Jump to content

Project CW (novi tenkovi od Wargaminga)


Recommended Posts

20 hours ago, manson said:

Ili da neko prebaci u novi topik?

Što da ne!

Nisam inače igrao WoT aktivno, ja sam mislio da on ima i moderne tenkove, pa sad sa ovim saznanjem me čudi da zapravo nisu ovo ranije pokrenuli.

Link to comment
Share on other sites

Laki noob...wot je krenuo prvo samo sa ww2 i pre-ww2 tenkovima...onda kad im je ponestalo tenkova krenuli su da ubacuju i one koji su postojali samo kao planovi, pa onda i one post-ww2, ali samo do 60ih/70ih god...nazalost igra je propala odavno, sto je bilo i za ocekivati kad je glavni cilj da se muzu pare za gluposti

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manson said:

Upao ja u ovu alfu, i koliko vidim svako koga znam da se prijavio je upao 🙂

Odigrao jednu partiju sinoć, nije baš WOT, više je kao neka od ovih modernih pucačina, ali sa tenkovima.

Deluje kao neki "arkadni wot" koliko god WoT bio "strategija" ako uopšte može tako da se podvede, tj. ovo deluje kao baš čista akcija.

2 hours ago, Dule_smor said:

Laki noob...wot je krenuo prvo samo sa ww2 i pre-ww2 tenkovima...onda kad im je ponestalo tenkova krenuli su da ubacuju i one koji su postojali samo kao planovi, pa onda i one post-ww2, ali samo do 60ih/70ih god...nazalost igra je propala odavno, sto je bilo i za ocekivati kad je glavni cilj da se muzu pare za gluposti
 

ispratio sam to ubacivanje, moguće da me je to poteralo da razmišljam da ubacuju sve živo, ka dsu krneuli te eksperimentalne i tenkove koji zapravo nikad nisu postojali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...