Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

Новак Ђоковић у среду игра меч другог кола на Вимблдону, а противник је Џордан Томпсон (око 18.00, РТС1). На терен ће и троје српских тенисера, чији су мечеви због кише са уторка померени у среду. Директне преносе мечева са Вимблдона гледајте на нашим програмима, док кретање резултата са дуела српских играча можете пратити и на нашем порталу.

После убедљиве победе против Аргентинца Качина, Новак Ђоковић у среду игра меч другог кола на овогодишњем Вимблдону, а противник је Џордан Томпсон.

Хамад Међедовић изгубио је први сет од Кристофера О'Конела, а наставак ће уследити у среду.

Ласло Ђере игра против Американца Максима Кресија, док Наталија Стевановић дебитује на Вимблдону против Каролине Плишкове.

Link to comment
Share on other sites

Pobedi Nolo ali i:

Српска тенисерка Наталија Стевановић пласирала се у друго коло Вимблдона, пошто је са 2:0 (6:2, 6:3) савладала Каролину Плишкову. Ово је била прва победа у каријери српске тенисерке на неком гренд слему.

 

Link to comment
Share on other sites

Српски тенисер Ласло Ђере победио је Американца Бена Шелтона са 3:1 у сетовима (3:6, 6:3, 7:6, 6:3) и први пут у каријери ће игратиу трећем колу Вимблдона. Играће против бољег из дуела Енди Мари-Стефанос Циципас.

Nisam ni znao da Mari i dalje igra tenis :))

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

Српски тенисер Ласло Ђере победио је Американца Бена Шелтона са 3:1 у сетовима (3:6, 6:3, 7:6, 6:3) и први пут у каријери ће игратиу трећем колу Вимблдона. Играће против бољег из дуела Енди Мари-Стефанос Циципас.

Nisam ni znao da Mari i dalje igra tenis :))

Ispisi se sa foruma, odma'! Laki, zabanuj ga!

 

Igra Endi, kako da ne igra. Osvaja Challengere levo i d..., pa, osvaja ih.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

evo još jedna pobeda:

Српска тенисерка Наталија Стевановић савладала је Тамару Корпач у другом колу Вимблдона 2:0, по сетовима 7:5, 7:5. У наредном колу играће против Петре Квитове.

Стевановић направила нови подвиг на Вимблдону
Наталија Стевановић је изборила пласман у треће коло Вимблдона где ће играти против Петре Квитове.

2 hours ago, Bliss said:

nije los za lika sa vestackim kukom! 😄

čekaj pa on vodi protiv cicipasa 2:1 u setovima :))

bukvalno je mogao da ga pobedi sinoć, sad će biti teže 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, absolute said:

Dobi Nolo. 
Dobro odigrao Wawrinka treci set.

odigrao je odlično imajući u vidu koliko je izgledao kao da će dumre već u drugom.

zaboravio sam i on koliko se bio usvinjio u međuvremenu dok nije igrao, deluje kao da si dao lokalnom alkosu ispred dragstora reket u ruke (nažalost).

sreća pa se nolo sabrao da ne ode meč u sutradan.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Најбољи тенисер Србије Новак Ђоковић игра против Пољака Хуберта Хуркача у четвртом колу турнира у Вимблдону. Надметање за четвртфинале почеће око 18.30 уз директан пренос на Првом програму РТС-а, а кретање резултата можете пратити и на нашем порталу.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, absolute said:

Pa kad sam gledao protiv Wawrinke, rece ovaj sto je prenosio da je slobodan do ponedeljka 🙂

pazi, kako su krenuli da odlažu početak meča možda i budeš u pravu :)) te 18 pa 19 pa 20 pa sad 21:45 🙂

4 hours ago, Dule_smor said:

Ranije je ta "srednja" nedelja na Vimbldonu bila slobodna, sada nema vise toga.

smarali ih zbog onog silnog kašnjenja, valjda je čak jednom relativno skoro finale bilo u ponedeljak zbog toga, pa kao nisu mogli više da "čuvaju tradiciju" 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, absolute said:

If bre, bas zajeban set bio. Mislim da je Nole losije odigrao nego prvi set, al ajde.

Dosta grešaka sa obe strane i opet i dosta prilika nisu iskoristili. Nisam gledao stats ali mi deluje da je i Nolo imao dosta prilike za brejk koje nije iskoristio a i Hurkač je imao prilike.

Ne dopada mi se što idu u drugi dan jer će ovaj da se odmori i opet će da servira kao svinja siguran sam 🙂

Srećom pa je dobio Nolo dva seta, deluje ovako "jedva" i sigurno teže nego što je mislio ali jbg, ipak je on Nolo!

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...