Jump to content

Studio B, vesti u 11


Recommended Posts

Zavisi, mogutje da zappuje odsutno ali mogutje je da radi ono sto kazhe laki ...jednostavno znash programske sheme svih kanala koji te interesuju + ko ima "bazu" mozhe da provali sta gleda ultrabrzo

ja lichno proverim teletext par puta nedeljno, vidim sta me gde interesuje i idem ciljano...otkad mi TV nije u mojoj sobi ne gledam ga mnogo

Link to comment
Share on other sites

ljudi, nemojte da ste tako ostri:) i nije to samo s zenama, takvi su i ortaci, eto kod mene i cale i keva imaju trip da im treba godinu dana da izvale sta je na nekom kanalu. to je jednostavno nedovoljna istreniranost, praksa, kol it vot ju vil...tipa, mi odma znamo po tipu snimka da li je emisija, serija ili film, pa onda cak i dalje, da li je film mator ili nov, da li je mozda nov, ali jeftin itd. i za sve to nam treba recimo trecina sekunde. jebiga, oni nemaju radar za to, moraju da gledaju barem nekoliko sekundi da vide sta se tu desava. to kao kad ti tek objasne neku igru s kartama i ti kao igras i onda smaras pet minuta za jedan potez (tipa racunas u tablicu sto godina ili taktiziras u remiju...) a svi okolo prevrcu ocima u fazonu 'kakav smarac'...

ja vrtim sve kanale u krug, uvek imam trip da ce da mi bude zao ako se ogranicim samo na fejvorits:) i otprilike mogu da obrnem i dvocifren broj krugova:) mada kada saltam toliko mnogo, kontam da sam seo da gledam teve samo iz navike i taman da mi puste ne znam ni ja sta, kontam da mi ne bi drzalo paznju. kad sam bas u fazonu da gledam teve, tipa bas konkretno mi se gleda televizor, onda brzo nadjem nesto sto me iole zanima...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

taj rad, prepoznaš film sa holmarka čak i ako ide na nekom domaćem kanalu.. mada, desi se meni ponekad bag, tipa holmark mi je na 14. a tcm na 16. memoriji, i sad vrtim nešto kanale i naletim na skorsezea na tcm-u ali mislim da je holmark, i tripujem se šta će on tu.. :)

ja sam skontao da starijim ljudima treba više vremena za iste operacije u mozgu, ali definitivno ima veze i sa iskustvom.. mada, to na moju kevu ne možeš da primeniš, jer gleda tv mnogo više od mene.. uglavnom animal planet i holmark, i ponekad tvns :)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, gleda vise, ali nije u tom fazonu, ako kontas sta hocu da kazem:) nije prijemciva za takve informacije, taj neki rad:)

ja uglavnom picim diskaveri kad mi nije frka da upotrebljavam mozak:))) ali ako je bleja ol d vej, onda mi je okej da savatam neku 'seriju sa nekim likovima' (ovo mu dodje moja definicija onih serija gde imas razne likove i njihove odnose, ne znam televizijsku terminologiju:) mislim na serije tipa ed, beverli hils, er i tako to)...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

homicide? imho "serija sa likovima" koja je u tome najdalje otišla.. mislim, u produbljivanju likova.. mada je er bio ok sa onom starom postavom, verovatno je i nova dobra, al me mrzi da pratim..

Link to comment
Share on other sites

pa samo znam da se ona likusa[valjda isto na studiu B]...cepala od smeha...jer je podnosila neki izvestaj o prasicima ili tako nesto...znaci nije mogla da prestane da se smeje...i posle su gledaoci slali pisma i mailove i molili da je ne odpuste...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

homicide? imho "serija sa likovima" koja je u tome najdalje otišla.. mislim, u produbljivanju likova.. mada je er bio ok sa onom starom postavom, verovatno je i nova dobra, al me mrzi da pratim..

homisajd kod mene ne spada u tu kategoriju posto ima neku konkretniju radnju:))) a i niko se ne jebe ni sa kim:) mislim na one zaludne serije u kojima pratis zivot raznih likova, a u sustini neke okosnice nema ili je ultra opsirna - recimo nestasne godine, mada to je tinejdzerska serija, tako da nije pravi predstavnik:)

u homisajdu mi je super ono ponavljanje jednog kadra:) tipa ulazi dzi besan i zalupi vrata i onda prikazu jos tri puta kako je zalupio vrata:) ili isto ono seckanje u dijalozima, pa ispada kao da upadaju jedni drugima u rec:) mada je poceo da me smara pri kraju davanja, posto su svi bili nakurceni panduri, kao i u svim tim serijama...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

skapirao sam da ne misliš na homicide kada si rekao "serija sa likovima", nego su u homisajdu likovi bili deset puta razrađeniji i kompleksniji, a takav šlagvort ne propuštam.. mnogo sam voleo u seriju..

neću sad da pričam nešto bombastično (meni se homisajd završio tad i tad, metaliku ne slušam posle loada, itd), al definitivno su u početku epizode gotivnije, kasnije su prestali da koriste foru sa više uglova kamere za istu scenu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...