Jump to content

Recommended Posts

E meni je fino legla, oko 55% mi je win rate na njoj. Odlicno je to sto kupola pokriva ugao od skoro 90% pa jako retko moras da pomeras celo vozilo. Solidan reload, oko 37 sec, nije prevelika disperzija i aim time, damage sabija, cesto one shotujes devetke. Sve u svemu preporuka, lako mi je pao grind do T92:) 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pitanje, sto na tanks.gg ne funkcionise compare kao ranije da moze lepo pregledno po kolonama da se poredi vise tenkova, sad ne mogu da se snadjem?

Drugo pitanje, znam da sam dosadan, al kad ce glasanje za sledeci top of the tree i sta je sad na redu, mediumi? Da li se secate jel su bili ranije 121, patton i tvp t50/51? Valjda ce nesto od toga da izglasaju, bas bi mi leglo:). Trece pitanje, kako se crtaju linije na minimapi ingame, vidim da neki to koriste?

I jos nesto, kakva je ovo WoT consola u Dosu kad se pritisne alt+~, cemu sluzi?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Udji u Armory pa Depot i štikliraj da ti prikazuje i on vehicles. Onda ćeš videti koliko ih imaš ukupno, a gde su to je sad drugo pitanje. Ili te pokrao Wargaming za dve kamuflaže :)

12 hours ago, Dule_smor said:

Pitanje, sto na tanks.gg ne funkcionise compare kao ranije da moze lepo pregledno po kolonama da se poredi vise tenkova, sad ne mogu da se snadjem?

Nisam siguran šta ti tačno ne radi, meni deluje da je sve ok, ovo:

Spoiler

 

tanksgg.JPG


 

12 hours ago, Dule_smor said:

Drugo pitanje, znam da sam dosadan, al kad ce glasanje za sledeci top of the tree i sta je sad na redu, mediumi? Da li se secate jel su bili ranije 121, patton i tvp t50/51? Valjda ce nesto od toga da izglasaju, bas bi mi leglo:). Trece pitanje, kako se crtaju linije na minimapi ingame, vidim da neki to koriste?

Imaš na sajtu glasanje, jesu mediumi, trenutno vodi Leopard 1 ispred Obj 140, a baš na dalekom trećem je M48. TVP 50/51 je bio prošle godine tako da neće skoro sigurno, a 121 ti baš loše stoji. 

Nemam pojma čemu služi konzola :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pu jebem mu sunce baš nemam sreće:(...sad ko zna kad će biti mediumi opet...a ovo za compare sam znači glup kad numem da namestim:)

kad kliknem compare, on mi ili samo loaduje ekran ili mi da samo dva tenka da poredim...onaj ingame compare me smara da palim igru

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dule, one strelice po mini mapi su valjda od moda. Ja mogu da ih crtam sa Ol Skul mod pakom, ne znam za druge.

ALT+ klik, kao i za ping, samo sto vuces misem dokle da ti iscrta strelicu. Ume da bude bas korisno, recimo kad signaliziram saigracu da cu da dodjem sa druge strane i flenkujem, itd...

Link to comment
Share on other sites

Ok hvala:). Jel se zna koliko obicno traje glasanje za top of the tree, cini mi se do sredine meseca negde? Posto ne znam kako ce izgledati tech tree za nemce, nece moci leopard da se grinda iz ove light grane? mozda onda krenem medium Ruse, koja vam je tru preporuka, t62, 140 ili 430? Mada su oni isprepletani, moze sve da se istrazi preko gornje grane cini mi se.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je do 15. u mesecu glasanje. A nešto se ne sećam da je bilo puno tenkova koji dolaze iz dve različite grane, meni bi bilo logično da se računaju samo oni što dolaze od mediuma, ali bi i meni lično više odgovaralo da su lajtovi. U suprtnom ću morati da izgrindam Leoparda PT A pre toga :) Obj 140 i T-62 idu sa T-54, ali Obj 430 ne ide. U suštini svi oni mogu da idu sa Tier VIII Obj 416 ali ne verujem da će tako računati. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa cekaj,m kako ce sad izgledati tech tree do Leoparda 1, ja sam na vk 2801, jel cu moci od njega nekako da dodjem do Leoparda? A sto se Rusa mediuma tice, sta preporucujete. Vidim da svi kazu da je 430 zver zbog najboljeg dpm i armora, ali ni 140 i t62 nisu losi:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa prema ovoj slici, koju si zapravo i sam kacio pre dve strane, neces 

wotexpress

Jer tu nemacki lajtovi idu samo na lajtove, dok recimo kod kineza i francuza to nije slucaj. 

Obj 430 nemam jer nisam igrao tu granu. Obj 140 sam vec pominjao - na papiru mi je delovalo dosta bolje od T-62A ali u praksi mi je T-62 zver a ovaj sranje. Moguce je da ima i do stila igranja i sto nemam strpljenja za obj 140. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zwerko said:

Obj 430 nemam jer nisam igrao tu granu. Obj 140 sam vec pominjao - na papiru mi je delovalo dosta bolje od T-62A ali u praksi mi je T-62 zver a ovaj sranje. Moguce je da ima i do stila igranja i sto nemam strpljenja za obj 140. 

ni ja nemam 430, ali je kod mene obrnuta situacija sto se tice t62 i 140 :D samo ne bih rekao da je t62 sranje vec da mi je obj 140 lepse legao

svakako preporucujem prvo da ides na ovu liniju jer se oba istrazuju preko t54 (i dalje jedan od top 3 tenka po meni)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zobla24 said:

ni ja nemam 430, ali je kod mene obrnuta situacija sto se tice t62 i 140 :D samo ne bih rekao da je t62 sranje vec da mi je obj 140 lepse legao

svakako preporucujem prvo da ides na ovu liniju jer se oba istrazuju preko t54 (i dalje jedan od top 3 tenka po meni)

Ma meni je T-54 vrh vrhova, ono nisam ni osetio 400k XP koliko mi je trebalo za oba ova tenka i sve do nove godine sam štedeo kredite da ih kupim. Kažem što se 140 tiče verovatno je nešto do mene, ali mnogo mi više odgovara T-62, a mislio sam da će biti obrnuto :) A i cela ta linija mi je vrh - T34-85, pa T-43 pa T-44, vidim da ih dosta ljudi ne voli zbog male probojnosti topa ali je meni svaki od njih legao baš fenomenalno. Za razliku recimo od Panthera koji vode do E50, to mi je bio pakao potpuni, mrzeo sam da ih igram. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa sta znam, preglednije mi je nekako na sajtu, a i mrzi me da ukljucujem igru svaki put kad hocu nesto da pogeldam:). Btw, probao i u firefoxu, nece, nebitno.

A Ruse mediume ako krenem ici cu preko 416, onda su mi otvorene sve tri grane pa mogu da odlucim kasnije:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...