Jump to content

Novogodisnji program?


Lucky

Recommended Posts

... ili je svake godine sve gluplji i gluplji?

Ajde kao otkupili su brdo nekih filmova ... doduse, vecinu smo mi svi vec gledali, ali novogodisnji programi i nisu bas pravljeni za "mi imamo divxe" populaciju, pa da kazhemo da im je to plus.

Ovo ostalo je bozhe me sachuvaj ... Nisam siguran sta je sve bilo sinoc na TVu u prajm tajm terminu (video sam samo najave) ali sam danas gledao izvestan broj repriza.

Mile je bio onako, ok ... Na koshavi sam sluchajno naleteo na neku parodiju na domace kvizove, ono je toliko glupo i beskorisno i retardirano da ne znam kako je dospelo na televiziju. Cujem od nekih koji su bili posle ponoci kuci da je Grand bio na Pinku od 21h do 03h ili tako nesto te da se onaj Nolle na kloshari potpuno raspao sa nekim svojim gostima. RTS je imao kao onu parodiju na spanske serije ... ne znam, nekako sve mi je to prilicno bledo. Ako nista, a ono nisu ovi sa pinka pustali reprizu "Kuguars" priche sa vukom. Iako je odlicna, smorila bi i ove godine da je isla :)

Jel su me to pogresno informisali, ja sam video losh deo programa popodne kad sam ustao ili samo nemam smisla za dobro? :)

Link to comment
Share on other sites

Verovatno si u pravu

a kad vetj hejtujemo(decembar=mesec tolerancije, je gotov, fala Bogu sad mozemo da se ponashamo normalno opet:J), malopre odgledah gladijatora i umalo ne bacih peglu, jedini dan nezavisnosti ima vishe patetike, zajebo je chak i gibsonovog patriotu, strashno je shto je film toliko nahvaljen i shto ga toliko ljudi nalazi "odlichnim"

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

hm, ne bi se bas slozio, patetican jeste, ali toliko nije...preporucujem ti da odgledas deep impact, vulkan, armagedon, poslednji samuraj, matriks 3, spasavanje redova rajana, titanik, stao mi mozak:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Moj stav po ovom pitanju je Lakiju poznat (a verovatno sam prichao o tome i pre godinu dana). Nemci (koji su predlozhak svega sto valja =o)) i ostatak jEvrope su u fazonu da se lepo kvalitetni filmovi pustaju za Bozhitj (njihov) - jer su ljudi tada kutji! Za novaka nema, ideu neki semi-chapass show programi (skoro u rangu nasthih idiotarija ali iako je produkciona vrednost u istoj cenovnoj kategoriji, njima je to mnogo manji izdatak nego nama) Posle, 1 i 2 januara ima i kod njih ok filmova u udarnom terminu 8 uveche ali nista da se izhivljavaju...Inache sve vreme idu stari, jeftini filmovi koji su ultra kvalitetni a opet ultra jeftini jerbo su matori...nadam se da ce nashi urednici uskoro skapirati da bi veliki broj ljudi u njihovoj publici radije gledao filmove koje su nam nekad pustali u zimskom/letnejm bioskopu nego retardiranosti koje danas permeiraju etrom iznad Srbije...

takodje - iako je decembar zavrshen, sezona lova na hejtere i dalje traje =o)

Link to comment
Share on other sites

sezona pataka pucaj:J

doolio osim matriha i samuraja sve ostale sam gledao i dok armagedon shvatam kao parodiju(ako ga tako odgledash postaje izuzetno dobar:J) gladijator je jurio neke tamo oskare, svi su ga hvalili, a izmedju svih gluposti koje sam video naveshtju onu koja me je najvishe iznervirala(chak sam za vreme nekih lirskih scena igrao zmijice na mob-u da se ne bih nervirao) raselova brada je savrsheno frizirana i ista u celom filmu, u svakoj sceni. Nije to neko preteshko sranje u poredjenu sa vetjinom sa dooliove liste, ali nije nishta ili skoro nishta bolji

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

eh, pa, kalelene, ako se zabodes sa pet ortaka, pivom i predznanjem o tome kakav je film, svi oni koje sam nabrojao su do jaja:)))

tesko da bi se lepo proveo da gledas nesto tipa let iznad kukavicjeg gnezda:)))

mada ipak, sto se mene tice, gladijator mi je za klasu bolji od ovih sto sam nabrojao, naravno da ima patetike, da nema zabrinuo bih se:) ako ga poredimo sa nekim bas do jaja filmovima ispasce ultra patetican, ali sve je pitanje referentnog tela:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e, neshto sam razmishljao...

idealno bi bilo da se za NG uzme neki dobar horror i da se dovedu devojke... neka shanse da se iko od ljudi smori...

jer:

1) devojke ce da budu preplashene i da vrishte

2) fini momci ce da ih teshe

3) a ostali ludaci da gase svetlo, lupaju vratima, navlache charshave na glavu i trche po gajbi i plashe devojke itd. itd....

i s' obzirom da niko ne bi bio smoren, bio bi to odlichan nachin da se provede jedno veche (koje uvek tezi da bude smorno)... [:D]

eto, i mene je uhvatio duh praznika... [:p]

Link to comment
Share on other sites

pa mislim da nije u tome rad, tipa, mogli su da puste maratonce, apokalipsa sada, let iznad kukavicjeg gnezda, kosa, kumove, serdja leonea, hong kong fajterske filmove, ful metal dzeket, terminator kec/dva, smesna strana istorije, mislim, nemam pojma, lupam, ali skonto si sta hocu da kazem...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Seva mi pajson za TV, kada mogu na compu sam da kreiram svoj program. Iako stvarno novogodisnji program ima tenenciju da svake sledece godine biva sve gori, ove godine su prevazisli sami sebe po koicini govana koje su pustili, zao mi je svakog sekunda koje sam beznadezno proveo vrteci kanale ne bi li nasao nesto sto moze bar 5 minuta da se gleda, ali ne, ne...

fml

Link to comment
Share on other sites

Pa manje nego inace je bilo kvalitetne narodne muzike (kome srce za tim zudi neka gleda subotom od 20, ili nedeljom od 14, emisiju na 3k), a izdvojio bih stvar koja je isla prvog oko ponoci na trecem, a to je njihov film (ajd da ga tako nazovem) za docek 94./5. (Kojo je u to vreme jos licio vise na coveka nego na prasca:) koji je skroz smjesan... to je ono kad je bangavi bajata ministar rokenrola:) ko nije gled

"Ako putnik ne naidje na boljega od sebe ili na sebi jednakoga, neka se cvrsto drzi svoje osamljene staze jer nema druzenja sa budalom."

Dharmapade [5]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...