Jump to content

Recommended Posts

A bre Dule pa pricaju to jos od pocetka godine, samo se nije znalo sta tacno. Plus mislim da nece to sada da bude u prvom patchu, mozda tamo oko Nove godine ili kasnije, u svakom slucaju dovoljno da imas vremena da se poigras sa WT E100. U sustini koliko sam ja video taj Grille 15 ce biti jaca verzija WT auf PzIV, iako je alpha dmg na topu isti brze puca, ali sto je po meni jos bitnije ima mnogo bolji pen, 270 sa standardnom municijom plus ima super accuracy, bolji od WT E100 koji je vec solidno dobar u tome, sto u praksi znaci da moze svaka granata da prodje tamo gde treba. E sad naravno nece moci da iz jednog klipa rokne bilo kog protivnika, ali jbg, realno je to bio malo smor kada igras protiv WT E100. Dakle Dule grindaj dok jos mozes! :)

Cisto radi preglednosti evo sta su najavili otprilike:

Tier: 10 TD
Hitpoints: 1900
Engine: 900 hp
Weight: 40 tons
Power-to-weight: 22,5 hp/t
Maximum speed: 60/20 km/h
Hull traverse: 26 deg/s
Turret traverse angle: 90 deg/s
Terrain resistance: 0,959/1,151/1,918
Viewrange: 400
Radio range:750,9
Hull armor: 30/16/?
Turret armor: 20/0/?

 


Gun: 15cm L/63 (no autoloader)
Damage: 750/750/950
Penetration: 270/334/75
ROF: 4,171
DPM: 3962,9
Reload: 14,348s
Accuracy: 0,268
Aimtime: 2,68s
Depression: -8/+15

 

grill15_4.jpg

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

A bre Dule menjaju samo u ovom patchu verovatno dva Tier X tenka (jedan sigurno, jos se ne zna za onog Chieftana) ti se samo bunis kad tebe dotakne :) Plus kazem mislim da to nece biti tako skoro, mozes slobodno da izgrindas WT E100 do tada, poigras se s njim i posle igras ovog drugog. Ja sam ga igrao na press nalogu, jedina mega dobra stvar je sto jednim klipom resisi tipa E100 jer kad ga uhvatis u semu nema mu pomoci. Ali si zato spor, ogroman, sve te busi... Resimo meni je AMX 50B u tom smislu mnogo bolji jer mnogo vise utices na ishod meca, moracu da probam i T57 Heavy. 

Sto se klipa tice tek sam ga sad odgledao i jesu sise, pogotovu sto ne daju da se kupi za kredite (verovatno onda niko ne bi kupovao za gold). I ti pariteti su im urnebesni tipa za WZ-111 dobijes 5 mil kredita ako si ga vec imao a tenk kosta reda velicine 12.000 zlata, pa nekako ne ide... Ali jbg, pare su u pitanju :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma sisice su stekarske...a za wtf auf e100 koje sam srece ima da ga izbace nedelju dana posto ga izgrindam...nije to mali grind sa 9 na 10, sa svim modulima preko 300k expa sigurno

edit, oce li pederi dati akciju za popust na retrain posade, nije bila dva meseca, nemam vise para ni za sta

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nije Dule to s kartama, s kartama je WoT Generals, ovo ja ovaj za mobilne telefone WoT obican. Ja sam ga igrao poprilicno ali su mi kontrole najveca mana, ne mogu da se naviknem da nanisanim nesto na ekranu pa to ti je, prosto me previse frustrira, valjda sam previse zavistan od tastature i misa. S druge strane igre na mobilnom najcesce igram kada nesto cekam, smaram se i sl, ne dozivljavam ga kao gaming platformu u klasicnom smislu, a onda mi to sto mu treba net i sto partije ipak traju bar 5-7 minuta pravi problem jer nemam uvek ni net kako valja, a s druge strane bi mi bilo lakse da igram nesto sto mogu odmah da prekinem. 

Sto se ovog ceskog tenka tice bezobrazluk - prodaju tier 6 premium tenk za 20 evra, svi ostali su bili po 15 maks. Dobijes jos 7 dana premium naloga, lol :) Doduse verujem da ce ga veliki broj Ceha i Slovaka kupiti odmah danas tako da s poslovne strane verovatno ima itekako smisla... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja bas nisam nasao nigde vest da se odlaze 10.0, pogotovu sto je danas izasao jos jedan public test što su i rekli da će biti. Sad zavisno kako to prodje trebalo bi sam patch da bude za nedelju-dve. 

Ono sto je doduse novina, i to vrlo bitna, jeste da su odustali od amblema s bonusima:

MrConway, a EU CC Manager wrote today on the forum:

"First of all we want to thank all of you that took the time to not only test the 10.0 update, but also shared your feedback with us. It is important for us that you guys understand that we do care and listen to this feedback and pass it on to the developers.

As you might have noticed, two of the new features in particular received a large amount of negative feedback. We took this to the devs, made the case for you and are happy to report that decisions were made based on this feedback.

In particular this concerned:

Crew bonuses in the new tank customization feature
Gas cloud mechanics in Rampage mode


These features will not be included in patch 10.0 as a result. They will be reviewed and reworked and hopefully come back in the future with the issues addressed.

We will be keeping the new and improved customization UI, as well as the new Steel Hunt game mode with the new maps.

Please make sure to keep sending us feedback when issues like this come up!" 

Jedini je problem sto je taj thread u medjuvremenu nestao, mozda su ucutkali ovog lika :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Hello Warriors,

according to sources, 10.0 has been cancelled.



Rubikon got cancelled along with the new inscription system and the gas cloud of the Rampage mode.
This is actually good news, according to Storm, the 10.0 patch was being rushed upon us with its new bugs fixed or not as well, something that he was against.

Wargaming took the wise decision to listen the community and pull back the 10.0 patch as this could have been a major flop.

However, the FV4202 replacement and the new Rampage mode will be coming as a micropatch.

Are you happy with this decision? I sure am...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Top of the tree za sledecih 15 dana, nedovoljno vremena za mene ipak da izgrindam desetku, mogli bi to na po mesec dana da daju pederi.

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-top-tree-t110e5/

I specijal za Haloween, nikako bre da daju popust na retraining posade pederi, nije bio sto godina.

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-halloween-final-link/

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Top of the tree za sledecih 15 dana, nedovoljno vremena za mene ipak da izgrindam desetku, mogli bi to na po mesec dana da daju pederi.

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-top-tree-t110e5/

Meni je T100E5 skroz kul recimo, sad posle ovog poboljsanja koje je dobio je do jaja. Samo ne znam koliko ti jos treba expa da stignes do njega? Ali generalno je cela ta linija puna fenomenalnih tenkova, meni je recimo T32 super legao a vidim da se dosta ljudi zali na njega. 

Dal se isplati uopste stavljati camo sad dok je na popustu zbog tih 2-4% camoa...ja imam samo na e25 i stb1, mislim da je glupo da stavljam na heavy tipa t34 iako ga najvise igram

Ja bih rekao da je camo na heavy tenku besmislena stvar osim ako oces bas da ti izgleda lepo. Mislim sa heavy tenkom u sustini uvek i ides tamo gde znas da ces vec da naletis na druge heavy tenkove, to mi je jednako besmisleno kao skaut koji krene tamo - ok videcu ja ko je tacno dosao tu, ali ce on poginuti za dzabe. Po meni to stavljati na light, arty i td, mozda neki medium koji isto igra tako povucenije. 

Inace igram ovog Rhm Borsiga, koliko je ovo zajeban tenk to je ludilo, plus je stock vec odlican, nabacio sam mark of excellence u 101 partiji :) Samo sto me ubacuje u retardirane timove potpuno, imam oko 1500 WN8 sa njim, average dmg preko 1700 i win rate 45%, da popizdi covek skroz :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Aha, evo nove mamipare - FCM50t za 43 evra sa mesec dana premium naloga, realno za te pare se Tier 8 heavy tenk super isplati, ko hoce naravno :)

Ni ove misije nisu tako lose, bar se dobijaju premium consumables, posle mogu uvek da ih prodam :) Bolje nego 10 golda koje mogu samo da iskoristim da skinem neki modul ili tako nesto. 

  • Upvote (+1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Aha, evo nove mamipare - FCM50t za 43 evra sa mesec dana premium naloga, realno za te pare se Tier 8 heavy tenk super isplati, ko hoce naravno :)

Ni ove misije nisu tako lose, bar se dobijaju premium consumables, posle mogu uvek da ih prodam :) Bolje nego 10 golda koje mogu samo da iskoristim da skinem neki modul ili tako nesto. 

Ja hocu da ga zamenim sa is6 ili lowe. :(

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...