Jump to content

Recommended Posts

Kakve veze ima to sto je premium s kamuflazom? Mislim treba vise para da zaradjuje i eventualno povlasceni MM, nisu privilegovani po ostalim karakteristikama ili se ja varam?

 

A ovo malo govno od TD-a je problematicno i sto je nizak bas, pa se jako lako sakrije, pritom nema veze sto nema oklop kad je tako mali a brz, pritom ima solidno healtha pa svakako treba da ga tenk tog tiera pogodi bar 3-4 puta da bi ga roknuo. Ok, skoro nikada nece dingovati, ali ima vrlo dobre sanse da pobegne i ponovo se vrati u bitku. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne varas se, pomenuo sam ga u kontekstu jedinog tenka koji ima bolji camo ali je premium tj. kupuje se za zlato, nije grind. Sad ce nerf opet po njima, nece imati camo posle pucanja pa nek ga duvaju onda. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ahahahha, koji hejt prema TD-ovima :)

 

Ja sad grindam JPanther 2 i mislim da sam se debelo zajebao, tj da bi mom stilu igre vise odgovarao Ferdinand, ali svaka skola se placa. Samo da na ovom govnetu nabudzim top pa da krenem da ih makljam :) Plus sto me jako nervira sto nemacka HT i TD linije imaju prakticno iste topove, cak i u expu kostaju isto, a moras da research oba posebno :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa po meni i jeste ideja da treba s vremena na vreme da se remeti balans igre, ako je stalno isto dosadice ljudima, ovako ubace nesto potpuno deseto pa je zabavno. Naravno, oni s vremena na vreme moraju da popravljaju taj balans, ali nije strasno kad negde zaseru ako to dodaje neke nove elemente igri. 

 

A inace za autoloader granu kod Amera nisi bas u pravu, neke stvari naravno jesu izmisljene, ali su postojali prototipovi:

 

t42_01.jpg

 

Ovo je u igri valjda T69 ili onaj koji ide posle njega

 

t54-002.jpg

 

A ovo je u igri T57 Heavy, iako je u stvarnosti bio T54 heavy. T54E1 je isto postojao kao jedan od prototipova na Patton sasiji, drugi je imao valjda obicnu kupolu. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa ni to nije bas tacno - recimo WT E-100 je skoro potpuno izmisljen, kao i GW E-100 i JPz E-100. Isli su samo logikom da posto su pravljena slicna vozila na manjim sasijama bi se pravila i na sasiji od E-100, ali nigde nisu nadjeni papiri za tako nesto jer su Nemci spalili dokumentaciju za ceo E-100 projekat. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dule, ako te interesuje imas u premium shopu bundle za T34 - 55 evra tenak + 3500 golda + mesec premium. S obzirom da 3500 golda + mesec premiuma u onom standardnom bandlu kosta 20 evra ispadne tenk oko 35, sto je popust 10 evra. Doduse mozda ce biti jos neki bolji, nikad se ne zna :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni je to isto sinoc bila situacija - verovatno ce resiti problem uskoro, nece nas ostaviti bez naseg golda :)

 

In the other news nece biti vise onih kodova u live streamovima (oni koji su se tako rado delili ovde), izgleda da je WG dobro navukao ljude da prate stream kodovima, ali su zakljucili da su ljudi preterali:

 

code1.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...