar meni, a cini mi se da su i ostali skakali tokom cele pesme. orange crush i everybody hurts su isto bile do jaja, i naravno man on the moon na kraju. u pocetku su isli jedna pesma stara, jedna nova, posle su poceli samo stare i jedino mi je zao sto nisam cula shiny happy people i listen to me.

inace bina je bila bas fina, ona svetla i to, samo nije mi jasno sta je znacio onaj plisani meda gore kod reflektora.

sve u svemu jako dobar koncert.

Link to comment
Share on other sites

e da cudno sto uopste nisu kasnili. poceli su oko 9 i 15 a zavrsili oko pola 12, pa je nekako mnogo kratko delovao koncert. valjda su ljudi navikli da tek tad pocne.

pa to je koncert MTVlike grupe a ne megazurka, rejv, loodilo .. mislim tako je svuda po evropi .. sad shto mi ovde imamo izvitopereni fazon da dolazimo na event tek oko 02h to je druga stvar ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ma bilo je nezsaboravno, stvarno. Odlican koncert. Hvala im sto su svirali "Drive" (moja omiljena. The one i love, takodje super izvedena. Za everybody hurts sam prosvercovao upaljac (u patici). Nedostaje Shiny happy people, ali nedostaje i ona devojka iz b52's za pratece vokale.

E, a slusajte sta mi se desilo. Udjem ja u halu sa dva ortaka i zabodemo se tamo ispred VIP mesta i molimo nekog cigu cuvara da nas pusti. Uglavnom, nije hteo da nas pusti bez para. Mi mu platimo 1500 dinara i udjemo onako srecni u 5-6 red i snimamo kamericom one iza i smejemo im se. Posle 5 minuta ti isti cuvari su pustili 200 ljudi dzabe (ono, da se ispuni)!!!!!! Smejao sam se prvih pet pesama one predgrupe (koja je inace jako losha)!!!!

signa.gif
Link to comment
Share on other sites

sjajan spektakl, odlican koncert ... light show je bio perfektan

mada je bilo mnogo manje ljudi nego sto sam ocekivao ... cak im nije ni pomoglo skracivanje hale :)

i dalje su im 2 najveca hita loosing my religion i the one i love [:D] ... nisu svirali shiny happy people i imitation of life, predgrupa djene djene ...

sad samo drzim palceve da nightwish dodje u bg :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...