Jump to content

Ana Ivanovic vs. Amelie Mauresmo


urgh

Recommended Posts

dakle vecehras u 1:00h.ja sam je lichno do sada gledao samo jednom.vidim da mala sabija,osvojila je i prvi wta turnir u karijeri proshle nedelje ima 10 uzastopnih pobeda pa cenim i da ima neke shanse vecehras.

gooooo Ana go:))

btw.bice prenos i na 3k

Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ajoj ... ja kad vidim tu Morezmo ja se uvek prepadnem. Mislim, nije zato sto je pobedila ovu pa je hejtujem, generalno nasa ne verujem da je imala neke sanse, al' uvek zaboravim kad najavljuju da je to taj tip sto se prerusio u zensko da bi mogao da pobedjuje na turnirima jer je slabija konkurencija ... i nocas prebacujem i ono krupan plan ... odma' sam prestao da gledam, pri rezu 3:0 :)

Link to comment
Share on other sites

Gled'o sam i mogu vam reci da sam doshao do jednog veoma bitnog zakljuchka, a to je da mala Ana ima ODLICHNO dupe! [:D]

Backhand joj je ochajno ishao ili joj mozda uvek tako ide poshto je Morezmo od samog pochetka forsirala lopticu na stranu koja ce zahtevati od male da igra taj udarac. Josh koliko je greshaka napravila... i to u bitnim trenucima. [:(] Bash se nekako "zaledi" kad treba da odigra bitan poen.

Ko je gledao od samog pochetka, kad izlaze iz tunela? Ide mala, vidish normalno zensko nishta chudno, a iza nje jebena Ameli "bila je mushko ili je ono najgori sluchaj akromegalije koji sam u zivotu video" Morezmo koja hoda kao da joj slonovska muda vise izmedju nogu!

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam i ja sinoc...i bas taj rad...u konkurenciji Jankovic i Dokic Ana je najlepsa [:D]

Vidi se da se usrala po tome koliko je lakih poena zajebala...doduse nije ni imala srece,ovoj kurtonki se sve odbijalo na tacnu...sve u svemu Napred Ana...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dokic jelena mi tako ide na qrac da je to strasno... gora mi je od dejvida bekama... shatro bavi se sportom...

a ana ivanovic je koliko se ja razumem 87' godiste... da bih joj gledao atribute moram prvo da je posmatram kao objekat :)))

generalno imam samo jednu zamerku na nju... ne odaje mi poverenje njena faca kada servira drugi servis na 30-30... ako me kapirate... to nema veze sa godinama... ili si kurcevit ili nisi... pola onih loptica je pogodilo mrezu zato sto ih je udarala razmisljajuci o tome kako ce da pogodi mrezu :)

ako uspe toga da se oslobodi bice najbolja teniserka na WTA (kao sto smo svi zakljucili na prvih par mesta se nalaze transvestiti)... ako ne mozda joj ovo bude jedan od vecih uspeha u karijeri...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

i meni je delovalo da ju je malo zateklo što se našla na centralnom terenu (ili jednom od centralnih, jebemliga) i što igra protiv nekoga iz a lige..

al ortak protiv koga je igrala mi se stvarno smučio, što bre neko ne opipa šta ima među nogama pa da ga izbace iz wta i kraj priče..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...