Jump to content

:: review :: Taxi


Lucky

Recommended Posts

Ahahahahahaha, hvala ti o veliki guru. Prvo svaka reklama je reklama, to je shvatio i Sheshelj (imas primer Koka Kole i Pepsija koji imaju medjusoban ugovor da koriste jedni druge u svojim reklamama), drugo u ovom slucaju jasno je koje je ciljno trziste Dajvua, ko ga kupuje, i koji je to auto po redu koji se kupuje (kao sto je svojevremeno Jugo bio ciljan kao treci porodicni auto). Ali nema veze, ipak si ti veliki mag trzisne filozofije. S postovanjem

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

IDIOT PROOF objasnjenje situacije: [:D]

Ja pravim i prdajem CD(imam onu masinu za stampanje ). Oni se nekako nadju u filmu "mi nismo andjeli 2" gde jedan tip je navatao slike neke gole ribe brzo reze na disk i nosi otacima da im pokaze, dokazi do ortaka kada ono ne radi disk sledecih 5 scena kako svi pljuju moju marku diskova?

Pitanje za milion dolara:

1. Da ja sam platio da to izgleda tako jer moji diskovi imaju ciljnu grupu ljudi koji bi hteli da im diskovi nerade.

2. On su se zatekli u filmu iz ko zna kog razloga, i mom brendu je nacinjena steta.

Aj sada molim te povezi malo te neurone u korteksu razlisli dobro i daj odgovor.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo znam da je i negativna reklama - reklama, i to mi je dosta. I cini mi se da su bas daevu reklamom uboli kako je trebalo - ono, nadrndanoj crkinji koja vozi nabudzenog forda i prolazi na crveno daevu je govno, ali je felonu kao pocetniku u voznji i svim zenama koje idu u prodavnicu daevu do jaja ... to je to.

Link to comment
Share on other sites

,Jan 27 2005, 00:26:53] I onda je pitas: Did ju fak maj vajf?

Sure, sure, it just happened. Could happen to anybody. It was an accident, right? You tripped, fell on the floor and accidently stuck your dick into my wife. "Oops, I'm sorry, Mrs. H, I guess this just isn't my week".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...