Jump to content

Recommended Posts

Deluje mi da je jedan od razloga zasto te mozda smara sto nekako gledas da sto pre izgrindas sledeci tenk bez da se nauzivas u trenutnom. Ja sam sad dobio SP-a i sad ga merkam kako najbolje da igram, odigram poneku sa E75 i AMX 50 100, ali to vise rekreativno, njih cu da razradjujem tek kada se zasitim ovoga :) 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

da to sa centom se desi jednom u 100 godina ,ali pogledaj mu samo resupply cost .22k za municiju.Ja i dalje govorim da je za centa municija preskupa.Masu puta mi se desilo na centu i na centu 7/1 ,da sa istim tim topom napravim 2-3k dmga i da budem debelo u minusu, jer je jednostavno municija za njega preskupa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nabasah sad na neku nagradnu igru, moz da se osvoji PZ Hidro i jos neke sitnice :

- World of Tanks Razer DeathAdder Mouse 
- World of Tanks Goliathus Mouse Mat 
- World of Tanks Shell USB Thumb Drive 
- DIGITAL ITEM: Exclusive Hydro Tank (not available for purchase) 
- DIGITAL ITEM: 500 gold 
- DIGITAL ITEM: 1 Garage Slot 
- DIGITAL ITEM: 3 Days of Premium

Mozete da se prijavite preko ovog linka ili guglajte jinx critical hit.
Sta ga znam, vec mi se jednom posrecilo , ne bi bilo lose jos jednom biggrin.gif

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moj savet je da ako nisi dosad igrao da sacekas - bas taj neki tier 5-6. Ako uplatis odmah premium mnogo ces brzo napredovati i neces imati dovoljno prilike da skontas sve sto se tice mehanike igre, mapa i sl. U principu sa premium nalogom sam ja za 3-4 dana opustene igre stizao do tier 5 tenkova kad vec znam sta radim. Racunaj da ti treba jedno 10-15 dana da udjes u fazon pa posle lepo uplati premium ako hoces da dobijas vise expa i vise srebra. Realno je bez premium naloga tesko igrati Tier 7 tenkove pa nadalje jer moras da stekas srebro, ali do tada ne bi trebalo da bude bilo kakvog problema, samo ce ti trebati malo vise vremena za napredak. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...