Jump to content

U pokretu: BEAST: Bio Exo Arena Suit Team


SolidChief

Recommended Posts

Ako uzmete Titanfall 2 i mechove zamenite simpatičnim životinjicama koje podsećaju na igračkice iz Kinder jajeta, dobićete BEAST: Bio Exo Arena Suit Team. Ovaj šareni, skoro dečiji stil, krasi i sva okruženja u igri, koja su jako lepa za oko.

Na temu gejmpleja, BEAST: Bio Exo Arena Suit Team je akcioni shooter koji možete igrati solo ili u timu sa još dva saigrača. Igrači na raspolaganju imaju deset različitih karaktera, takozvana PETA (Pro Evolution Troopers), od kojih svaki poseduje posebno oružje i stil igre.

Beast-Bio-Exo-Arena-Suit-Team-scaled.jpg

Svaki PET takođe može da prizove sopstvenog BEASTA (Bio Exo Arena Suit Team), koji nanosi dodatnu štetu i poseduje specijalnu sposobnost koja vam pomaže da se rešite većeg broja neprijatelja odjednom, ali i da se bolje odbranite od napada. U početku sam se najviše susretao sa botovima, ali sam vremenom ”upadao” u mečeve i sa pravim igračima, među kojima je kampovanje dosta rasprostranjeno!

Što se tehnikalija tiče, vreme učitavanja je gotovo nepostojeće, što je za mene veliki plus. Zahvaljujući ekskluzivnosti za Apple Arcade, BEAST: Bio Exo Arena Suit Team uopšte ne poseduje mikrotransakcije.

Ako volite uzbudljivu akciju i šarene likove, BEAST: Bio Exo Arena Suit Team će vam se sigurno dopasti.

BEAST: Bio Exo Arena Suit Team je dostupan za Android i iOS

Autor: Milan Janković

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i pridružite se našoj Discord grupi za sve vesti o gejmingu.

Pretplatite se na Play! Newsletter

* indicates required
Email Address *


The post U pokretu: BEAST: Bio Exo Arena Suit Team appeared first on PLAY!.

Pročitajte kompletan članak na PLAY! sajtu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...