Jump to content

:: pitanje :: Rammstein u Budimpesti


Lucky

Recommended Posts

Pozdravs,

Videh da je Rammstein u Budimpesti pre nekog vremena najavio koncert, ali me interesuje koja domaca turisticka agencija organizuje odlazak na isti? Videh samo delic sinoc u GO play dok sam vrteo kanale, pa sam cini mi se notirao da je turisticka agencija u Kosovskoj ... ali ne videh ime.

Ako neko zna nesto neka javlja!

Link to comment
Share on other sites

koliko znam u to vreme kad se odrzava exit nema drugih festivala pa nema ni frke oko bukinga tolike, a pregovori ako se uleti sa dovoljno velikim keshom i imenom mogu biti gotovi za nedelju dana .. koliko se pred proshli exit znalo ko ce da dodje na isti ? mesec dana ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

PS: Lale el si to ti bio na ES sto si postavio isto pitanje :)

Tesko ... ne idem na druge forume, a i da idem nick bi mogao da mi prepoznas.

Sto se podataka tice, viza koliko znam kosta nesto tipa 100 dinara i vadi se za jedan dan u ambasadi Madjarske, ili mozda cak i odma'. Samo dodjes i oni ti lupU pechat.

Sto se prevoza tice, ako ides minibusem, preko neke agencije recimo, ne bi trebalo da im das vise od 2000-2500 dinara. Prevoz do tamo i nazad + vodic da se ne pogubis po gradu.

Karta se naravno placa odvojeno, nemam pojma koliko je, al' ne ocekuj da ce biti manje od 30ak evra.

Eto :)

Link to comment
Share on other sites

Pa da ... najopustenije. Ja sam napravio "kontrukciju" da sa najskupljom kartom od 55e tamo sve odradim za 100 evra, naravno bez kupovanja "suvenira" za koje mi seva paja :)) Ono, 30 evra put + 50 evra karta + za 20 kupis nesto da pojedes i popijes.

Link to comment
Share on other sites

Nisam razmisljao o tome uopste ... i Anastazija je u Sloveniji pre pa u Madjarskoj, kad smo vec kod toga, ali prvo mislim da nema neke organizacije za takve hepeninge u Sloveniji od strane nasih turistickih agencija, a ako nista, kad ides u Madjarsku prelazis samo jednu granicu.

A povrh, nemoj se zanositi da ces da razumes puno slovenackog :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...