Jump to content

Recommended Posts

Ne znam da li je ovo pravo mesto da pitam, i da li iko zna, ali ajde....

 

Da li se i još nekome javlja nakon zadnjeg patcha (8.10) da mu se WoT zamrzava - a ponekad i ceo kompjuter? Moram da napomenem, imam ekstra mašinu: intel i5, nvidia 440 GT, 8GB ram, itd. I ova "zamrzavanja" se dešavaju SAMO u WOT-u i to SAMO u garaži (nikada u partiji).

 

P.S. koristim Aslain's XVM addon, mada probao sam i bez njega, ista priča.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je ovo pravo mesto da pitam, i da li iko zna, ali ajde....

 

Da li se i još nekome javlja nakon zadnjeg patcha (8.10) da mu se WoT zamrzava - a ponekad i ceo kompjuter? Moram da napomenem, imam ekstra mašinu: intel i5, nvidia 440 GT, 8GB ram, itd. I ova "zamrzavanja" se dešavaju SAMO u WOT-u i to SAMO u garaži (nikada u partiji).

 

P.S. koristim Aslain's XVM addon, mada probao sam i bez njega, ista priča.

 

 

pazi sad, da probam da ti pomognem kao sto si ti meni za upload slike :)....nisam siguran, ali postoji mogucnost da te zezaju stari delovi igre, tj obrisi igru pa instaliraj najnovije, kako

ne bi vise imao , one fajlove, 0.7.5, 0.7.6, .....i tako dalje. Probaj to pa vidi , ne gubis nista, cuo am da neke drugare to zezalo. Javi dal uspelo.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je ovo pravo mesto da pitam, i da li iko zna, ali ajde....

 

Da li se i još nekome javlja nakon zadnjeg patcha (8.10) da mu se WoT zamrzava - a ponekad i ceo kompjuter? Moram da napomenem, imam ekstra mašinu: intel i5, nvidia 440 GT, 8GB ram, itd. I ova "zamrzavanja" se dešavaju SAMO u WOT-u i to SAMO u garaži (nikada u partiji).

 

P.S. koristim Aslain's XVM addon, mada probao sam i bez njega, ista priča.

 

 

U pitanju je XVM, koliko ja znam jos nije stabilna verzija uradjena. Ova je jos uvek test i vodi se kao test verzija. Kod nekih puca igra posle nekoliko bitaka kad treba da se vratiš u garažu.

Link to comment
Share on other sites

napisi kakvu konfiguraciju imas i koja su ti podesavanja u igri. ili samo spusti sve na minimalno moguce, ako tada radi dobro igra onda povecavaj jednu po jednu stavku pa vidi sta je problem

mislim da je to do servera, problem se javi kad pocne pucnjava tad fps poludi...

 

a evo ovde je konfiguracija mog kompa

 

http://pokit.org/get/?fb3402db17cb1ae378703cf323a5bac9.jpg

Edited by gandra01
Link to comment
Share on other sites

mislim da je to do servera, problem se javi kad pocne pucnjava tad fps poludi...

 

 

 

FPS je isključivo od grafičke kartice i kompa, nema veze sa netom ili serverom odnosno gužvom na serverom. A gužva na serveru pravi sranje XVM kodovima, pogotovo kad su nestabilni a ovi to jesu. I glavni ti je dokaz to što puca pri vraćanju u garažu.

 

 

Meni se desavalo da pukne igra kad treba da se vratim u garazu. Od poslednjeg pecha ne koristim xvm nekako mi je lakse da ne znam u kakvom sam timu mada vrlo brzo shvatim :)

Upravo to pri povratku u garažu desi se da 1 od 10 bitaka pukne.

Link to comment
Share on other sites

:D da pisem sta sve imama u garazi verovatno bi se ziv smorio... imam preko 45 tenkica u garazi

nekako najvise volim svabe i ako su u zadnjih godinu dana uradili sve da ih sjebu .. ne toliko unazadjujuci njih koliko budzenjem ostalih pogotovo novih nacija.. o loderima necu ni da pricam.

tako da ispada da su samo nemci ( ne racunajuci nove mediume) i jednim delom rusi u stvari tenkovi iz drugog svetskog rata ... ostali ameri , britanci ma svi redom ... to su sve tenkovi novije generacije(tir V+), cak su jednim delom i MODERNI tenkovi koji se i dan danas koriste kao osnovne tenkovske jedinice... o amx seriji isto bolje da cutim.. to u stvarnosti uopste nisu mali tenkovi... cak sta vise poprilicno su veliki...

ne znam sta da kazem.. dobra igra , odlicna. samo ostaje taj opor ukus u ustima kada vidis da ipak nacije nisu ni blizu izbalansirane kako se ocekuje od takve jedne igrice i kmpanije koja stoji iza nje...

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo treca sreca:).

Btw, koji je razlog sto mi je ping nekad ogroman, bukvalno 1 sekunda. Igram sa sestrine masine, core duo 3 ghz, 2 giga rama, grafika 512 valjda...nista spec, al igra radi na max opusteno sa preko 50fps...net je telekom adsl, mislim da je 1536/192

meni se to dešava ako mi je uključen viber i recimo fejs dok igram isto imam adsl telekom onda isključim sve što ima veze sa mrežom osim ts i ping mi bude 30-60

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Edeste, evo vratih se posle vise od godinu dana:). Imacu dosta pitanja dok ne provalim sve novine. Za pocetak sta znaci kad je neko u tvom timo obelezen plavom bojom, jel vozi premium mozda, ne videh. Drugo jel posade i dalje mogu da se prebacuju iz tenka u tenk ako je iste klase. Tipa dam 300 golda za full posadu za onaj tier 2 japanski medium i furam istu posadu do kraja na svim medium japancima. Odoh da vidim sta ima u gift sopu da znam dal da trosim golde na premium odmah:)

 

Edit, nema nista, bas je sranje ponuda za praznike...morace da de 2500 golda...btw, a ako uzmem chi-nu premium, jel mogu bese posle njegovu posadu da prebacim u japanski medium?

 

btw, cini mi se nekako da se sada generalno dobija vise expa nego pre godinu dana

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dushaaaaaaneeeeeee ! :D

 

e brate - ako je neko u tvom timu obelezen plavom bojom, to obichno znachi da je upucao svog/naneo tim dmmg namerno :)

 

mogu da se prebacuju, ali cesh morati da opalish retrain naravno za tenk na kome se voze :) dakle ako dash 300 golda na posadu za tenkic tier II mediuma to je cool, oni ce onda biti 100%, ali cesh kada ih prebacujesh na sledeci tenk morati da odradish retrain (shto ce ako je tenk iste klase, dakle takodje medium u pitanju) znachiti na da oni vishe nece biti 100%, vec 10% manje odnosno 90%. Tako ti to ide, ako selish posadu sa jednog tenka na drugi, a iste su klase gubish 10% :) kada je u pitanju posada premium tenkova, to ide ovako - na premium tenkic mozesh stavljati posadu sa bilo kog tenka iste nacije, pod uslovom da su premium tenkic i tenk sa koga prebacujesh iste klase (light/medium/...) :)

 

mozda, subjektivno je :) u principu za regularne tenkice da, za premiume rekao bih malo manje :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ah da, gubi se pri retrainu, zaboravio sam:). Btw, secam se kad si ti pocinjao da igras pre par godina da si me pitao za savete, sad ce biti obrnuto:). Nista, odoh da uplatim premium i da grindam japansku medium granu:)

 

Btw, sta od skillova da uzmem za japansku medium posadu?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vidim niko ti ne odgovara ni tamo ni ovamo ;) Necu moci ni ja bojim se, nisam se nesto udubljivao u Japance i ne verujem da cu skoro, ali mozes da probas da prosto ne uzimas nista dok ne vidis kakav ti je tenk, kako ti lezi i koje su mu dobre strane na koje treba da se oslanjas ili lose koje mozes da popravis. XP ti se normalno skuplja, uzimao skill odmah, ili uzeo dva skilla odjednom posle dva meseca farmovanja.

 

Ili, ako imas viska golda/silvera, uzmi prosto nesto sto je korisno anyway (camo, repair, off-road driving..) i sto ti daje efekat od pocetka treniranja (znaci da je skill, da nije perk koji mora da se nafarmuje na 100% da bi radio), pa posle mozes i retrain kad dobijes neki dobar savet ili kad prokljuvis vec i sam.

 

Kad ti je saveznik plav, to znaci da je naneo mnogo stete prijateljima u relativno kratkom vremenskom periodu. Bilo ko vas moze da ga ubije, i ne bi trebalo da dobija ikakvu kaznu zbog toga. Nece dobiti ni bonus, ali ako vidis da ti je u partiji majmun koji je krenuo da vas ubija u startu, mozes da se okrenes i da ga zveknes. Ali samo ako je plav, tj. ako ga je igra automatski detektovala kao team killera. To nisam proverio sam licno, samo su mi tako rekli.

Link to comment
Share on other sites

ma opushteno Dule, sluzimo da pomazemo jedni drugima :) btw sada sam tek video ovo :)

 

pazi moj savet ti je da uzmesh Brothers in arms, ali to je perk pa ce ti raditi tek na 100% istrazenog kod svih chlanova posade, ovako, za medium (mada zavisi kako planirash da se igrash) u principu znachi repairs, znachi ti naravno i lampica na komandantu, ali nemam pojma kojim redom planirash da idesh :)

 

btw ako sam lepo video, kupio si Chi-Nu-Kai? on ima posadu od pet chlanova, sve cesh moci kasnije da ih selish po drugim japanskim mediumima, mada vidim da ce ti radio operater biti vishak (od tier VIII mediuma), ali to ne shkodi, moze da ti drema na tenku :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

@ tracer - pa obzirom da je ovo sada vec 2014. godina.. jedno 14 godina (tj. bice ako se ne varam 14 godina u septembru) :D

 

btw - Dule javi shta si uradio sa posadom :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

tnx drugovi, videcu dal cu da uzimam skill ili perk na 100%...btw, nisam uzeo premium chi nu, vec sam krenuo od pocetka medium linijom...samo sam smetnuo sa uma da pri retreniranju posade gubim 10% expa svaki put...cekam sad 100% pa da uzmem perkove verovatno...inace nidu nesto ovi japanci, mnogo su spori za mediume realno

  • Upvote (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

hehe nekako japosima samo ti topovi su svetla tacka,ali i oni su dosta cudni.Veliki fire rate,los aiming time,i ponekad nebulozni promasaji na ne tako losoj preciznoscu.U svakom slucaju japose moras da igras kao support sniper tenkove ,ili nikako drugacije  [:)] .Imam ja ono chi nu kai-a i mogu reci da je veoma los ,pogotovu sto nema povlascen match making.

Kometa je inace zver za ove.Onaj Chi ri je veliki kao stala,jedino priznajem da je onaj autoloader top extra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...