Jump to content

Web Stranica


Recommended Posts

Treba mi neko da mi odradi web stranicu a bukvalno ne znam nikoga niti gde bih pitao...

http://www.sportlivescouting.com/?fbclid=IwAR00B4mR_WE68uVl74lUTpr016HK34aLbucyjwZ0R0I-xjYgsne2L9kIG1c 

Bukvalno nesto ovako sa aktivnim linkom za fejs i skajp... Je li ovo komplikovano za odraditi i koliko bi moglo da kosta i gde da potrazim?

Neki lik sa fejsa mi trazio da ga "castim" 50€ i da ce da mi odradi za dan-dva u WP koji ne podnosim pa sam ga iskulirao... 

  • Downvote (-1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, FATA said:

Treba mi neko da mi odradi web stranicu a bukvalno ne znam nikoga niti gde bih pitao...

http://www.sportlivescouting.com/?fbclid=IwAR00B4mR_WE68uVl74lUTpr016HK34aLbucyjwZ0R0I-xjYgsne2L9kIG1c 

Bukvalno nesto ovako sa aktivnim linkom za fejs i skajp... Je li ovo komplikovano za odraditi i koliko bi moglo da kosta i gde da potrazim?

Neki lik sa fejsa mi trazio da ga "castim" 50€ i da ce da mi odradi za dan-dva u WP koji ne podnosim pa sam ga iskulirao... 

napravi na bilo kom besplatnom sajtu ... tipa wix.com, Weebly, pa čak i wordpress.com (ne WP self-hosted nego ovaj što je dedicated host kod njih) i rešio si problem.

ima i godaddy čak ja mislim kad kupiš domen daju ti besplatni website builder za osnovne stvari.

Link to comment
Share on other sites

ako ti bukvalno treba samo ovo, jedna stranica, mislim da ćeš da sve postaviš na Wix za jedan dan. A mislim da možeš preko njih i da kupiš domen čak, mada i da ne može, imaju odlične guideove za integraciju sa GoDaddy i drugim registrima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, FATA said:

cenis da bih mogao sam sve da odradim? ono bukvalno ne znam ni kako se domen kupuje 😉 kapiram da je lako pratiti uputstva, ali bukvano nisam procitao 1 red kako funkcionise sve to i kako se pravi stranica

sve je builder fazon lagano.

oni se čak i promovišu kao ono "da napravi sajt i baba koja hekla i prodaje svoje proizvode preko neta" a ne ti koji ipak imaš nekakvo kompjutersko znanje.

sve je to sad drag & drop na tim online builderima tako da osnovni sajt ovaj koji si linkovao ne da ti neće trebati dan što kaže higli nego bukvalno u dva sata ćeš imati sajt up and running.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, alfa said:

što mu dođe tih 50€, ako računaš svoje vreme, hosting, domen isl.  🙂

ima smisla, ali možda hoće da nauči! pa da krene da se time dalje bavi! (edituje, širi funkcionalnosti)

a i onaj bajko mu je nudio bez domena 50e!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...