Jump to content

Besplatni kutak: King of Crabs


SolidChief

Recommended Posts

King of Crabs je jedna od zabavnijih ”.io igara” koje sam probao, a većina recenzija koje govore da je igra ”pay 2 win” su napisali ljudi koji su ili gledali strimere kako troše preko $700 da bi dobili Alien crab skin ili su odigrali samo jedan meč gde su ih iskusniji igrači, blago rečeno, ponizili. Igra ima nekoliko problema, ali aspekt pay-2-win-a nije jedan od njih.

Evo i nekoliko argumenata – dve najbolje krabe se lako mogu otključati u prvih nekoliko sati igranja, i to potpuno besplatno. Dalje, svaka smrt povećava količinu života koju ”pay 2 win igrač” mora da potroši da bi oživeo. Ova cena se povećava izuzetno brzo, do tačke gde svaki revive košta više od 10 dolara.

King-of-Krabs.jpg?resize=600%2C337&ssl=1

Sve u svemu, moji drugari i ja smo uživali u King of Crabs, trudeći se da dostignemo što bolji rank učeći metu igre. Dopala mi se i mehanika gladi koja vas konstantno tera da jedete ostale krabe i postajete veći, što vas čini još gladnijim pa morate jesti još više, i tako dalje.

Ipak, očigledno je da je igra prilično nezahvalna za nove igrače, to jest previše nagrađuje igrače koji su uložili više vremena u grind, a ne pomaže ni činjenica da postoji velika količina skrivenih sekundarnih mehanika koje nisu objašnjene i koje mogu zbuniti novajlije. Ovo se kosi sa tradicionalnom ”.io filozofijom” i predstavlja značajnu prednost za veterane, koja se može prevazići samo gorepomenutim grindom.

King of Crabs možete preuzeti na ovom linku.

Autor: Milan Janković

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i pridružite se našoj Discord grupi za sve vesti o gejmingu.

Pretplatite se na Play! Newsletter

* indicates required
Email Address *


The post Besplatni kutak: King of Crabs appeared first on PLAY!.

Pročitajte kompletan članak na PLAY! sajtu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...