Jump to content

Mare, dodji brzo!!!


Kole

Recommended Posts

...dere se neki klinac danas dok sam se vratjao kutji...

i sa druge strane dvorista 5 eglatiranih klinaca trchi ka njemu i njegovom drugaru onako svi hiperaktivni i presretjni sto su nabavili bej blejdove...

...a to nisu mala deca nego imaju preko 10god...ono doba kada treba da se prestaje da se bude retard...

...i tako pricaju oni o nekim imenima likova ko koristi kakav blejd i kako je on vetj kupio blejd arenu da bi mogao da se duelishe...

sve u svemu crna slika nashe budutjnosti...sto ih bar ne pogodi neka od ovih petardi koje bacaju celo popodne i ne daju mi da odspavam ko chovek...

ehhhhh....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video na bulevaru da su krenuli onoliko sa falshericama ... zovu se power blade, power toy, dza bu, levo desno ... i ono tipa 150 dinara su, sto je mnogo bolje nego 800 za original, a kao veci modeli sa "arenom" su 300 ... i vidim da je opsta pomama za tim, tako da ... ni cena ne sprecava blejdove da se rasire medju decom, posto kao i uvek ima falsherica :)

Link to comment
Share on other sites

...a to nisu mala deca nego imaju preko 10god...ono doba kada treba da se prestaje da se bude retard...

buwahahgahahahahahaah :) Ufff prevrnuo sam se sa stolice od smeha :) 10+ vise nisu retadi, kole kole ocigledno ne poznajes nikoga tog uzrasta :)

Ne znam sta je tu cudno i ja kao mali sam znao sve likove iz Mortal Kombata napamet ko je kome tasta a ko kome nepriznati sin ( hmm sada mi lici na spansku seriju).

To je sasvim normasno moraju da sa necime popune dan... Dakle ili da peglaju komp ili da bacaju cigru... (footbal je ustavom zabranjen) [:D]

Link to comment
Share on other sites

U brate, ladno je U Mortal Kombatu 2 zapravo bio brat originalnog Sub Zeroa iz Mortal Kombata I a Kitana i Mileena su sestre :>>

A pokushavam da se setim, ne, sa 10 godina mi je MK bio jedna od stvari koju sam gotivio ali je bilo jos nesto ... a da, sumanuto mnogo smo igrali "shibice", pri cemu ne mislim na "shibicarenje" sa tri kutije nego ono sa trchanjem za kamenom koji je na sredini terena. Jel se seca jos neko toga?

Link to comment
Share on other sites

cekajte bre, otkud vama mortal sa deset godina? mislim, ako ste tu negde mojih godina, nije jos izaso tada...mislim izasao je valjda '93., ali svako zivi ga je igrao 94-95, pa nadalje...takodje, dvojka i trojka su se neuporedivo vise igrali...

i mislim da se tripujete sa uzrastima, konkretno kole. sa deset godina trcis na odmoru za kamenom:))) i slicno, jos te ne zanimaju djevojcice, lovis paukove na zvaku, imas pracku od zice i gadjas golubove, mislim da si se presao za 3-4 godine:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod retardiranih tinejdzera, pre neki dan u busu 3 klinke(rekao bih da su rani razredi srednje) su 30 min pevali i igrali one razbrajalice za decu predshkolskog uzrasta tipa en den dini... popizdeo sam

odlazak pametnih iz zemlje pochinje da nas ubija posredno jer se pametna deca prave napolju, a ovde kod nas samo retardirana

chilling vision or what's to come

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

priznajem da sam se rukovodio prema sebi, ali also poznajem sina svoje sestre od tetke koji ima 8 godina i nije frik za poke/digi monima niti za bejblejdovima...also jedna stvar je trchanje za kamenom a druga navijanje za zvrkove koji se vrte jedan oko drugog (i za koje si platio 10 evra apiece =o)))

Link to comment
Share on other sites

.to Kole : Eh da je 10 evra ... originali su 850-900 dinara :) Sto se tice "imuniteta" prema slicnim stvarima ja znam jedno dete slicnog uzrasta koje ne zanimaju bejovi i digimoni samo zato sto mu cale i keva ne daju da gleda te serije i to pa je prosto "iskljucen" ... verovatno ga zbog toga zajebavaju u shkoli :>>

.to Doolio - Pa dobro, MKI je bio 93e kod nas ... to ce reci da je vecina forumasha isti igrala u periodu od 9 do 12 godina (tipa ko je rodjen od 80. do 85.) tako da se to sve poklapa. MK II se definitivno mnogo vishe igrao samo zato sto je doshao i na Segu pa su se ljudi napalili dok je MKI vishe bio rezervisan samo za PC koji mnogi tada nisu imali niti su znali sta je.

btw Scorpion rulz :>>

Link to comment
Share on other sites

.to Kole : Eh da je 10 evra ... originali su 850-900 dinara :) Sto se tice "imuniteta" prema slicnim stvarima ja znam jedno dete slicnog uzrasta koje ne zanimaju bejovi i digimoni samo zato sto mu cale i keva ne daju da gleda te serije i to pa je prosto "iskljucen" ... verovatno ga zbog toga zajebavaju u shkoli :>>

Pa to onda nije imunitet nego jednostavno ne moze nekoga da zanima nesto za sta on ne zna da postoji... ili sto mu je nedustopno..

Isti slucaj samnom nisam gledao manga crtace kao mali jer su mi bili nedustopni (nisam imao video :P) pa je prva manga koju sam odgledao bio Goku i zmajeva muda. Pa sada povracam svakome u facu koji mi spomene mangu.......

Link to comment
Share on other sites

ma kec je keva:) ne znam zasto su kasnije maskirali digitalizaciju, meni je bilo bas do jaja kad su bili onako vanila digitalizovani u kecu:)

jao, ja nemam pojma ko je meni najdojajniji, moguce da je skorpion...u kecu je sab ziro imo dojajan fataliti:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Subov fatality u kecu jeste bio bas do jaja. Nikada mi nije bilo bas najjasnije zasto se u kasnijoj konverziji igre za SegaMegaDrajv nije pojavio taj fatality nego onaj kad kao baju udari nogom i on odleti sa ekrana. Ko ce ga znati :)

Ali je scorpion ipak bio baja ... privuces ga, roknes aperkatom pa se teleportujes i zabodes ga jos jednom :>

Sto se bejblejdova tice, mozda je mare neki ultimativni bejblejd master pa on mora sve to da odradi?

Link to comment
Share on other sites

joa, secam se kao kroz maglu, da nije mozda zato sto je bio previse zajeban, recimo da je bilo vise verzija igre za segu, tipa, bila je i normalna i cenzurisana...ko sto u dvojci ponegde nisi imao onaj kung lao-ov fataliti sto te secne vertikalno:)

sve sve, ali dizajn mosta u kecu, znaci to mi je bilo tako strasno i bolesno sa sve onim skorpionima iseckanim i nabodenim na siljke:) naravno, i sa deda mrazom koji leti ispred meseca i vesticom i ko zna cime sve ne:)

brate, otkud vi znate koliko je zajebano sastaviti bejblejd?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam u medjuvremenu razmislio i ipak mi se chini da je Johnny Cage imao drugaciji fatality. Nije aperkatom skidao glavu protivniku vec ga je onim njegovim "slajdom" udarao i izbacivao sa ekrana. Mada mi opet nije jasno zasto bi to izbacili a ostavili Suba koji cupa glavu i kichmu ... ili su beshe i to izmenili :) No cak i da su oba izbacili, ne mozhe se reci da Kejno i njegovo chupanje srca nije "previshe zajebano".

A sto se mosta tiche, nikada mi nije uspelo da prizovem Reptajla u MKI, i to me je bash smaralo :))

Link to comment
Share on other sites

ja sam ga prizvo na sezi, na automatu mi nisu te stvari padale na pamet u zaru borbe, zeton je zeton:)))

ali na sezi je neka beda od prizivanja, ne znam da li je isto ko na automatu...mislim na kombinaciju tastera...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...