Jump to content

Zagonetka


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma tu sliku mi je Kale poslao kad je pokushavao da me nagovori da upishem ETF. Jedva sam mu objasnio da nisam od te fele.

wule nastavlja sa fabrikacijama gnusnih neistina, jesi li ti svestan da je to zakonom kaznjivo [?]

shto se fele tiche mojne se vadish nisam ja onaj sa gejdarom

uostalom ovo postaje dosadno, da zakopamo sekiru [sword] i popushimo lulu mira [smoke] [mexican] [?]

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

wule nastavlja sa fabrikacijama gnusnih neistina, jesi li ti svestan da je to zakonom kaznjivo [?]

shto se fele tiche mojne se vadish nisam ja onaj sa gejdarom

uostalom ovo postaje dosadno, da zakopamo sekiru [sword] i popushimo lulu mira [smoke] [mexican] [?]

A prvo si odgovorio, i to na oba topic-a gde se prozivamo pa onda prichash o zakopavanju ratnih sekira? [}:)] To se ne radi tako... [b)]

Ali hajde, zarad nasheg cenjenog prijateljstva Wulfgar ce odloziti svoj mocni warhamer. [^] A i ovaj Ivan nam se opasno ustalasao, postaje opasno. [:D] Zovni me kad dodjesh u BG, treba da se dogovorimo oko neke eventualne nabavke vece kolichine stripova na CD-ovima. Ukazala se prilika da prodjemo IZUZETNO jeftino.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam zbog odgovora, ali prosto nisam mogao da odolim

mir, mir, mir, niko nije kriv

ava, ava, ava, niko nije krava:J

sada sam kod kutje i netju skoro u bg jer spremam ispite, poshalji mi na pm tu "izuzetno povoljnu" shemu pa tjemo neshto iskombinovati

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...