Jump to content

Heroes of the Storm 2.0 - pričajte


Lucky

Recommended Posts

Kako ste prošli?

Ja se još nisam opredelio za paket, nezgodno je kad već imaš neke heroje, ne znaš šta da uzmeš.

Nego me zanima, koliko ste dobili kutija? Ja sam dobio 5 epic chestova, 20 loot chestova i 2 veterana - sigurno postoji neka "kvaka" kako se to dodeljuje? U svim ovim chestovima bio je samo jedan heroj :(( I to Rexxar :(( :))

A level mi je 200 na koji me je prebacio i dobio sam mislim 1100 gemova.

Vi?

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam na kraju kombinovani paket, ispostavilo se da tu ima 1-2 heroja više nego u drugim što sam hteo.

Ostao sam kratak za Chromie i Dehaku koje sam hteo da ćapim kao i Karazima, ali nekako mi je prevagnulo da ipak imam u kolekciji TLV :) A tu su bili i Silvana koju čudom nemam, Moralesova i tako.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lok'tar Ogar said:

Ja prošao odlično! 5/5 common, 55/55 epic, 7/10 veteran chest :D Potrošio sam 5k golda na reroll, dobio štogod skinova i ostao na 2900 sharodva da craftujem šta hoću :) 

A bundle mi ne treba, imam već sve heroje :D 

 

Al' ste vi igrali - živo me zanima dal' @SpiRo ima sve što je moglo da se pokupi :))

Ja shardova ne znam dal' 100 imam :))

Link to comment
Share on other sites

Prilicno zanimljivo. Ja sam dobio level 622 i dosta nekih chestova. Poceo da otvaram i zaista puno skinova se dobija. Otvorio sam skoro 10ak epic chesta i dobio sam cak jedan legendary skin. 

Zanimljivo, privuci ce ovo ljude. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

koj' si farmer! blizzard te mrzi!

meni fali 14 heroja, sad prebrojah.

Ma ne. Ima ljudi sa mnogo vise odigranih od mene. 

Inace sokirao sam se kada sam video da mi je win rate 50%. Ja sam mislio bice 40% mozda i  manje. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...