Jump to content

FFS SBB


killYg0r

Recommended Posts

e pa ovako problem je sledeci zvao sam jedno oko 10x sbb da se raspitam za kablovski net i sada svaki put kao ja se prijavim za cable i kao zvace me ali to sam prosli put zvao pre 5 meseci i normalno nista mi nisu javili i danas mi lik kaze da dok nebudu bili uslovi da se kod mene uvede cable net imaju ADSL ali to je fora mozete da imate taj aDSL samo dok kod mene u kraju neuvedu njihov kablovski i dobro ja mu kazem lepo "JA ZELIM DA MI ONDA STAVITE ADSL, i posle lepo kable" i on mi kao i prethodnih 10x kaze da ostavim podatke i da ce mi javiti za 15 dana kao kada provere da li mogu da mi igrade adsl ?? :(((( znaci strasno sta ja jebeno treba da uradim u ovj zemlji da bi mi neko barem reko jel mogu da mi ugrade ili ne da mi kazu zvace me za 10godina sto se nece desiti ?

Link to comment
Share on other sites

ajde sta tu plachesh ovo ti je vec 2 topic o "boljem" netu ... kako svima tako i tebi .. jel mislish da samo tebe cimaju? ...

ja sam pokusao na sve moguce nachine pa nisam uspeo ... evo sad chekam adsl pa sta bude ... pomiri se stim da zhivish gde zhivish ...

i uzhivaj u zhivotu [ 56k :-]

Link to comment
Share on other sites

meni je isti problem kod sbb-a a zivim pored njih :D :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Chim ti kazhu da se prijavis i da ce te obavestiti kada bude kablovskog neta u tom kraju bolje zaboravi na to. Ako kada se javis ne kazu "e dobro docicemo da vam ukljucimo" znaci da u kraju tvom uopste nema kablovskog neta, i da oni planiraju da ga uvedu ali im malo seva paja, i da bolje kuliras i cekas ako se jednom sete da ga uvedu, ili da u medjuvremenu juris ADSL.

Link to comment
Share on other sites

e pazite ovako zvao sam sbb rekli su mi da dolaze za oko 5 dana kod mene da mogu da mi ugrade net, e sad a ja sam se emailom u sito vreme prijavio za adsl, i rekli su mi da imma uslove za adsl i sad treba cekam 2 mail da mi stigne da pratim situaciju kao i sta ja da radim sad da cekam ko zna koliko adsl ili da ugradim sbb ali cene u sbb su mnogo sqplje ?
Link to comment
Share on other sites

pade mi na pamet da bi bilo praktično otvoriti novi adsl topik sada kada je više od jednog provajdera :) objavilo cene i uslove.. ovde ćemo kačiti osnovne informacije vezane za ponude provajdera, linkove, a novopečeni korisnici će kačiti svoje utiske..

EDIT: moram eksplicitno - na ovom topiku nema spamovanja ("ura, imam uslove"; "a u pm, nema kod mene"), kačite samo korisne informacije, a za spam imate ovaj topik..

Link to comment
Share on other sites

hmm oce li da da svoje misljenje o mom pitanju koje glasi :

da li da cekam adsl stigli su mi mailovi da imam uslove i sve samo treba da cekam telekom da mi ugradi adsl prikljucak na phnoe i onda dodje sezampro u stavi mi modem i gg , ili da ugradim cable koji bi mogao ove nedelje ? znaci pitanje je vreme samo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...