Jump to content

Recommended Posts

Košta buldog 1.3 milke, ali znam da će popust da bude za dve nedelje a nije mi hitno ništa, 30% popusta, 400k srebrnjaka u džep, malo li je! :)

Svedjanin šestica je neverovatno dobar tenk, baš izuva najstrašnije. Lea sam skoro uzeo pa nije još u fullu ali mi ne deluje nešto preterano da ću se oduševiti. Plus kažu da je poslednji top koji još nemam mnogo vrljav. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Uzet UDES 03, idemo! Malo da udjem u stos pa mogu da radim review za rur tube kanal :D

Nego posto imam ovu zensku posadu sa 3 skilla nju sam stavio na UDESa, a posadu sa lkv 90b koja je upravo uzela drugi skill cu pretrenirati na Strv 74, posto mi ta medium posada ima samo jedan skill tek zapocet, tako da taman:). Sad jos samo treba izgrindati 50k expa za Udesov drugi top :c

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Invader said:

Jel prati neko ovu WG ligu ? Sad vidim nasi ovi igraju (kazna Kru), pa rekoh mozda nekome bude zanimljivo, uopste ne bi ni izvalio da me nije spam da gledam dok sam igrao tenkove :)

Ja pratim relativno redovno, a imaš i na sajtu vesti o tome posle svakog vikenda. Kazna ima dobre šanse da prođe na Grand Finals i u drugoj sezoni igraju zaista dobro. Doduše fakat je da je trenutno u timu samo kapiten "naš", a svi ostali su internacionalci što bi se reklo :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa evo sad odgledao mec i igraju sasvim solidno, izvalio sam po imenima da je postao Internacionalni klan ali sta da se radi, obicno tako zavrse nasi klanovi koje zele da uspeju u nekom ekipnom takmicenju :D

Sto se tice gledanja na website, ima stvarno dosta informacija ali mi je rur od kad znam za sebe bookmarkovan da ide direktno na forum i 99% vremena i ne pogledam sajt (isrekno mi krivo), mozda kao predlog da se ubaci sa leve strane foruma neki post tracker sa slikama tog posta, ovo sa desne jeste da radi isti posao ali mi je skoro nevidljivo, barem meni tako izgleda, evo sad sam pogledao sajt i ima barem jedno 10 clanaka koje bi procitao :P

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

To mora s Lakijem da se vidi kako najbolje da se izvede. No eto prilike da se podsetis da malo redovnije posecujes sajt ;)

Kazem Kazna je ove sezone je jako dobra, prosle su bilo drugi ali je Ding bio neprikosnoven. Sad im je jedan bas dobar igrač zapravo otišao bas u Ding ali igraju jos i bolje. Gotovo sam siguran da ulaze na Grand finals, pogotovu sto su sad dobro odigrali i protiv Oops, samo je problem sto ih tamo cekaju Rusi ludaci :))) ali svakako je odlično što imaju kontinuitet dobrih rezultata.



Inače mala trivija ako neko ne zna - WG plaća igračima za igranje u Zlatnoj ligi.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Moracu cesce da posecujem, posto mi vise muka od blic i ostalih tralala sajtova :D

Sto se tice kazne, odlicno igraju, protiv oops su mogli da izgube neku partiju vise da nisu imali mnogo bolju kontrolu u zavrsnici mape, oops je imao ok taktike ali nisu imali organizaciju u samoj zavrsnici, nego su mi delovali kao da su sablonski pratili taktiku umesto menjanja iste.

Eh zlatna liga, samo sam video kazna kru minimum req da se join, 2500 wn8, to mi deluje nedostizno sa mojih ~1450 atm, dosta mi je sto dali u wow-u da uzmiam neke eure :D

Da se vratim na samu igru, uzeo sinoc object 704, cisto ZLO od tenka!

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Jasno je meni šta ti kažeš ali on prosto nema toliko oklopa, baš ako ga pogodi pod nekim ekstra uglom onda odbija, više ideš na to da te ni ne vide. Čak ni devetka nije toliko oklopljena, ali zato pogledaj desetku - spreda je sa 308mm penetracije skoro sve rikošet. 

Inače zanimljivost - prednja ona rešetka na desetci je na pravom tenku bila vojna tajna maltene sve dok nije povučen iz upotrebe i stavljala bi se na njega samo i isključivo u slučaju rata. Na vojnim vežbama i sl nije imao to. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 2/18/2017 at 11:08 PM, Dule_smor said:

Ali on je po difoltu iskosen maksimalno,, a promena u effective atmoru je minimalna, sa 20 kad ga gadjas odozgo pod pravim uglom na 25mm, sto nema nikakve logike...evo pogledaj ovde:

http://tanks.gg/wot/tank/udes-03#tab:model

Dule, armor se efektivno vise nego duplira zbog ugla na UDES-u. Ali je inace armor kriminalno mali, 20mm, pa efektivno poraste na  jedva 50mm.

Edited by kristijan
Link to comment
Share on other sites

Pretece me Zwerko, bas htedoh da kazem za patch:)

Btw, resio sam da kad izgrindam ove dve desetke i istekne mi premium pikam malo par low tier tenkova pa onda uplatim mesec dana premiuma sa kojim cu da igram samo desetke. Imacu ih 12 uskoro, a nemam ni hiljadu partija ukupno sa njima. Koja mi je poenta da se cimam da izgrindam desetku i onda je ne igram kad mi istekne premium da ne bih bio u minusu sa kreditima.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Samo dok te ne navata Obj 252U :)) Znači ladno su ga još pojačali u odnosu na najavu i povećali mu DPM. Uletim danas, tier 7 švedski TD, 180mm pen, spreda ne možeš da ga probiješ nikako, opucao sam jedno 7-8 granata baš da probam a njega je vozio očigledno neki debil. Na kraju ga jedva probijem sa HEAT granatom od 230mm pen u donju ploču. Poredim ga sa IS-3a, ima malo manji DPM, ali zato veća alfa, bolji oklop, sve bolje :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...