Jump to content

Kako je nastao RUR?


Recommended Posts

khm Posto sam provalio da glavni baja (mislim na lucky-ija) skoro 900-i clan foruma rur (jebote kako sam samo ovo uspeo) interesuje me ko je napravio klan RUR?Ko je br1!?

// neznam zasto me ovo interesuje ali me interesuje pa bi bio zadovoljan da neko odgovori ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako mislis na forum, a cini mi se da mislis, onda ga je napravio upravo admin :)Broj 8xx sa prethodnog jednocifrenog broja sam dobio zbog skorasnje konverzije iz Snitza u novi forum koja je dovela do te smene member brojeva, sto mi pak nije bilo toliko vazno pa se nisam ni trudio da promenim.

No1. na forumu je ipak user admin, jer nijedan drugi ne mozhe da bude, a ko ga kontrolishe, to su vec tajne sekte :>>

Link to comment
Share on other sites

Kojima nick pocinje na "k" a zavrsava se na "o", i nemaju nikakvu funkciju na forumu sem da zanovetaju. Oni su prvi vid vestacke inteligencije - forum botovi.

Tu je naravno i mali L@g, prva generacija vestacke inteligencije, shit generator.

Shkart :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lucky nemoj bezveze da zavaravas ljude :D

reci im ko je no1 :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

like many other evil soceties, beginings of RUR lay in time long forgotten by everyone except ancient druidic order who call themselves Keepers of the RUR. They exist to watch over its enormous power and make sure that nobody uses it in evil purposes. Be ware yee who venture into RUR for only the chosen-ones can enter it and return sane and unhurt

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Secam se dana kada su na sezamovom q2 serveru igrali Srki[RUR], Lucky[RUR], Ivan[RUR], Shomy[RUR], Zwerko[RUR]... A ja sedeo i gledao kako se stvara istorija ;)

Posle je bio netterm i pad-ovi, a onda se pojavio forum [:)]

pitanje za novajlije: shta oznachava skracenica RUR? [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ako mislis na forum, a cini mi se da mislis, onda ga je napravio upravo admin :)Broj 8xx sa prethodnog jednocifrenog broja sam dobio zbog skorasnje konverzije iz Snitza u novi forum koja je dovela do te smene member brojeva, sto mi pak nije bilo toliko vazno pa se nisam ni trudio da promenim.

a reci mi zashto lazes? a? znash da nije lepo lagati;)))

to si ti namerno uradio da prividno ima vise clanova:)

ajde reci, al sam te provalio a???:)))))

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Ah... Secam se, a bese to jos kad je i samo vreme bilo mlado i kada sam sa ponosom gledao u svoj novi 17" Viewsonic, kada su dva n00b Rurovca, jedan se zvao 696, a imena drugog se vec ni ne secam, dosla u skrivenu grupu na Sezamu, pa je jedan pitao "E, a sta znaci RUR?", a drugi - 696 - odgovorio "Rokaj U Rebra".

Mnogo se vode Dunavom slilo od tada. Te dvojice vise nema (ja licno sumnjam na MiB-ovce), mnogi klanovi su dosli i otisli, Laki je prestao da koristi uzvicnike [:D], Srki se povukao, Sloba je pao sa vlasti, a ja...

JA I DALJE IMAM ISTI MONITOR!

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...