Jump to content

The Expanse


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni su prva sezona serije bile mega, pa sam krenuo da citam knjige

druga sezona serije, iako sam vec znao delove price, mi je bila super jer nisam daleko odmakao + je ekranizacija i dalje bila mega (ako izuzmemo diskutabilan kasting i ocigledne ustupke rodukcionim troskovima koje ocekujemo od syfy produkcija)

i onda u trecoj sezoni em sam ja odmakao do babylona ili cak persepolisa sa knjigama em je pocelo da mi smeta ubacivanje nekih short therm dramica bez kojih se moze + vremenska kompresija za potrebe TVa malo kvari vajb priche...

sve u svemu ja sam mega zadovoljan serijom i dalje, samo mi nije onako dobra kao sto su bile s1 i s2...a jos sam zadovoljniji cinjenicom da je amazon pazario seriju jer syfy ne bi imao para za ono sto predstoji

i dok mi je tv drummer mega drag lik zbog s2, ovo spajanje nekoliko likova u nju u s3 meni ostavlja utisak da ce kako sezone odmicu odstupanje od knjiga biti sve vece u korist neke brzine i ekonomicnosti umesto da prenose knjigu vernije kao u s1 i s2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pogledah konacno celu trecu sezonu...i kao sto rekoste gore, nije lose, ali nisu morali ovoliko da skracuju pricu i guraju celu cetvrtu knjigu u trecu sezonu, sjebali su nekoliko likova zbog toga...videcemo sad kako ce ici dalje posto je Amazon kupio, a ja bih mogao da uzmem 6 knjigu na engleskom ili nemackom ako ne bude skoro prevedena kod nas :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skini na Engleskom jbg, ima zenski ima sve.

Aj sto su Bulla eleminisali, nego i mehanicarku, i kapetanku, nisu burence prikazali kako se vrti iznutra, marsovskog snajpera kako headshotuje kroz power armor vizir, Milera zbrzali cak mu ni efekat nestajanja sa plavim cesticama nisu odradili, Melba zbrzana i pogresan kasting... Sledeca knjiga je jedna od najsporijih, mogu misliti na sta ce to liciti u 4 epizode.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...