Jump to content

Shmrc...


Recommended Posts

M@kER,Jan 17 2005, 23:18:37] ----------------------------------------------

a i o ovome sam pre bulaznio neshto

digne im se klitja kad chuju da je neko iz beograda

odande su oni, znash, opasni!~

jedini za koga znam da nije uspeo da skonta ribu na tu foru (i to minor ribu koja pravi pljeskavice) je ivan [:D]

AHAHAHA

Ali jao!!

Ali Ivane !!

Sedi u auto,pravac novi sad i ubivaj laga :))

:))))

A sta je to klitja?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uu, cuo sam da je tu do jaja rep vece sredom.

a za tvoju situaciju - oprosti sto mi je riba iz tvog grada :D

pa i ja sam chuo samo shto ne mogu da udjem

kolko se ja secam tebi neshto ne manjka kinte bejbe :P a nisam ja nigde rekao da su nam ruzhne ribe....

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da citam svih 8 strana, zabolece me glava, ali da zovem cicu na zurku, a ona mi kaze "E samo da dovrsim q3dm8" bilo bi dovidjenja, dovidjenja, lepo nam je s vama bilo =)

Tako da tjuti i drkaj sad momak :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sad da smo pravi forumasi, ovo bi se nastavilo sa "a jel mirisljave?" - "ma naravno, i sara kej blokcic" - "haha nesto nesto nesto, volim sve sto vole mladi" - "hahaha" itd, ali mi smo naravno previse iskusni da bi se to desilo.

enivej, deal za salvetu.

uuu, maha se natripovo da ce smoriti:))

vidi se da si dugo bio odsutan

PA NE BRINI BEJBE, mi smo svi ovde idioti!

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

sad da smo pravi forumasi, ovo bi se nastavilo sa "a jel mirisljave?" - "ma naravno, i sara kej blokcic" - "haha nesto nesto nesto, volim sve sto vole mladi" - "hahaha" itd, ali mi smo naravno previse iskusni da bi se to desilo.

Godine ... godine ... Pokusavam da u glavi smislim kako bi ova diskusija isla negde 2000. godine i izuzetno zanimljive stvari mi padaju napamet :) I ne razlikuju se puno od "headshot u glavu !!11one!!oneone"

Link to comment
Share on other sites

mozda ste malo sleteli sa toka price ali nema veze i ovo je zabavno.

I naravno kao sto sam napisao taj krezubi lik me je danas u skoli ponivi smarao i dobio je malo po nosu,glavi,i usni ili bolje reci sav je plav. UOPSTE VAS NELOZIM

hmmmmmmm, ne znam shta ces reshiti time???

postoje cice koje vole nasilje, a postoje i one koje se jednostavno toga gade...

mada, svaka voli psihicko nasilje nad njima samima....

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

kako si me pwnovao sada, Lacky [:D]

I sam dobro znash da Licky ne voli da ga zovu Lacky [:D]

balrozhe, upravo si usrao poslednju shansu da budesh ponovo sa tom ribom, sem ako nije jedna od onih debilki koja voli da se likovi shibaju zbog nje..

barem si se lepo proveo [;)]

Link to comment
Share on other sites

meni je nekako dojajnije ako vec patish za ribom da te UOPSHTE ne voli nego da imash neke shanse... posle nekog vremena postane likewise i mnogo se lakshe otkachish :))

a lepo je shto si prebio lika AKO TE JE STVARNO SMARAO (predpostavljam da ti je neshto kenjao - u suprotnom si se zajebao)

@maha NE ZNASH TI TO :((((

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...