Jump to content

Koji ereader kupiti za knjige sa ruskih sajtova?


reki

Recommended Posts

da ne otvarma novi topitj (sory luky), burazer hoce da kupi ebook reader neki, ali je fora sto on ima knjige koje skida kod brace rusa (kontam da su to pdf i epub formati, trenutno cita na mobilnom). da li postoji neki reader koji moze da cita te stvari, ili je najbolja opcija da kupi tipa kindle ili sta je sad vec best buy, i pocne da kupuje knjige legalnim putem?

fora je sto on cita malo strucnije knjige za koje nisam siguran da imaju na tim bestseller sajtovima 😄 a na tom ruskom genesisu kako on kaze ima sve

Link to comment
Share on other sites

ja imam kindle godinama, trenutno ovaj 10 iz 2020, pre toga isto neki ne secam se, nemam zamerke, posebno mi ovaj 10 dobar jer ima taj backlight

sto se tice formata, mislim da on cita taj svoj azw, mobi i mozda epub, mobi je pozeljan i ja nemam problem da nadjem u tom formatu knjige, ali ako vec nesto nema moze se konvertovati

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Meni brat doneo Kindle njegov stari (ima 6, 7 godina sigurano).

Super je za čitanje, do sad nisam kupio ni jednu knjigu 😄

Skineš sa neta i konvertuješ i to je to. 

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, reki said:

e to mi je bitno, hvala ljudi! nista onda, dule, kad dolazis? 😄

Samo ako bude imao mesta pore Ariela...nema guranja, molim stanite u red 😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...