Jump to content

Recommended Posts

lol, sad videh da su izbacili mapu Paris zbog teroristickog napada

Ja sam skontao da su najavili dve mape ali da fali jedna, sad te kapiram zbog cega kad si ti napisao. Mada mislim da u tom Dominationu ima ono i da zoves artiljeriju van mape, bas bi bila troll fora da ubace male arape koji dolaze i raznose se oko tenkova :))) Naravno posle toga bi mogli da zatvore firmu :)

Inace nije los specijal sada prve borbe su x3, 50% popust je na opremu i consumables, a meni najbitnije je da je 15% popust na sve tier 8-10 tenkove, pa sad gledam da iskombinujem da uzmem STB-1 (fali mi jos 40k XP) i AMX 13 90, tu mi fali dosta manje. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

uzimaj obavezno, sabijaju oba:)...do jaja za akciju, taman da uzmem tortoise i is3 ako bog da:D

edit, eh da sam na vreme znao da ce biti ova akcija pa da pre popusta prodam par tier8 tenkova, ovako pitanje dal cu izgrindati kredite da kupim ova dva

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

IS-3  obavezno, to svako mora imati u garazi :) Realno je bas OP tenk. 

Da, to jes pitanje sto se tice prodaje, gubis i na tome, ali recimo ako prodajes IS da bi uzeo IS-3 onda ti je kul posto je ovaj prvi sedmica :) Meni recimo ostalo gomila onih large repair kitova koje dobijam u kojekakvim misijama, a ne isplati mi se da ih prodajem sad kad su na popustu. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Malo su poboljsali stabilizaciju topa, i hull traverse i malo je bolji na losijem terenu, ali je zato frontalni oklop malo slabiji (kao da je inace bio dobar) a kupola je malo jaca (koja je vec bila solidna). U sustini je skoro isti tenk samo je promenjeno ime da bi bilo vise "istorijski" i preradili ga u HD. Imas detalje ovde

Ovo je sustina:

sqjz489-qvk.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ok, sad je vec problem...deinstalirao sam i xvm i omc i i dalje baguje igra...prvo ne radi autologin, a kad rucno ukucam sifru loguje se (iako ej ista)...onda kad zapocnem partiju ne ulazi uopste u igru vec samo onaj loading screen prikazuje...jel smem da izbrisem sve xvm/omc foldere iz instalacionog foldera igre?

sreca pa radi u safe modu, videcu sutra sta je

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mozes slobodno da izbrises sve iz res_mods foldera, trebalo bi onda da proradi, a uvek mozes opet da ih instaliras.

djoka, sad uopste nece da pokrene igru kad sam izbrisao sve iz res_mods foldera...radi u safe modu doduse...lol, na kraju cu morati ponovo da downloadujem i reinstaliram celu igru:)

edit, dobro je, radi ovako kako je paja rekao, samo sa xvm...al moracu jos neki mod da nabacim, navikao sam:D

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Problem sa OMC modpackom jeste sto je on upravo to, tj skup razlicitih modova koje odlucis da instaliras. Samim tim bilo koji od njih moze da pravi problem s patchom, kapiram da ce svi apdejtovati uskoro, zato i kazem. Ja sam sad skinuo ovaj Quickiybaby, ima u sustini sve sto mi treba, i onaj Jimbo's mi je bio ok. 

S druge strane uzeo sam i STB-1 i AMX 13 90. STB-1 me iznenadio koliko je mobilniji i okretniji od Type 61, deluje da ce s njim biti bas dobra zabava. A AMX 13 90 je zlo, tipa u prvoj partiji sam napravio 2900 dmg :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem sad si me iznenadio jer ne koristimo kamuflazu :) Ove standardne video klipove sto snimamo sa press naloga ne koristimo kamuflazu jer nas prosto mrzi da stavljamo uglavnom :) to je recimo ovaj screenshot, nema kamuflaze tu, ima tri stavke u opremi, nabijac, ventilacija i GLD (za bolji aim time). 

ss2.jpg

E sad jedino ako nisi gledao neki od onih raniji videa, recimo ovaj je Kalel igrao na svom nalogu a on tu na AMX 13 90 ima kamuflazu, to je ona koja se kupuje za gold

ss1.jpg

U sustini po mom misljenju ta kamuflaza za gold je dobra samo za lake tenkove i poneke lovce na tenkove, ali naravno samo one s kojima planiras duze da igras. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem sad si me iznenadio jer ne koristimo kamuflazu :) Ove standardne video klipove sto snimamo sa press naloga ne koristimo kamuflazu jer nas prosto mrzi da stavljamo uglavnom :) to je recimo ovaj screenshot, nema kamuflaze tu, ima tri stavke u opremi, nabijac, ventilacija i GLD (za bolji aim time). 

ss2.jpg

E sad jedino ako nisi gledao neki od onih raniji videa, recimo ovaj je Kalel igrao na svom nalogu a on tu na AMX 13 90 ima kamuflazu, to je ona koja se kupuje za gold

ss1.jpg

U sustini po mom misljenju ta kamuflaza za gold je dobra samo za lake tenkove i poneke lovce na tenkove, ali naravno samo one s kojima planiras duze da igras. 

Evo na sta mislim: http://postimg.org/image/pu5k2r557/

Koja je to kamuflaza? Ova za gold? Posto na ovom HTC-u sa slike, ja ne vidim da je kamufliran. :D

Link to comment
Share on other sites

A ma jok, to ti je cammo net koji se kupuje u okviru slotova za opremu, kosta 100.000 srebra. Poenta je da za razliku od ostale opreme cammo net i binocular telescope funcionisu samo kada je vozilo nepomicno 3 sekunde, zato se i prikazuju dole u partiji, evo ja na Borsigu imam i jedno i drugo, ovo je screenshot kada su oba upaljena, a ovo drugo je kako mi izlgeda oprema u garazi.

shot_020.jpg

shot_021.jpg

Za razliku od kamuflaze koja se kupuje za gold cammo net ne donosi nikakvu promenu u izgledu tenka. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Aaa okej hvala hvala. :D Evo jos jedno pitanje. Ja razvijam granu srednjih ruskih tenkova. Trenutno sam na T43 i za par dana otkljucavam T44. Hteo bih da kupim Tier 5 premium tenk pa sam mislio da uzmem Matildu IV posto je ona srednji ruski. Sta mislite da li je to dobar tenk za farmanje para? I kako ide ono sa prebacivanjem posade? Jel ja mogu kad kupim premium tenk (iste grane i iste nacije), da stalno prebacujem posadu vamo tamo? :P Primer, odigram 5 partija sa premijum pa se vratim na T43, prebacim posadu, pa ponovo na premijum itd, a da nemam nikakve penale? Hvala :D

Link to comment
Share on other sites

Имао сам ту матилду и мени је јако досадан тенк био за играње. Много је спор, нема неки топ, а и не зарађује нешто много више него што би зарађивао са неким обичним тиер 5 тенком

Link to comment
Share on other sites

Aaa okej hvala hvala. :D Evo jos jedno pitanje. Ja razvijam granu srednjih ruskih tenkova. Trenutno sam na T43 i za par dana otkljucavam T44. Hteo bih da kupim Tier 5 premium tenk pa sam mislio da uzmem Matildu IV posto je ona srednji ruski. Sta mislite da li je to dobar tenk za farmanje para? I kako ide ono sa prebacivanjem posade? Jel ja mogu kad kupim premium tenk (iste grane i iste nacije), da stalno prebacujem posadu vamo tamo? :P Primer, odigram 5 partija sa premijum pa se vratim na T43, prebacim posadu, pa ponovo na premijum itd, a da nemam nikakve penale? Hvala :D

Sa posadom s premium tenkovima to funkcionise ovako - imas posadu sa T43, oni se vode da su na T-43, kad kupis premium tenk on obicno dodje s nekom krs posadom i njih odmah izbacis. Onda samo ubacis posadu sa T-43 (koja je se i dalje vodi da je trenirana za taj tenk) kada oces da igras premium tenk. Onda ih posle vratis na standardni. Ima opcija gore sad da se prebacuje cela posada - "return crew", a imas i modove koji to rade automatski, samo selektujes tenk, realno je olaksanje. Ovo napominjem jer se meni prva dva puta desilo da treniram posadu na premium tenku i da je pisalo da je posada za njega i onda kad ocu da je prebacim na standardni moram da je pretreniram i tako izgubim nesto, cisto da ukazem da se ne zajebes kao ja :)

Sto se kupovine premium tenka tice ja sam tu uvek stava da covek kupi tenk koji je slican necemu sto je vec vozio i sto mu se svidja. Sto Stroki kaze meni je ta Matilda spora u PM i onda bi me nerviralo da igram s tim, volim brze tenkove. Onda se vise igra kao heavy nego kao medium. U krajnjem slucaju uzmes istrazis englesku Matildu, to nije tako puno, tier IV, pa probas, stil igre je slican. Moj savet je da mozda bolje ustedis i sacekas da je pojavi T-54 First prototype na nekom popustu, jeste znatno skuplji, ali ce i znatno vise kredita zaradjivati, tenk je vrlo zabavan i stil igre je slican kao T43/44/54. Meni je premium tenk pre svega za zaradjivanje kredita, a treniranje posade mi je potpuno sporedno, samo kao dodatni benefit. I imam par premium tenkova koje sam dobio u misijama a uopste ne igram jer mi ne leze, tipa TOG II a cak ni ovaj WZ-111 mi nije nesto, ali aj kao nisam ga platio pa ok :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...