Jump to content

Recommended Posts

Otkud to, ne znam, nisam obracao paznju, nerfovali su ih u 0.9.10? Pa kako odakle, zar to nije logicno, nema menjanja tenkova koje si kupio za gold ili pare osim ako ti ne refundiraju deo golda.

Ako ovo urade sjebace ga nacisto, bice busan kao sir

12079527_1646105712338127_52844714511963

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nisu ih u poslednjem patchu nerfovali, ali tipa pre godinu dana su i jednog i drugog sjebali. Mislim cisto konstatacija na to tvoje da ne bi trebalo da sjebavaju tenkove koje si platio kesom, tj zlatom. Jbg, oni skontaju da neki tenk po statistikama ima bolje pokazatelje od ostalih i gledaju kako da ga uprosece. Meni se isto ne svidja ovo jer mi je T34 bas omiljeni tenk ali jbg, videce vec sta ce biti, najveci problem mi ovde deluje ta kupola posto deluje da ce da buse mnogo lakse. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Specijal za ovaj vikend:

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-chain-third-link/

btw, prica se da ce 10.0 patch vec sledece nedelje. Ne znam sto toliko cesto izbacuju patcheve u poslednje vreme, mislim da preteruju bez potrebe sa tim stalnim promenama. Pa nema ni dva meseca od proslog patcha, pustite ljude da se malo igraju i uzele neceg novog.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

btw, prica se da ce 10.0 patch vec sledece nedelje. Ne znam sto toliko cesto izbacuju patcheve u poslednje vreme, mislim da preteruju bez potrebe sa tim stalnim promenama. Pa nema ni dva meseca od proslog patcha, pustite ljude da se malo igraju i uzele neceg novog.

Ne verujem da ce biti sledece nedelje, jos nije bio ni pravi test server a ubacuju dosta stvari oko te fizike, mislim da ce morati jos da ga istestiraju, mozda sledece nedelje bude pravi test server. Mada su rekli da ce 10.0 biti krajem oktobra, tako da cemo videti. Ali gledaj i ne menjaju toliko, tj ne menjaju iste stvari - u proslom patchu je glavna prica bila s novim tenkovima, mislim da ovi Ceski nece sad biti jos, tek negde oko nove godine, dakle ima vremena da se ljudi malo naviknu. A u medjuvremenu menjaju fiziku i sl, sto ce biti interesantno ali ne bi trebalo da sustinski utice na igranje. 

Ima li ko E-75 kako se igra sa tim tenkom, koliko god da se nakosim i sakrijem doljnu plocu granate prolaze a mm me baca samo sa desetkama 

Prvo, ako si u tier 10 partiji uvek vodi racuna o tome da nisi glavni baja na mapi :) Drugo dva su mesta gde te bude - donja ploca ili komandirov hatch. Ovo drugo je bitno ako sakrijes donju plocu da znas da treba stalno da cimas tenk kako te ne bi izbusili u komandirovu kupolu, ja recimo dosta cesto tu gadjam s solidnom uspesnoscu. Sidescrape s ovim tenkom je bukvalno obavezan manevar, ko se lepo postavi mogu da ga rokaju koliko hoce i nista, cak i jaci tenkovi. Ja ga ne igram u poslednje vreme toliko ali mi je u garazi i volim da ga poigram, gledam sad statistike, u proseku 1600 dmg po partiji s njim i 1600 blokirano, sto govori o tome gde se obicno nalazim i sta radim. Imam ukupno nesto malo manje od 300 bitaka u njemu. Top ima malo duzi reload, ali je solidno precizan za HT tako da gledaj da lepo nanisanis uvek jer se vise isplati nego da te neko dinguje. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi koliko ti je ta posada na Type 58 istrenirana, ako tipa imaju vec po 1-2 skilla onda ima smisla, u suprotnom ne verujem. Naime kod standardnog ponovnog treniranja posade imas penal od -10% na njihovu obucenost, kad ih ponovo treniras sa srednji na teski tenk onda imas -20%. U praksi ako ti je sada posada na 100%, dobices ih na 80%, sto i nije bas mnogo bolje od 75% koliko dobijes novu posadu za kredite. Kazem ima smisla ako su nesto bas istrenirani dobro za neke stvari, u suprotnom bas i ne. 

I evo ti jedna poslastica, novi japanski Type 10 tenk (nije u WoT, nego IRL :) okrece trup bez da prospe vino iz case :) Sto se WoT mehanika tice ima nekih kul stvari tipa da ima vesanje koje kao kod onih nigerskih kola moze da podize ili spusta prednji, zadnji deo sa strane i sl, pa stane tacno u "hull down" polozaj kao u WoT-u :) 

http://www.popularmechanics.com/military/advice/a17777/japan-type-10-tank/

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

vajn glasou:D...dobar je type 10, jedan od boljih od ovih tenkova najnovije generacije

a za posadu sam mislio da pretreniram posto ne igram medium kineze, pa sto da mi bleji, bolje da je stavim na heavy...mada mozda nekad doguram do wz-120, posle cu morati light posadu za njega da pretreniram:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

I sta me ostali savetuju za retrening posade:). Btw, jel stavljate sixth sense komanderu na artiju?

I jel koristite free exp za posadu...tipa posada je na 95% prvi skill i treba da je prebacite na sledeci tenk, a ne igra vam se do 100% na starom pa spucate malo free expa da bi ste uzeli drugi skill pre nego sto retrenirate posadu?

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pricas sam sa sobom kad nesto pitas, dobijes odgovor, a onda trazis drugo misljenje! Tako cu i ja sledeci put ako mi ne das antibiotike :)

Broj clanova posade se menja od tenka do tenka, ali sto ga pretreniras za gold? Mislim da sav crew XP ide onom koji ima najmanji skill, dakle regrutujes novog loadera umesto jednog tog radio operatera i on ce mnogo brze postici 100%, a zatim ti je najbitnije ako tipa imas BIA na ostalima, opet ce postici poprilicno brzo. U tom smislu bi trebalo da posle tipa 30ak ok partija s tom posadom opet imas sve na solidno visokom nivou. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Covece, koliko je igra izgubila na ideji oklopa od kada se kupuje premium ammo za kredite. Malopre uzeo da igram T110E5, i fakat ga jesu bas poboljsali otkad je presao u HD, ali prvo drugi T110E5 na mene puca goldom iskljucivo, to je penetracija 340. Ok kao zapalim od njega, krenem da napucavam T110E3 i on puca gold na mene, to je penetracija 375, pa tu ne pomaze nikakav oklop da imam :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sto se tice premium municije, nervira me samo u par situacija.

jedna je kada vozim mausa i tada imam osecaj da sam dzabe grindao spori ogromni tenk koji svi sada buse,

a druga je kada protivnicki tier 10 destroyer koristi gold, jer mu iz nekog razloga treba sa tim tenkom da probja pola metra oklopa (ili drugim recima nubovi) [:)]

Link to comment
Share on other sites

Slazem se to da su nubovi kad s TD-om pucaju gold, to realno nema smisla, ali opet taj nub ima prednost kada puca gold jer sa 375 pen ne mora uopste da me nisani. Pritom ima i ona druga kategorija koji jure statistiku, dakle znaju da igraju ali hoce da im svaka granata prodje, to je tek problem. Tipa na mene je pucao T110E5 prvom granatom u partiji, dakle on odmah loaduje gold, ne interesuje ga nista, doduse to sam dingovao :) A vidim da lik zna da igra, nije debil. Onda je jedino smisleno resenje da uzmem AMX 50B koga ionako busi ko stigne, loadujem full gold i cepam :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...