Jump to content

:: najava :: "Ulicni ratnik"


Lucky

Recommended Posts

Da sam jedno deset godina mladji verovatno bih se isprimao da gledam film, ovako, verovatno cu ga odgledati da se prisetim starih dana :)

Daklem, Street Fighter sa Zan Klodom u Sredu od 21h na B92. Kako sam ja samo jurio taj film odavno da ga negde pogledam ... a oko igranja igre cu sacekati Doolia.

Ah da, sigurno ce ga neki pogledati i zbog Kajli ... :)

Link to comment
Share on other sites

ne verujem kako je vecina vas neobrazovana:)))

te ovaj se ne seca pola likova, te ovaj kaze da je kajli kineskinja...:)

meni je film bio dno cak i kad sam ga gledao sa najvecom eagerness na svetu kad sam bio klinac. film je jednostavno los, znate ono, kad nemate pojma sta je toliko jadno, samo znate da je sve grozno:))) nesto kao lxg...mislim da su sjebali to sto su menjali koncepciju, jebote, pa cak i film se zove ulicni borac, ajde nek mi neko kaze kakve veze ono ima sa ulicnim borcima:) zato mi je mortal bolji, lepo ima turnir, dodjite na turnir i to je to, imamo fajtove koji su u ringu, u kontekstu itd...ako je strit fajter onda nek se fajtaju na stritu:) honda recimo treba da se fajta u kupatilu sa peskirom oko struka. medjutim, to je zbog izmenjenog celog tripa bilo nepodesno. ajde dobro. ali brate, cemu onda pokusaj aludiranja na taj peskir tako sto lik skine kosulju sa ramena, ali mu ona ostane oko struka i onda visi dole i lici na peskir? eee?! ima jos mnogo takvih tripova, zato sam se smorio:) zacudo, skontao sam da ljudi generalno cak i vise gotive sf film od mortala, tako da sve ovo sto sam rekao cini moj subjektivni dozivljaj, te se ovim ogradjujem od flejma koji ce me stici:)))

rus se zove zangief

ne secam se skroz filma, ali koliko se secam, cini mi se da je kami dizajnirana najpribliznije igri...ken i rju su sabani, vega je konjina od sto kila, dalsim i blanka nisu za komentar itd itd...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...