Jump to content

own site


killYg0r

Recommended Posts

www.web1000.net - valjda tako bese.

A topic ne da cu ti prebaciti u internet nego nemas pojma. Ono sto me najvise iritira na forumu je kada neko nesto okaci u klejbezable i kaze "nemojte da premestate _gde_treba_ tamo niko ne ide" ... Ali najvise ... Toliko da cu ovo zapamtiti i suspendovati te ako tako nesto napises jos jednom.

Link to comment
Share on other sites

sajt kao sajt : )

lol

pa ljudi ti rekli za host gde da trazis :P :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

A topic ne da cu ti prebaciti u internet nego nemas pojma. Ono sto me najvise iritira na forumu je kada neko nesto okaci u klejbezable i kaze "nemojte da premestate _gde_treba_ tamo niko ne ide" ... Ali najvise ...
mislim da ljude treba malo uputiti i u active topic funkciju ili mozda ne:/

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Aj nabacite i neki cool host. Min 10MB, bez pop-up-ova, eventualno neki banner, jos kad bi bio i file uploader banja... Zabo sam se na 150m.com i bilo je ok dok nisu ukinuli otvaranje novih naloga. Imaju valjda 100MB, banner u vrhu strane, file uploader, lepu adresu... Mrzim pop-upove i sjebane ftp servere... Lepo je dizati preko ftp-a ali samo kad ti daju tacna uputstva.

Link to comment
Share on other sites

btw lucky daj oladi malo vec sam 1banovan zbog gluposti necu i 2 put da mi se to desi to je bilo samo moje misljenje da tamo niko nedolazi ali sta cu sad jbg

Ja sam potpuno "o'ladjen" samo me takvi postovi potpuno smaraju. Da smo hteli lako bismo napravili jedan forum i onda tu sabirali sve postove, sigurno bi bio najposeceniji. Vi svi morate da skapirate da "najposeceniji" ne znaci i da ces dobiti odgovor. Ako okacis u "internet" tamo ce ga videti mozda 100 ljudi, ali je tih svih 100 tamo doslo da bi videlo nesto o internetu i sigurno znaju vise nego da okacis u klejbezablama gde ce ga videti 1000 ljudi, ali koji su dosli da bi citali viceve i gledali flash igre.

A stoji i ovo oko active topicsa sto spominje margi ...

Tako da nemoj da brines, nece te niko banovati zbog gluposti, barem ne ovog tipa naravno :)

A onaj web1000.com / net sto rekoh daje 100MB prostora ako se ne varam. Ili 50.

Link to comment
Share on other sites

to je tesko naci

tj. koliko znam tako nesto nepostoji

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

dobro posto sada kao imam sajt http://www.geocities.com/mythra1988/nerd.html i uploadovao sam fajlove kako sada da ih stavim na sajt kao link ? da bi ljudi skidali ?

oce li neko da mi odgovori pitao sam kako sada da stavim stvari na sajt kao link za dl ?????? uploadovo sam neke slike ali kako da ljudi skudaju te slike ? i kako da stavim onaj couter koliko ljudi mi je posetilo sajt : )

Link to comment
Share on other sites

cekaj zar ti nerece na nekom topicu da si zavrsio neku skolu komp. pa stvarno ako to ne znas da uradis onda ti nevredi ta diploma

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

mozda je bio u nl pro groupu :>

nemoj tako :P

moj cale je zavrsio kod njega kurs i sabija word excel i outlook

[;)]

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...