Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sitno brojimo!

Ђоковић започео 397. недељу на врху АТП листе
Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић започео је 397. недељу на првом месту АТП листе.

Još tri nedelje pa da se zaokruži na 400!

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dule_smor said:

AE BRE LOMI!

bice kao i za ostale velike mlade nade do sada, bljesnu na kratko par puta i posle kurcina...nece nikada vise biti velike trojke

šta ga znam, iz ovog ugla Noloa i želje da što duže bude tu i osvaja što više, slažem se sa vama, ovaj scenario nam ide na ruku!

Ali kod Alkaraza nemam taj vajb da će da kao osvoji pomalo i mega fejluje, deluje mi da je iovako ok a i da ima taj potencijal. On je doduše dosta "brzo" došao do prvog mesta i super rezultata, možda i zbog toga što konkurencija nije baš neka u ovom trenutku, ali ne znam ko bi drugi mimo njega mogao da "nosi" tenis u narednim godinama, ne računam Noloa ofc.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dule_smor said:

Btw, kako bre sad samo 500 poena razlikaz zar nije do pre nedelju-dve bila skoro 2000?

U ovom trenutku, Đoković ima 8.945 bodova, a Španac 8.445, dok je na trećem mestu Danil Medvedev sa 7.145.

image.png

ovo kaže ATP sajt 🙂

inače, zanimljiva je i lista kad se poređa po godinama 🙂

image.png

Link to comment
Share on other sites

Најбољи тенисер света Новак Ђоковић изјавио је на конференцији за медије након пласмана у четвртфинале Мастерса у Паризу, да је пре меча имао стомачне проблеме и да очекује још теже дуеле у наставку такмичења.

Најбољи тенисер света Новак Ђоковић пласирао се вечерас у четвртфинале Мастерса у Паризу, пошто је у осмини финала победио Холанђанина Талона Грикспора 4:6, 7:6 (7:2), 6:4.

Најбољи тенисер Србије и света игра против Данца Холгера Рунеа у четвртфиналу мастерс турнира у Паризу. Меч почиње у 19.30, а његов ток можете пратити на нашем порталу.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

Најбољи тенисер света Новак Ђоковић изјавио је на конференцији за медије након пласмана у четвртфинале Мастерса у Паризу, да је пре меча имао стомачне проблеме и да очекује још теже дуеле у наставку такмичења.

Најбољи тенисер света Новак Ђоковић пласирао се вечерас у четвртфинале Мастерса у Паризу, пошто је у осмини финала победио Холанђанина Талона Грикспора 4:6, 7:6 (7:2), 6:4.

Најбољи тенисер Србије и света игра против Данца Холгера Рунеа у четвртфиналу мастерс турнира у Паризу. Меч почиње у 19.30, а његов ток можете пратити на нашем порталу.

Pojeo krišom pez bombonicu iz Šilje pa ga proteralo...

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dule_smor said:

Ispracen i Rune, taman za proslogodisnje finale da mu vrati!

bogami, nije bilo lagano, prestao sam da pratim u jednom trenutku. 

Новак ће се у суботу у полуфиналу Париза састати са бољим из меча између Рубљова и Де Минора.

Link to comment
Share on other sites

"Рубљов ме је мучио као што змија дави жабу. Играо је на јако високом нивоу, знао сам да има велики квалитет. Играо је фантастично. Никад га нисам видео овако доброг. Имао сам проблема на почетку, када сам то пробио било је добро. Пронашао сам сервисе у другом сету и то ми је помогло", навео је Ђоковић и додао да је поносан на себе што је пронашао начин да преокрене меч.

1 hour ago, Dule_smor said:

Sutra lepo sa Batkom Bugarinom da dogovori pecenje i Cecu i gg!

možda pre da urgira da ukinu one takse na protok gasa, to bi nam značilo! :))

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Sad mu je bese dovoljno i jedan mec na zavesnom turniru u Torinu da dobije i ostaje prvi do kraja godine, makar Alkaraz osvojio?

Alkaraz zaostaje nešto tipa 1490 poena. ATP Finals može doneti maksimalnih 1500 poena onome ko neporažen osvoji turnir. Ali čak i da to postigne Alkaraz, Đoković u grupnoj fazi treba da dobije 1 od 3 meča, i inkasirao je 200 poena sa kojima je nedostižan.

  • Thanks (+1) 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Đolo da podrži brata bugarina bekstebera! :))

"Освојио сам прошле године турнир у Торину. Волим да играм тамо пред италијанским навијачима. Имам пуно поверења у себе. Нисам изгубио меч од финала Вимблдона и са узбуђењем очекујем да завршим сезону на најбољи могући начин. Два моја најважнија циља су да завршим сезону као број један и да освојим Дејвис куп", рекао је Ђоковић.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...