Jump to content

Recommended Posts

in Mother Russia, guys buys account, account gets stolen, thief is found selling account.

According to Dmitry Postnikov, the head of the Criminal Investigation Department from the Nizhny Novgorod region, last year the police received a report from a player that had his account, which he had bought for 70 thousand rubles, the equivalent of 880 Euros and 970 Us Dollars (give or take), had been stolen.

The criminal investigators found that the thief, who has on his record 2 other crimes in the online gaming field and 2 more on fraud,  was attempting on selling the account online.

This seems to be a growing recurrence, Postnikov said:

“Many people are now addicted to online games, spending on them, at times, large amounts of money. They buy accounts, get to play the tanks and planes.”

“(…) the tanks, of course, virtual, but the money paid for them is quite real “

“Last year, we had similar reports from 6 other citizens. I think that the number of crimes in this area will continue to grow “ (Don’t forget this is from one region only)
I wonder if the person who sent the report to the police still kept his account as its illegal to buy them.

Dakle u Rusiji može dobro da se najebe za prevaru s WoT nalozima :) Bilo čak i na televizor

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zvuk topova je uzas, ko da neko trese tepih se cuje, kretenja je odlicno, vec mi se desilo da ispred mene izleti light tank koji je uradio bocni 360 spin oko ose :D

Is3 mi deluje brze i agilnije, td's i dalje po starom :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Pa da, zvukovi ovako nisu losi, od motora, preko same skripe tenka i okruzenja...ali zato svuk topa i pogotka je katastrofa. Fizika je realisticnija sad naravno i tenkovi su pokretljiviji nekako. A cini mi se cak da su i topovi precizniji, makar oni sa kojima sam igrao.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja se vec navikao na zvukove, iako su mi utoke gej (volim basove). :S

Fizika mi se svidja, u prvih pola sata od patcha sam se izvrnuo na krov. :D Cuknuo se sa LGBT-om na samom startu i pljas na krov. Pokusao AT7 samaricanin da me vrati nekako, al me samo vozio onako izvrnutog, kornjaca stajl. :) Sad bar jednom dnevno odradim 360 stepeni (preko krova pa opet na gusenice), ofc slucajno. :P

PS Ne znam da li mi je ovo rekord, nisam obracao paznju na ostale partije de mi je veci dmg, al sam se zaprepastio kacam vido 32k :D

Fazon sad mogu jos 9 da odigram sa 0 dmg i da i dalje imam unicum prosek :))))

32k wn8.jpg

Link to comment
Share on other sites

PS Ne znam da li mi je ovo rekord, nisam obracao paznju na ostale partije de mi je veci dmg, al sam se zaprepastio kacam vido 32k :D

32k wn8.jpg

Ovo je definitivno nesto najvise sto sam ja ikada video. Na Bench temi na pocetku ima post sa rekordima ali si ih ti sve zajebao :) Doduse jeste da se s lajtovima pravi veci WN8 kad pravis puno dmg, ali opet si mu jebao kevu :) Svaka cast!

Inace poklekao sam i uzeo IS-3A :) Ali sad makar mogu da farmam kredite kad igramo timske :)

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Hvala hvala ^^

Jeste ELC imba, ako se sve poklopi, moze se lako do dobrog dmga. :)

Sad sam pogledao u svoje riplejove i vidim da imam 35404 isto sa ELCom, pa kontam da mi je to rekord. :) Imao sam i vise dmg,al nisam gledo wn8. Likovi u klanu imaju i preko 4k dmg. ;)

Meni lajtovi sluze za zaradu ili da sam na 0, a ne trosim nista, jedino zivce u hevi tencima. :p

Link to comment
Share on other sites

Ја имам супер першинга и презирем га. Уверен сам да је најспорији тенк у игрици. Оклип предњи је екстра, а пушка ту и тамо. У суштини ако ти не смета да играш споре тенкове, онда га узимај.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...